Тъмната линия на корема?

  • 3 330
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
А аз я имам вече трета година.Е,доста бледа е,ама я има.Не знам защо така:(

# 16
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)

# 17
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)


Ей, Мама от Финландия, рано ли започна да повръщаш? (ако разбира се си от големия процент мами, които имат поне гадене, ако не повръщане). Ако си започнала към 3-5 седмица, вероятността да е момиченце е голяма. Мамите с момченца започват да повръщат по-късно - след около 10 седмица. И това не е суеверие, а "статистическа извадка" Simple Smile
Дано скоро се похвалиш с женско чедо! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 629
Аз сега разбрах за тази линия и като си погледнах корема се оказа, че я имам. От ляжата страна на пъпчето е. Под пъпа е по-дебела, а нагоре е много бледичка. Може би затожа не съм я забелязала до сега Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 212
аз пък до колкото знам тази линия се появява при вси4ки без изклю4ение,само дето при някои е по¬бледа,при други буквално 4ерна.Латинското и наименование е "линия алба".Доста време минава докато из4езне,а при някои само избелява и остава така.
При мен ли4но из4езна напълно. Sunglasses

# 20
  • Мнения: 712
Цитат на: PoliaSp
Такъв съм заплес! Съвсем я бях забравила тази линия.
Сега си погледнах корема и видях - изчезнала, ама кога не знам.
Иначе родих преди 5 весеца.



  202uu

И аз така.  Grinning   Сега като погледнах, тя вече едва се забелязва!

# 21
  • Мнения: 46 516
Цитат на: Maminka
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)


Ей, Мама от Финландия, рано ли започна да повръщаш? (ако разбира се си от големия процент мами, които имат поне гадене, ако не повръщане). Ако си започнала към 3-5 седмица, вероятността да е момиченце е голяма. Мамите с момченца започват да повръщат по-късно - след около 10 седмица. И това не е суеверие, а "статистическа извадка" Simple Smile
Дано скоро се похвалиш с женско чедо! Simple Smile


Ако не си повръщала въобще, пак ще е момиченце!  Grinning Мойта мома хич не ме е тормозила!

# 22
  • Мнения: 3 634
Ми не съм повръщала, но и при първата си бременност не повръщах. Обаче първата ми бременност започна да ми става лошо и да ми се гади (някак си) много по-късно от колкото при тази бременност. Бе то след 3 месеца и половина ще се узнае какво е де...

# 23
  • Мнения: 141
Аз мисля, че при мамите с по-тъмна кожа въобще не изчезва!
Бебока е вече почти на 10 месеца, а още я имам!
На мен лично не ми пречи Grinning

# 24
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
А я кажете кога започва да се появява тази линия? При мен още я няма и се чудех дали изобщо ще се появи. По принцип кожата ми е бяла, а ореолите на гърдите ми вече започнаха да потъмняват.

# 25
  • Мнения: 390
Цитат на: kengo_mama
Аз мисля, че при мамите с по-тъмна кожа въобще не изчезва!
Бебока е вече почти на 10 месеца, а още я имам!
На мен лично не ми пречи Grinning

изчезва, но много бавно, след година чак (ама и да не се махне, не е болка за умиране

# 26
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)


Ха, ха ха, Мамо Фин, и моята все още е така - отляво, а момиченцата са две!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

Иначе при предишните бременности изчезваше за около половин година. Но сега е много по-тъмна и дебела Confused

# 27
  • Мнения: 3 634
Цитат на: vedrra
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)


Ха, ха ха, Мамо Фин, и моята все още е така - отляво, а момиченцата са две!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

Иначе при предишните бременности изчезваше за около половин година. Но сега е много по-тъмна и дебела Confused


УУ... живи и здрави да са ви тези момиченца! Аз си умирам от кеф като гледам на приятелката ми госпожицата (снахата... под въпрос де) как се кокети и превзема... сладурана голяма е...

А за линията, някой питаше кога се появява... ами на мене започна да се появява около 16та седмица... сега е 24та и още си е бледичка, но забележима.

# 28
  • Мнения: 1 311
На мен доста късно ми се появи - след 30 седмица и си мислех, че доста бързо ще изчезне. Уви.
Около 6 месеца след раждане ми изчезна тази част, която е от пъпа нагоре. Другата, макар и много бледа все още се забелязва. Или поне аз си я забелязвам, сигурно щото си знам къде е. А иначе съм много бяла и адски много ми личат такива неща, съжаление.

# 29
  • Мнения: 1 311
Цитат на: nikol78
Цитат на: Maminka
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Irena80
При мен продължава и от пъпа на горе (от лявата му част), но детенцето ми е само на 25 дена, и като гледам другите отговори, скоро май няма да изчезне, иначе не бях се замислява върху това.


Яяя... и при мен така... момиченце ли ви се роди??? (като удавник за сламка се хващам за всичко предвестяващо раждане на момиченце)


Ей, Мама от Финландия, рано ли започна да повръщаш? (ако разбира се си от големия процент мами, които имат поне гадене, ако не повръщане). Ако си започнала към 3-5 седмица, вероятността да е момиченце е голяма. Мамите с момченца започват да повръщат по-късно - след около 10 седмица. И това не е суеверие, а "статистическа извадка" Simple Smile
Дано скоро се похвалиш с женско чедо! Simple Smile


Ако не си повръщала въобще, пак ще е момиченце!  Grinning Мойта мома хич не ме е тормозила!


Аз хич въобще даже изобщо не повръщах, даже и лошо не ми стана нито веднъж, пък си имам стопроцентов малък мъж ...

Общи условия

Активация на акаунт