Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 37

  • 75 960
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 735
Здравейте и от мен. Това лято ще правим ремонт на детската стая, който ще е по-скоро - освежителен. Сменяме тапетите и изцяло цвета й в момента. Донесли сме едни стари мебели, които смятаме да боядисаме в бяло и се надявам да стане различно и красиво.
Вчера най-накрая се спряхме на тапетите.
http://www.esprit.com/stories/home/lakeside/ - от тази колекция ще бъдат, но плюс още нещо. Надявам се скоро да показвам.

# 46
  • Мнения: 6 398
Много ми харесват столчета като от втория линк на Барба, така че ако сте виждали нещо такова - свиркайте!
О, Стефчо, нали? Simple Smile И аз ги харесвам. Аз имам два такива, които са около 100-годишни самоделки - най-автентичен рустик! Laughing Бяха изоставени на двора, когато си ги прибрах, и всъщност са в чудесно състояние като за възрастта си.
Знам, че за БГ питаш, така че не знам къде може да има. Но и масата, и столовете са чудни, дано намериш подобни!!!

Ваяна, каква е тази табличка, не можах да се ориентирам как седи върху дивана?

Контеса, като видях снимките на гредите и се сетих за едно предаване как амишите издигат хамбар за един ден. Точно подобна структура беше. Но те бяха цяло село, а мъжът ти - сам. Браво на него!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 390
Таблата е с два " крака ", които се свиват сами  под нея когато не се ползва. Имат двустранни силни пружини  и те позволяват да се обхване страницата на дивана и да стои стабилна, може да понесе и повече натоварване. Не само надписът е на френски, такъв е и производителя, но отдавна изхвърлих кутията и не мога да кажа кой е.
Дано го обясних ясно  Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 16 220
След като поне два пъти съм разливала кафе в леглото (ние сме от онази порода непоносими глезльовци, които си сервират кафето един на друг сутрин в леглото Embarassed), високо оценявам таблата.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 390
Страшно е удобна, защото съм все с някаква чаша на дивана, а да се сгъвам многократно до масата си е нежелана гимнастика  Wink

# 50
# 51
  • Мнения: 1 685
Въобще не съм по темата, но нищо... С напредването на възрастта ли човек се научава да пие редовно? До скоро имахме алкохол цели бъчви. Пиехме само като имаме гости, пък те нали всеки носи по нещо и всъщност изпито и донесено почти се припокрива. След 3-то раждане открих тайната на виното. Аууу, как всичко ми се разрешава след втората чаша! И ми е спокойно и обичам всички които съм искала да удуша до преди това Simple Smile Таааа, търся да открия хора които да ме успокят, че "Абе и аз съм така бе! Това е нещо нормално." Ваяна, толкова се радвам, че си демонстрирала таблата с бира, а не какао  Laughing
Между другото, от Айко си купих чудни чаши за вино за смешни пари.

# 52
  • София
  • Мнения: 16 220
Така е, така е, след второто -  бирата, след третото - виното, и понеже не стигнах до 4, не мога да го докарам до ракията и уискито (все са ми гадни).

# 53
  • София
  • Мнения: 1 390
За всичко става, момичета  Simple Smile
Ето я тук, същата!
http://www.amazon.fr/AM-63-Plateau-repas-pieds/dp/B007HIHWPO/ref … 2QMHH8V36B5M1NDVN

Но в Айко беше двадесетина лева.

# 54
  • Мнения: 1 685
Шарки, абсолютно същия сценарий  Laughing

# 55
  • Мнения: 6 398
Колкото и да са силни тези пружини, със сигурност съм по-силна от тях (все пак силата е равна на масата по ускорението) и подозирам, че бих гаврътнала таблата на второто сядане. Иначе, симпатична идея. Wink

# 56
  • Мнения: 6 398
IKEA са спечелили Red Dot Design Award "Honourable Mention" за тази лампа.
Идеята ми харесва и самата лампа, но в реалното изпълнение двете висящи шнурчета са ми много грозни.


# 57
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Между другото, от Айко си купих чудни чаши за вино за смешни пари.
И аз с подобна находка тези дни. От някакъв френски магазин с евтини стоки си взех от онези класическите ръбести бар чаши за алкохол, но с цветно дъно за 1,50 бройката Laughing. Като слой засъхнал цветен ликьор стои на дъното... Дават настроение за пиене Mr. Green! Имаше и изцяло оцветени. Много чупя вкъщи! Посудата ми е, като на Джейми Оливър в кухнята- пълна съм с различни чинии и чаши!
И ММ намаза с барометър от един антиквариат пак на прилична цена. А, и дъбови талпи за масата си поръчах. Толкова с дребните радости!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 057
     Запис + въпрос: коя е програмата, с която на интериорните си снимки можеш да сменяш цветовете на стени, мебели и т.н.?
Бенджамин Мур имат: http://www.benjaminmoore.com/en-us/for-your-home/personal-color-viewer

# 59
  • Мнения: 255
От мен запис с малко Cassina (италиански бранд):
_1_

Това е страхотно  Heart Eyes килима и завесите в комбинация с масата и столовете, право в сърцето!

Както и мраморната маса на Нова Тема, а столовете към нея са ми фаворит от много време Simple Smile

От Айко са ми последните чаши за вино, които много си харесвам, но счупих 2 и мислех, че ще мога пак да си купя, гледам обаче, че в сайта им ги няма, жалко!

Шарки, честити ти наематели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт