семейството ми се разпада!!!!

  • 8 141
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 006
здравейте мили дами,
на два пъти искаше да се разделяме но аз естествено го обичам и прекалено много заложих на връзката ни.

Тя естествено го обичала..Да плача ли,да се смея ли ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 188
Коя жена би напуснала работа понеже си помислила, че  може да е бременна?
Събрали сте се лика-прилика с този "мъж".

# 17
  • София
  • Мнения: 1 901
А аз- първо тестове си купувам... пък, после му мисля  (не съм работохоличка)...

# 18
  • Мнения: 219
Колко сме силни всички да даваме съвети и да съдим. И аз често се улавям в същата грешка. Може би споделеното е било само вик за съчувствие и подкрепа. Помислете си преди да давате акъл до колко на нас всичко в семейството ни е наред.

# 19
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Ох, как ги обичам тези, на които все друг им е виновен ... Дето има една приказка "Ако ти се спънеш в него - защо си се спънала, ако той се спъне в тебе - защо си го спънала" Нали?

Първо е добре да знаеш, че тези хора обикновено имат комплекс, който се опитват да избиват, изкарвайки другия виновен. Самоуверените хора са обективни! Тук значение има колко е самоуверен човекът отсреща. Явно ти до този момент не си. Самоуверените хора не позволяват някой да ги вини без вина! Намери сили да му покажеш ясно и недвусмислено, че ти си шеф на живота си. В случай че искаш да запазиш връзката си де.

Вие в същността си сте еднакви. Страховете ви са еднакви. В този смисъл ти го познаваш. Действай.

# 20
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Аз също не разбрах ти в нещо чувстваш ли се виновна? Все пак отиваш на чужда територия- не можеш да очакваш да изместиш веднага царицата-майка. А може би ти не вникваш в нещата и бързаш да се сърдиш? А добра домакиня ли си наистина?

Когато се пренесохте в къщата на майка ти, той пък се е почувствал подтиснат. А ти си му дала да разбере, че вече е в "твоя живот". И си се почувствала добре.

Наистина в същността си сте еднакви!!

# 21
  • Мнения: 24 467
Цитат
Re: семейството ми се разпада!!!!

Не се разпада туй, що го няма.

Ако го има, то няма нужда да се полагат особени усилия, за да се задържи.

Когато нещото изисква много усилия, а резултати особени не са налични, то няма да ви послужи за нищо.

# 22
  • Мнения: 219
Цитат
Re: семейството ми се разпада!!!!

Не се разпада туй, що го няма.

Ако го има, то няма нужда да се полагат особени усилия, за да се задържи.

Когато нещото изисква много усилия, а резултати особени не са налични, то няма да ви послужи за нищо.
Абсолютно - насила хубост не става. Дали просто по някога не си губим взаимно времето, опитвайки се взаимно да се променим.

# 23
  • Мнения: 24 467
Много често се случва.
По такъв начин страдат основно хората с комплекси /нямам лошо отношение към тях, напротив, но те се нуждаят от реална помощ, а не от такива връзки/.
Много големи негативи има за онези, които не могат да живеят самостоятелно /пак е "наследено" от начина на живот, основно в детска възраст/ и сами и са съгласни да се подложат на какво ли не, само и само да има някой там до тях, ако и проблемите, които си създават така, да са огромни.
Да чакаш или да натискаш да се промени друг възрастен човек, особено ако той не е убеден сам, че го иска- жива загуба на време е това. А имаме ли и право?

# 24
  • Мнения: 21 634
  Само си си загубила времето с този човек, който се държи с тебе гадно. Я помисли на първо място за себе си, а който иска да се разделя - да заминава. Мъже много.

  Съжалявам, че така се е получило с бременността. Желая ти късмет следващия път.

# 25
  • Мнения: 219
 Само си си загубила времето с този човек, който се държи с тебе гадно. Я помисли на първо място за себе си, а който иска да се разделя - да заминава. Мъже много.

  Съжалявам, че така се е получило с бременността. Желая ти късмет следващия път.

Още повече като този под път и над път. Да си ходи, трудно ще намериш по лош.

Общи условия

Активация на акаунт