Слънце пече, много е добре! С януарче на море! (56)

  • 77 565
  • 500
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 748
Честит имен ден на Сами. Много здраве и безгрижно детство.

Честито кръщене на Нико!

Ние направихме един кариес миналата седмица, добре че го хванахме от рано.

Фея, съболезнования.

# 91
  • Мнения: 455
Мила Дейзи,  Hug благодаря, че си се сетила за Сами!
Като го взехме от градина му подарихме едно малко подаръче, а той каза - Какъв е този имен ден без торта и балони? Ами какъв наистина - отидохме и купихме торта и балони. Имахме гости за няколко часа, весело беше.

Тути, много неприятна случка с Нели! АБ ще оправи нещата, но как е издържала на болката.... Hug Радвам се за теб, за твоя курс! Успех и ще чакам снимки! Heart Eyes

Честито християнче Нико! Да ви е жив и здрав, и Бог винаги да го пази и закриля! И цялото ви семейство! Heart Eyes
Обаче Дара ми скри шапката, браво на нея! Пише, смята, умница си е тя! Heart Eyes

# 92
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч,Еми болката беше ужасна,имаше моменти в които пищеше.Давах Нурофен,облекчаваше я за малко.Уж следа зъбите,но не съм  видяла кариеса,който е станал пулпит и т.н,дупката е била отстрани на зъбчето.Но Нелката беше изключително смела и изпълнителна.

Забравих да се похваля,че Таня беше на състезание в Приморско.Имаше участници от България,Молдова и Украйна.Тяхната формация спечели първите три места с награден фон 250евро

# 93
  • Мнения: 455
Тути , браво на Нели, малък герой е тя. А за Танчето - супер, много се радвам.Маринка когато ходеше на модерен балет също участва на състезание в Приморско. Мисля че се казваше " Слънце, радост, красота"....или нещо такова. newsm78

Буби отдавна не е писала....къде ли е?

Приятни почивни дни на всички!   Hug

# 94
  • Мнения: 1 687
дейзи, как го хванахте? оцветяване ли имаше?

тути, браво на децата! не мога да си представя какво й било на малката дишичка.

емили, така де, без торта какъв празник е! да жи е живо и здраво сладкото момченце!

буби беше казла, че ще са на морето в началото на август, но вече е време да каже как е било и да дойде и до София! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 95
  • Мнения: 748
Елч, имаше оцветяване, да. Аз го бях забелязала преди доста време. Водихме я при един приятел на ММ и той каза, че не е кариес, само оцветяване, но трябва да се следи. След това оцветяването стана по-тъмно и аз реших, че е време за нова проверка, но някак си все го отлагах, страх ме беше да я заведа. Докато една вечер промрънка, че я боли. Не знам дали наистина я болеше, защото нямаше да мине само с едно мрънкане, но на другия ден веднага я заведох.
Лесно мина, но ходихме три пъти. Два пъти въртя с машинката и слагаше лекарство. На всяко мрънкане, спираше да върти и слагаше лекарство. Третия път отидохме да сложи пломбата.

Не знам какво става с тези зъби. От много малка си мие зъбите и сутрин, и вечер. Спря сама нощното кърмене, когато изникнаха първите зъбки. АМ пиеше вечер, но след това си миеше зъбите. За разлика от нея Кирил изобщо не можем да го накараме да си мие зъбите. До преди 2-3 месеца упорито гризеше четката откъм дръжката, чак сега започна да я гризе от правилната страна. Но не ми дава аз да му мия зъбите, държи да е сам, съответно нищо не прави. Ще видим с него как ще е.

Поздравления за Танчето. Още много успехи да има!

Ама какво време  ooooh! чак ми се прииска да започна с пазаруването за Коледа. Имам чувството, че е късна есен.

