Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 53 ~

  • 20 549
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 13 708
Нериманчето докато позира отзад Кадир нещо се заплесва с друга ама ще видим тази работа  box
Линде, ква друга, ма душа  Thinking Това е селфинце  Whistling Айде сега дайте предположения, какво казва жеста на Кадир  Peace
Аз гледам че зад Нерито се подава друго женско пръсче и се сочат с Кадирчо

# 676
  • Мнения: 5 138
БлагаВест тази година отидох
въобще хванах такъв рейс дет ме вози час и половина из квартала на богатите , из цялата част на азиатския Босфор минах през портите на всички почти
ама то тоя Истанбул необятен 20 години да ходя няма го обиколя
и да ММ много ме слуша

# 677
  • София
  • Мнения: 13 708
БлагаВест тази година отидох
въобще хванах такъв рейс дет ме вози час и половина из квартала на богатите , из цялата част на азиатския Босфор минах през портите на всички почти
ама то тоя Истанбул необятен 20 години да ходя няма го обиколя
и да ММ много ме слуша
До Истанбул съм ходила 2 пъти за по 3 дни и съм запозната само с центрлалната част. Ако тръгна да се разхождам така с автобус мъж ми ще ми се смее и ще ми каже че съм слънчасала. А той да тръгне - абсурд най-много да ме чака в някое кафене. Той обича да е с кола и много не му се ходи пеша. Аз пък много обичам да се моткам та за следващия път сигурно ще отида с приятелки които са на моя акъл 

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Нериманчето докато позира отзад Кадир нещо се заплесва с друга ама ще видим тази работа  box
Линде, ква друга, ма душа  Thinking Това е селфинце  Whistling Айде сега дайте предположения, какво казва жеста на Кадир  Peace
Виждате ли я НерМаджки от бг мама Несли е с вашето любимо червило във ваша чест smile3521 newsm53

Ха добър ден и от мен Hug Hug.МН.закусчици сте насложили та си хапнах добре и кафенце си взех Grinning-мн.ви благодаря Heart Eyes Heart Eyes,имах нужда,че от снощи досега зяпах КПА #Crazy ,направо се зомбирах и на метлата се качих накрая,та малко да се успокоя Whistling

Нерваче Hug Heart Eyes,големи приключения си имала в Истанбул Laughing.

Еве Hug Heart Eyes,Линди Hug Heart Eyes,Бумич Hug Heart Eyes

Ааа и чудни идеи за разхлаждане и сянка Joy Joy Joy

Приятен следобед Hug Hug!

п.п.Еве,мерси за инфото за  сериала на Бу и Несли newsm51!

# 679
  • София
  • Мнения: 13 708

Заредете се на предно място за довечера да гледате по-добре събитията на яхтата

# 680
  • Мнения: 5 138
Имате ли адреса на къщата на Маджит, че сега се заинтригувах

# 681
  • Мнения: 22 202
Боре  Hug Heart Eyes Ама сега на метлата ли си още, или слезе вече  Thinking Joy Joy Joy

Нерваче, немам му адреса, ма моа го питам на ЛС  Whistling Mr. Green

# 682
  • Мнения: 5 138

Нерваче, немам му адреса, ма моа го питам на ЛС  Whistling Mr. Green
ми питай го Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 13 708
Имате ли адреса на къщата на Маджит, че сега се заинтригувах
Нерваче той е навсякъде, ту е в квартал Фатих, ту в квартал Харбие, а отвреме навреме и на яхтата

# 684
  • Мнения: 22 202
Имате ли адреса на къщата на Маджит, че сега се заинтригувах
Нерваче той е навсякъде, ту е в квартал Фатих, ту в квартал Харбие, а отвреме навреме и на яхтата
Абе втори сезон направо във Фатиха си го изкара  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78

# 686
  • Мнения: 22 202
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78
Ренка  Hug Heart Eyes Още от началото се говореше, че сценаристка ще е Йозлем Йълмаз  Peace Само режисьора смениха, щото се скарал с онази коза - Зерин Текиндор  Joy

# 687
  • София
  • Мнения: 13 708

Как сте в жегите момичета

# 688
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78
Ренка  Hug Heart Eyes Още от началото се говореше, че сценаристка ще е Йозлем Йълмаз  Peace Само режисьора смениха, щото се скарал с онази коза - Зерин Текиндор  Joy
Язък Laughing и при хулиганките четох че техните СЦ ще са Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 22 202
Здрасти Hug Hug Hug

Абе нали други трябваше да са сценаристките newsm78
Ренка  Hug Heart Eyes Още от началото се говореше, че сценаристка ще е Йозлем Йълмаз  Peace Само режисьора смениха, щото се скарал с онази коза - Зерин Текиндор  Joy
Язък Laughing и при хулиганките четох че техните СЦ ще са Rolling Eyes
Кои са те  Thinking Дано случим на добър сценарий, че май драмата ще е на макс . Тая мацка Йозлемчето, не съм запозната с творчеството и, даже не знаех, че е и сценаристка.

Общи условия

Активация на акаунт