Почивка в Сърбия

  • 2 897
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Моля, ако някой е посещавал Сърбия и по-точно Белград, моля да сподели мнението си, понеже мислех това лято да отида до Сърбия. Как се отнасят комшиите с нас и спокойно ли е в западната ни съседка Grinning

# 1
  • Мнения: 113
Здравей, впечатленията ми са съвсем пресни, макар и да нямах възможност много да обикалям. Най-хубавото / поне за мен / място е крепостта Калемегдан. Там си заслужава да се отиде при всички положения, разкрива страхотна гледка към реките Сава и Дунав и е идеално място за снимки. Църквата Св. Сава я посетих, но за съжаление там тече в момента усилена реставрация. Ходих и на Ада Циганлия, бих казала нищо особено, но хората си нямат море, какво да се прави. Цените са горе-долу като в БГ, някои неща са по-евтини, други по-скъпи. Отношението на хората към българите, поне тези които срещах беше дружелюбно и любезно, а към децата се отнасят страхотно, мен лично това страшно много ме впечатли. Съжалявам, че не мога да кажа повече, но съветвам те да поразгледаш в Trip advisor там има много полезна информация и мнения. Приятна почивка.

# 2
  • Мнения: 430
Здравей, miminceto! Аз също събирам информация по темата и открих линка по-долу - мисля, че ще ти бъде полезен, ако все още не си посетила Белград. Ако вече си, ще се радвам да споделиш впечатления  Wink

СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 00:31 от vickito

# 3
  • Мнения: 50
Благодаря ви, но явно няма да мога да отида това лято. Ще видим по-натам.

# 4
  • Мнения: 1 907
За пътуване в Сърбия трябва ли зелена карта за автомобили

Общи условия

Активация на акаунт