Коя домакинска работа мразиш да вършиш?

  • 96 330
  • 1 373
  •   1
Отговори
  • Мнения: 760
Всяка  от нас има своите домакински задължения .... Но коя е най омразната домакинска работа която трябва да свършите ....
Аз например ужасно много мразя  когато трябва да мия вилици и лъжици  Grinning просто ми става супер гадно и дразнещо и винаги оставям някой след мен да ги измие .... както и да пускам прахосмукачка но пък затова няма кой друг да го свърши .....  Grinning

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 07:13 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 913
Мразя да бърша прах...додадна и пипкава работа ми е Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 28 595
Готвене и гладене. Мъжът ми е поел първото, но не успях да му пробутам гладенето  Crossing Arms  Останалите домакински дейности ги вършим и двамата, според случая, така че тях не мога да ги включа тук.

# 3
  • Мнения: 18
Аз не мразя да прави каквото и да било, дразня се обаче когато правя всичко сама. Прибирам се от работа готвя през това време мия съдовете които съм нацапала докато готвя правя салати, бърша масата слагам яденето после всички сядат ядът 15 мин. в които и аз и айде пак на мивката ... само като си помисля и се изтощавам. Един час готвиш - 15 минути ядеш и после пак един час миеш. Да не говоря за това че следва перална и още куп неща.  #Crazy

# 4
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Бърсане на прах, гладене и миене на прозорци. Обичам готвене и миене на съдове.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 493
Изключително много мразя готвенето  Close. След това - прахосмукачката. Обичам да мия съдове - мога да си откарам цял ден на мивката  Mr. Green.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 097
Няма какво да ви лъжа - мразя цялата домакинска работа.

# 7
  • София
  • Мнения: 22 954
Не обичам да мия чинии,почти изцяло съм прехвърлила това "удоволствие" на мъжа ми  Laughing , също така ми е много досадно да простирам,другото общо взето сама си го правя  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 4 303
Oхххх, ми то цялата домакинска работа я мразя, но като няма кой, освен мен... Но май най-много от всичко мразя гладенето. Добре, че рядко ми се налага - детето на градина с анцузи  и полички, дето може да минат и без гладене. Жалко, че и аз няма как да ида на работа по анцуг   newsm78

# 9
  • Мнения: X
Пране, простиране, събиране, сортиране, гладене- от дъното на душата си ги мразя. Да ми е жив и здрав Благоверният! За компенсация, готвя с огромно удоволствие, а той по-скоро ще умре от глад, отколкото дори едни яйца да си сготви.

# 10
  • Мнения: X
Няма какво да ви лъжа - мразя цялата домакинска работа.

+ 1  Laughing

За съжаление обаче не мога и да допусна да потънем в мръсотия. Имам помощ, не върша всичко сама. Гладенето и миенето на прозорци са ми най-омразните дейности.

# 11
  • Мнения: 4 569
Две неща мразя - гладене и шиене. Почти нямам дрехи, които да се нуждаят от гладене. Ако се скъса дреха и не намеря кой да я зашие - хвърлям я.
Обичам да мия - успокоява ме.
Обичам и да готвя - също ме успокоява.
Всичко върша и не ми пречи, не ме натоварва.

# 12
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Подреждането по места на чистите съдове и прибори и миенето на стъкла.

# 13
  • Мнения: X
Ако се скъса дреха и не намеря кой да я зашие - хвърлям я.
Жива да си! Тайно се срамувах, че само аз съм такова чудо. Даже съм хвърляла дреха, за да не зашия паднало копче. Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 673
Простиране на чорапи и последващото им събиране, особено когато са детски....А също така бърсането на прах, отвратително е....

Общи условия

Активация на акаунт