Гнойна ангина без болка в гърлото

  • 1 282
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Синът ми е на 8 години и половина и от няколко дни е с висока температура и кашлица,бяхме днес на преглед и ни казаха гнойна ангина.Има налеп по лявата сливица,но не го боли гърлото,което ми е странно.При вас и вашите деца имало ли е такъв случай-гнойна ангина без болка в гърлото?

# 1
  • Мнения: 2 988
При детето ми, слава богу- не. Но аз съм имала такъв случай.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Мерси за отговора,аз така или иначе започнах да му давам антибиотика,не споря с лекарката,но ми беше странно,че няма болка.Аз като студентка имах гнойна ангина и не можех да преглътна,беше ужас.

# 3
  • Мнения: 2 988
Когато се разболях тогава, отидох на лекар и ми изписаха антибиотик. Пих го 5 дни. Болката в гърлото ми мина, но имах температура и кашлица, точно като сина ти. Отидох пак на лекар след няколко дни и се оказа, че ангината все още не е излекувана, нищо че гърлото не ме болеше. Оказа се, че вече имам и бронхит, но при вас нещата са хванати на време. Дано антибиотикът подейства и детето се оправи бързо. Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
ох,дано,от все сърце се моля Praynig
много,много ти благодаря Hug  bouquet 

# 5
  • Мнения: 2 988
Няма защо.

# 6
  • Мнения: 6 713
Синът ми също направи ангина преди няколко дена, единственият симптом беше висока температура, но без болки в гърлото, и го водих на лекар и се оказа ангина.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Синът ми също направи ангина преди няколко дена, единственият симптом беше висока температура, но без болки в гърлото, и го водих на лекар и се оказа ангина.
Стискам палци да ти оздравее бързо момченцето,моето вече се оправи,но пи антибиотик КЛАЦИД 7 дена

# 8
  • Мнения: 6 713
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт