Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 53 ~

  • 20 538
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78
Ренка  Hug Heart Eyes Още от началото се говореше, че сценаристка ще е Йозлем Йълмаз  Peace Само режисьора смениха, щото се скарал с онази коза - Зерин Текиндор  Joy
Язък Laughing и при хулиганките четох че техните СЦ ще са Rolling Eyes
Кои са те  Thinking Дано случим на добър сценарий, че май драмата ще е на макс . Тая мацка Йозлемчето, не съм запозната с творчеството и, даже не знаех, че е и сценаристка.
И аз не я знам Laughing

Sema Ergenekon, Eylem Canpolat

А туй дет ше снимат е в град на 300 и кусур км от Станбула Laughing

# 691
  • Мнения: 22 123
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78
Ренка  Hug Heart Eyes Още от началото се говореше, че сценаристка ще е Йозлем Йълмаз  Peace Само режисьора смениха, щото се скарал с онази коза - Зерин Текиндор  Joy
Язък Laughing и при хулиганките четох че техните СЦ ще са Rolling Eyes
Кои са те  Thinking Дано случим на добър сценарий, че май драмата ще е на макс . Тая мацка Йозлемчето, не съм запозната с творчеството и, даже не знаех, че е и сценаристка.
И аз не я знам Laughing

Sema Ergenekon, Eylem Canpolat

А туй дет ше снимат е в град на 300 и кусур км от Станбула Laughing
В Зонгулдак ще снимат само първите епизоди, после се местят в Истанбул, надявам се поне да е така  ooooh!

# 692
  • Мнения: 30 820
Нема лошо и да не се преместят Laughing а Кадир да го пратят у Ван да снима Mr. Green Joy

# 693
  • Мнения: 22 123
Нема лошо и да не се преместят Laughing а Кадир да го пратят у Ван да снима Mr. Green Joy
smile3511 smile3511 smile3515 smile3516

# 694
  • Мнения: 22 123
Някой ще гледа ли Ягодките тази вечер  newsm78

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Нема лошо и да не се преместят Laughing а Кадир да го пратят у Ван да снима Mr. Green Joy
Е не с лошото сега де Laughing Laughing.Той като снима в МУгла,тя беше с него,сега ще е обратно сигурно Grinning..

Еве,налетях се  Joy Joy Joyмина ми яда,чакам си предпосл.серия довечера,а Ягодките съм си оставила за след като изгледам Черешките,че мн.ще ми стане сладкото Joy Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 30 820
Някой ще гледа ли Ягодките тази вечер  newsm78
Като ми свърши тениса мислим да гледам Laughing

# 697
  • Мнения: 22 123
Някой ще гледа ли Ягодките тази вечер  newsm78
Като ми свърши тениса мислим да гледам Laughing
newsm10

# 698
  • Мнения: 30 820
Значи ти ако мислиш през ден да си сменяш гащите Laughing убаво Laughing ама я нема ти ги честитим Mr. Green

Жалко че нема серял за малинки Crossing Arms Mr. Green

# 699
  • Мнения: 30 820
Абе като гледам някой серял без превод ми е по интересен Laughing после не ми е newsm78

# 700
  • Мнения: 22 123
Значи ти ако мислиш през ден да си сменяш гащите Laughing убаво Laughing ама я нема ти ги честитим Mr. Green

Жалко че нема серял за малинки Crossing Arms Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Абе като гледам някой серял без превод ми е по интересен Laughing после не ми е newsm78
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 701
  • Мнения: 22 123
Оххх Бурак/Юсуф е голям кретен  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нардан нерейе  ooooh! Mr. Green

# 702
  • Мнения: 30 820
Тая перушинестата как фъфли Laughing

# 703
  • Мнения: 30 820
Видеха се hahaha hahaha hahaha

# 704

Общи условия

Активация на акаунт