Проблеми с колега

  • 19 790
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 267
Аз те разбирам. ММ също се саморазправя с бой, по никакъв начин не можеш да го убедиш да не го прави (за моят говорим). Повечето потребители във форума има идеални семейства, деца и животи, не могат да разберат проблема ти. Нямам съвет, само пиша, за да изкажа съчувствието си.

Много ти благодаря, просто трябваше да го кажа на някой, защото ще се побъркам.

# 16
  • Мнения: X
Щом големият шеф е партия с проблемния, няма да постигне нищо с разговорите си с него. Ще бият шута и на нея и на мъжа ѝ. Тя явно не иска мъжът ѝ да си загуби работата заради този натрапник.

# 17
  • Мнения: 1 267
А защо просто не споделиш на големият шеф как се чувстваш и защо?
Съмнявам се, че няма да ти повярват - сигурно си го знаят що за стока е.

И аз бих казала на мъжа си.
 

Опитах се. Той твърди, че го познава от дете и , че той видиш ли е безценен и прекрасен.  Твърди, че не съм го разбрала, че той няма да ми навреди и т.н.
А през това време вече оня пренебрегнат мръсник ми отмъщава.
Тъпа ситуация.

# 18
  • Мнения: 630
Бе хубаво, нека е безценен и прекрасен, но ти кажи, че ти пречи на работата. И каква е тая любов - уж влюбен, пък тръгнал да отмъщава вече...

# 19
  • Мнения: X
Ценен кадър ли си за фирмата? Нужна ли си им?

# 20
  • Мнения: 12 473
А защо просто не споделиш на големият шеф как се чувстваш и защо?
Съмнявам се, че няма да ти повярват - сигурно си го знаят що за стока е.

И аз бих казала на мъжа си.
 

Опитах се. Той твърди, че го познава от дете и , че той видиш ли е безценен и прекрасен.  Твърди, че не съм го разбрала, че той няма да ми навреди и т.н.
А през това време вече оня пренебрегнат мръсник ми отмъщава.
Тъпа ситуация.

Тогава поискай да се изясните двамата пред Шефа..))

# 21
  • Мнения: 323
Веднага бих казала на мъжа си. Ако разбере от друго място си мисля, че ти ще излезеш виновна накрая. Разкажи му всичко и заедно намерете най-правилното решение.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 366
След последния пост на авторката историята започва да ми намирисва. Няколко пъти подред твърди, че не иска да говори с мъжа си, (последното е в 13:12ч), а 5 минути по-късно (в 13:18ч) изведнъж казва, че е опитала, пък той й е казал, че онзи е прекрасен.

# 23
  • Мнения: X
След последния пост на авторката историята започва да ми намирисва. Няколко пъти подред твърди, че не иска да говори с мъжа си, (последното е в 13:12ч), а 5 минути по-късно (в 13:18ч) изведнъж казва, че е опитала, пък той й е казал, че онзи е прекрасен.

За шефа ставаше въпрос. Laughing Че е пробвала да говори с шефа, не с мъжа си.

# 24
  • Мнения: 1 267
Бе хубаво, нека е безценен и прекрасен, но ти кажи, че ти пречи на работата. И каква е тая любов - уж влюбен, пък тръгнал да отмъщава вече...

Не знам или пък знам, аз го отрязях много грубо, но и тия неща много ме дразнят. Карат ме да се чувствам все едно съм предмет. Той пробва още няколко пъти и след като ходих при шефа вече настана обрата в чувствата.  Не можел да разбере как някой ми се обяснява, а аз го пращам на майната си.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 366

За шефа ставаше въпрос. Laughing Че е пробвала да говори с шефа, не с мъжа си.



Извинявам се.

# 26
  • Мнения: 6 604
Има ли вариант да го запишеш? Тогава ще имаш доказателство в твоя полза.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 366
Има ли вариант да го запишеш? Тогава ще имаш доказателство в твоя полза.


И аз това си помислих

# 28
  • Мнения: X
Ценен кадър ли си за фирмата? Нужна ли си им?

# 29
  • Мнения: 4 841

Е колко да е нужна, щом "малкия" шеф си позволява такова отношение, а "големия" шеф не я отразява? Никой не се държи така с ценните си кадри.

В случая прецакан е единствено съпругът - жена му го лъже и крие от него важна информация, а колегите го бъзикат здраво зад гърба му...

Общи условия

Активация на акаунт