Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 37

  • 75 958
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 177
На мен също ми харесва шкафчето на Има ли значение в този си вид. В това му е чарът - да е такъв поочукан.
Балконът ми е готов, да се отчета и тук. Отказах се от тентата, сложих завеси. Насадих петунии, спазвам съветите на gargamela за поливането, засега жертви няма. Следващия сезон ще озеленя още малко, засега толкоз:
http://picbg.net/u/74664/60419/809556.jpg
http://picbg.net/u/74664/60419/809555.jpg
http://picbg.net/u/74664/60419/809558.jpg
http://picbg.net/u/74664/60419/809553.jpg

# 691
  • Мнения: 1 265
Rozamunda - сподели моля те как си закачила завесите? Не ги ли "издухва" вятъра, а при дъжд....
Благодаря.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да възкликна по бургаски "въй, въй"  Laughing. Просто е прекрасно  Heart Eyes. Толкова задушевно, уютно и романтично.

# 693
  • Мнения: 1 685
Даа, много е хубаво! Моята тераса между другото е с абсолютно същото разположение - прозорец, маса Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 16 219
Аз вероятно съм единствената във форума, на която гърците са й направили мебели точно както ги е искала, на цени като в България, че ми ги и доставиха до врата и качиха по стълбите (Комо ме бяха вбесили с отказ да вкарат през прага канапе за 5 хиляди, така им се разкрещах, че от изненада другите 3 комплекта майстори в къщата спряха дрелките...).

# 695
  • Бистрица
  • Мнения: 50
Аз вероятно съм единствената във форума, на която гърците са й направили мебели точно както ги е искала, на цени като в България, че ми ги и доставиха до врата и качиха по стълбите (Комо ме бяха вбесили с отказ да вкарат през прага канапе за 5 хиляди, така им се разкрещах, че от изненада другите 3 комплекта майстори в къщата спряха дрелките...).
Тотален късмет!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аз не видях шкафа  Embarassed

# 697
  • Мнения: 677
Тази черната лампа откъде я беше намерила?
От един от така наречените немски магазини.


Скрит текст:
За Съпружка

Скрит текст:

За Ема
Скрит текст:
Wink
Взимам и това на Съпружка Peace

Розамунда, много хубаво е станало така с пердетата, лъха романтика и прохлада от снимките Simple Smile


Нещо интересно за пердетата.

# 698
  • София
  • Мнения: 177
Много ми е приятно, че и на вас ви харесва  Hug
Rozamunda - сподели моля те как си закачила завесите? Не ги ли "издухва" вятъра, а при дъжд....
Благодаря.
Завесите съм ги закачила на метално въже по този начин. Какво става при дъжд още не знам, имам ги от седмица. Когато не сме на терасата връзвам завесите по дължина на 3 места, като долу ги завързвам и за самия парапет. Хубавото е, че доста лесно се свалят и закачат и мога, когато реша да ги махам изцяло. Предполагам, че ще трябва да ги сменям през няколко години, но какво пък, не са скъпи.
Сега за вятъра - закачам ги с едни огромни щипки за плажни кърпи от външната страна на парапета. Това, когато са затворени и искаме да се скрием. Много приятно се издуват като корабно платно и в същото време не се разтварят.
По отношение на "издухването" - при бурен вятър не само, че ги издухва, а и щеше и мен да издуха заедно с тях и стълбата, на която се бях покатерила и панически се опитвах да ги откача преди няколко вечери, когато излезе страхотна вихрушка. Чак роклята ми се качи на главата, щяхте да чуете за мен по новините - жена полетя от четвъртия етаж, увита в тюркоазен воал  Mr. Green Надявам се рядко да има такива внезапни пориви на вятъра, а и аз не бях подготвена тогава да реагирам бързо, нали ми е още ново.

# 699
  • Мнения: 1 780
Rozamunda мернахте в  Летните ни местенца за релакс - да си покажем терасите Simple Smile - тема 3, още там ми хареса оформлението на балконския кът, особено последната снимка е направо вълшебна. Чакам догодина като "залесиш" балкона да се похвалиш

# 700
  • Мнения: 677
Ето един вентилатор  на тавана, който не изглежда никак зле.


Забравих да пиша, че изпробвах някои от предложеният ви за почистване на инокс.
Не, не става, при мен се маже. Става единствено с циф, като след него трябва старателно да се избърше и подсуши, за да не остават петна. Изобщо....една дълга процедура, която изобщо не ми е приятно, че си я причиних. Искам с една забърсване с кърпата да е чисто, а не един час да готвя, един час да чистя. В случая става дума за открития иноксов аспиратор, който след пържене на патладжани стана целия в мазни пръски.

# 701
  • Мнения: 5 060
Ема, моя аспиратор го почиствам с Меглио, не е много трудоемко. Иноксов е.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Никак не ги харесвам тези вентилатори,но много добре разхлаждат в помещението...

# 703
  • Мнения: 236
Иноксовата част от аспиратора я почиствам с препарат за керамични котлони. Той е бял, кремообразен, не помня как се казва, но мога да погледна по-късно. Нанасям го, изчаквам 10-15 мин. и след тава само забърсвам, всичко е паднало. И понеже обичам да ми е съвсем лъскав, минавам и с домакинска хартия и препарат за прозорци, накрая.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
И аз ги минавам с препарат за прозорци,ползвам Фрош

Общи условия

Активация на акаунт