Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 11

  • 67 023
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
Клаидка  Rolling Eyes - даваха я по телевизията.

# 661
  • Мнения: 1 256
Познавам жена на около 50 г. която се казва Цезия, на мен ми звучи като химичния елемент цезий

Последна редакция: ср, 03 фев 2016, 15:58 от Адриа

# 662
  • София
  • Мнения: 5 193
ПОЛОН , ЛЕОНАРД, ЖЕНЕТА , ЕВДОЛИНА , РЕМКО

# 663
  • Мнения: 337
Турско е, разбира се.
Турско име с БГ фамилия.... не знам, може и да сте прави

# 664
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 8 323
Името със сигурност е типично турско. Иначе може детето да е от смесен брак.  Simple Smile
Или може родителите да са фенове на един турски актьор, заради когото се водят направо форумски войни в "Романтични сериали"..  hahaha

# 665
  • София
  • Мнения: 12 489
Кая и Каталея - от фейсбук - страница на някакъв конкурс за деца.

# 666
  • Мнения: 1 019
Снажна, Курти,Геройка, Дорета, Кулю, Селвина, Алида, Петинка, Марушка, Арсенка, Вичка.

# 667
  • Мнения: 7 891
Антонечка

# 668
  • Мнения: 1 791
Анели Чобанова

Султанка Петрова

# 669
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 311
Кая и Каталея - от фейсбук - страница на някакъв конкурс за деца.

Кая е скандинавско име,но в България не звучи много добре според мен Свързвам го с рибата кая.
Каталея е вид орхидея ,познавам дете с това име.

# 670
  • Мнения: 379
Кая и Каталея - от фейсбук - страница на някакъв конкурс за деца.

Кая е скандинавско име,но в България не звучи много добре според мен Свързвам го с рибата кая.
Каталея е вид орхидея ,познавам дете с това име.
Според мен идва от Кайо, женския му вариант Кая. А Кайо идва от Николай.  newsm78

# 671
  • Мнения: 1 019
Кая и Каталея - от фейсбук - страница на някакъв конкурс за деца.

Кая е скандинавско име,но в България не звучи много добре според мен Свързвам го с рибата кая.
Каталея е вид орхидея ,познавам дете с това име.
Според мен идва от Кайо, женския му вариант Кая. А Кайо идва от Николай.  newsm78
Кайо идва от Калоян.

# 672
  • Някъде там
  • Мнения: 20 535
Днес се запознах с Благойчинка на 17г.На дядо си Благой и баба Тинка.Меко казано странно име. Теопия също ми е странно.

# 673
  • Мнения: 356
 Емима, Арая, Елора, Кодин, Пембе, Флойд, Кхан, Шехерезада, Трифозара, Стихия, Канарче, Удиян, Челси, Орис  Crazy
от тук:
http://www.novini.bg/news/334703-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BA-%D1%84 … %D0%BD%D0%B0.html

# 674
  • Мнения: 15 516
Томо Борисов

Общи условия

Активация на акаунт