Последна редакция: сб, 22 авг 2015, 16:23 от Дейзи-

# 96
  • Мнения: 1 687
дейзи, аз пък се притеснявам дара да не си изтърка емайла. мие си зъбите по 3-4 пъти на ден и то с уговорки, иначе сигрно ще го прави по 10 пъти Crazy

# 97
  • Мнения: 496
Ехоооу!
Привет, банда!

Ние днес се завърнахме от морето, изкарахме две седмици и времето беше чудесно, като изключим последните три дни. Въпреки това си починах наистина.
Върнахме се след наводнените подлези и улици, и слава Богу при нас няма никакви поражения.
Сега имам на разположение още една седмица отпуска.
Важното е, че сме здрави, че бях на тръни на морето, всичко живо повръщаше.   #Crazy

Тути, съжалявам, че така е станало с Нелката, как оправихте зъбчето, тя как изтрая?
Аз още не съм водила Зори на зъболекар, но мисля да го направя съвсем скоро.

Зая, браво за работата! Радвам се, че намери нещо подходящо, дано периодът на адаптацията мине добре и всичко се нагласи.  Peace

Елч, прекрасно бебе е Нико! Такива будни и красиви очички има, прилича на Дара, но въпреки това има свой собствен чар. Голямо сладурче!  Heart Eyes Стискам палци да минат проблемите с кожата. Какво казват докторите? Това кога се израства?

# 98
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен.

Вчера прекарах един прекрасен ден и бързам да се похваля с резултата  Grinning

# 99
  • Мнения: 1 687
тути, страшни са! като истински! а други цветя? Simple Smile

мацки, я ми дайте идея за торта за първи рд. дара е лесна, тя си поръчва, но Нико ми е труден.

буби, мерси за милите думи за Нико. той от малък си има тежък поглед, това е от скорпионския асцендент Simple Smile и да, заприлича на Дара. аз наивно се надявах, че може хем д прилича на мен, хем на нея, ама... татини са си Simple Smile

# 100
  • Мнения: 455
Тути  Heart Eyes браво, чудесни са! Направо като истински!

Буби, добре сте си дошли! Домъчня ми за вас! Най-важното е, че сте здрави и отпочинали! Hug

Хаха Дейзи, тия дни и на мен започна да ми се пазарува за Коледа, голям студ беше.

И ние още не сме водили Самуил на зъболекар.Миналата седмица тъкмо се наканихме - зъболекарката в отпуска. Тази седмица ще ходим.

# 101
  • Мнения: 1 687
а я като сме на темата за профилактиката - вие на очен лекар и на ортопед водили ли сте ги? би трябвало да сме имали профилактика на 3-4 г., но аз дара не съм я водила Embarassed

буби, забравих да кажа, че АД-ти се израствало някъде към 15 г....евентуално. като цяло си е за цял живот. но мен това не ме притеснява толкова - ще внимава с козметиката, няма много-много да спортува, ще го преживее. проблемът е, че 80% от децата с АД развиват после астма или други дихателни проблеми, също толкова голям е и рискът за алергии.

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 17:50 от Елч

# 102
  • Мнения: 369
Мацки благодаря за стиснатите палчета и пожеланията! И аз съм се надъхала за новата фирма!  Mr. Green Heart Eyes

Елч Да няколко пъти тази година очен лекар, зъболекър и ортопед за Михаил. Калин е късоглед и ноември ще слага очила. Михаил стъпва много навътре и чакам решение какво ще правим... Tired

И мен ме тресе шопинг треска, ще ходя до Икея тази седмица  Heart Eyes Heart Eyes

Тути Разгледах всички снимки страхотни цветя!!!!   bouquet  chef

Бягам...

# 103
  • Мнения: 509
само на ортопед съм го водила в началото на годината. каза че има плоскостъпие и да ходи бос. в софия къде ги водите на очен лекар?

# 104
  • Мнения: 455
Ехоу, къде сте момичета?

Нашият прословут преглед при зъболекар най-накрая мина. Чудесна зъболекарка, Сами много я хареса и като си тръгвахме попита кога ще ходим пак. Зъбите му се оказаха добре, само на едно горно зъбче имаше леко потъмняване и  зъболекарката каза, че е най-добре съвсем леко да го стръгне и сложи малка пломба. Сами се държа много добре. Каза, че иска да стане зъболекар. Simple Smile

Елч, измисли ли тортата за Нико?

Общи условия

Активация на акаунт