CHANNING TATUM – дали от всяко дърво от поколението 30-годишни става свирка?

  • 33 962
  • 766
  •   1
Отговори
# 390
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Злате Heart Eyes Hug  remybussi
страхотен Джейк пост!

Много се разхубавил Heart Eyes Много го обичам, а сега е станал един такъв мммм, много секси на снимките от боксьорския филм. Ще го чакам, много.
Сега да опитам да изгледам чест от клипчетата, че Златето е отделила толкова време да имаме занимание Hug

# 391
  • Мнения: 2 040
Въх, това на Джейк сичкуту се негов мускул ли е? Shocked
Все е той, Гея. Heart Eyes


Сега да опитам да изгледам чест от клипчетата, че Златето е отделила толкова време да имаме занимание Hug
Това в испанското шоу е много забавно. Joy

# 392
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 696
Ако махне тая четина, цена няма да има, начи  Heart Eyes

# 393
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе на него някак си му отива Heart Eyes

# 394
  • Мнения: 2 040
Добро утро!






Ще продължа още малко с Джейк от испаноговорящото шоу.  Grinning

Джейк готви - https://www.youtube.com/watch?v=aqesPDbtuTc
 Laughing




И заснемането на фотосесията за Vibe - Behind-the-Scenes: 50 Cent & Jake Gyllenhaal' Southpaw' Digital Cover Shoot - https://www.youtube.com/watch?v=WUl_ONuGaPg


На гости в The Daily Show - https://www.youtube.com/watch?v=Oiym_2hgLOc






И една много хубава фотосесия









Seth Uncovers Jake Gyllenhaal's Dark Secret - Late Night with Seth Meyers - https://www.youtube.com/watch?v=OkamUJbAUAk

 Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 13:32 от Злата с метлата

# 395
  • Мнения: 2 040
Джо, излязъл е трейлър на коледния филм на Джоузеф.



Същата олигофрения както всички сетрогановски филмии. Да ме прощава Джоузф, но ако го гледам ще е само и единствено заради Антъни Маки.






Оф, и това ще да е тъпота.
Wet Hot American Summer First Day of Camp Featurette - https://www.youtube.com/watch?v=sFqP4e7CNtk&feature=youtu.be






Как се е нахилил Франко  Laughing





Излезе и първа снимка от Demolition, с който ще открият тазгодишния фестивал в Торонто.

# 396
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Същата олигофрения както всички сетрогановски филмии.
Понеже съвсем наскоро пак гледах 50/50, ще си позволя да не се съглася Laughing

Кадърът от Demolition изглежда много добре Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 5 370
А бе чудя се за какво му е на Франко да си прави селфи със Стивън Кинг. После загрях, че щял да снима мини сериал по романа му 22 ноември 1963 Joy Joy Дано се получи прилична екранизация, но много ме съмнява. Едно на ръка, че Кинг трудно се филмира и екранизациите по негови произведения са меко казано несполучливи(с малки изключения), а от друга Франко и Кинг не ми се връзва нещо Rolling Eyes Дано греша.

# 398
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Франко може да бъде добър, когато го поведат добре.
Не знам, дали режисьорът на сериала ще успее да се справи с тази задача... Кевин МакДоналд не е от много продуктивните, май не е снимал за телевизия досега. Пък и не знам, дали  ще снима до край или ще го сменят след първите две серии - не съм се задълбавала.
Макар че аз съм склонна да се доверя на режисьор, който има в досието си "Последният крал на Шотландия".  Peace

Не съм толкова въодушевена откъм сценарната страна на нещата. "Под купола" не му се получи на Кинг. При цялото ми уважение към него не мисля, че има големи постижения при пренасянето на собствените си произведения на екран...  ooooh!
А другата сценаристка/изпълнителен продуцент досега се е занимавала със семейни драми. Затова пък успешни.


П.П. Да не пускам нова публикация, но пък да споделя

В основната конкурсна програма на Венеция - The Danish Girl + африканския филм на Кари Фукунага (аз него също го броя вече към "поколението"  Simple Smile - че режисьорите и без това са кът)
Е, и Black Mass извън конкурса, но това май го знаехме вече.

Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 13:17 от мячик

# 399
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Франко може да бъде добър, когато го поведат добре.
Да, но напоследък сякаш никой не успява- щом и Херцог се е провалил, нещата не отиват на добре.

# 400
  • Мнения: 2 040
Те го снимат вече, имаше снимки на Франко от снимачната площадка. И аз имам опасения, че няма да им се получи.


Понеже съвсем наскоро пак гледах 50/50, ще си позволя да не се съглася Laughing
Добре де, гледала съм и още един читав с него и Барбара Стрейзънд, поправям се на 90% от сетрогановските филми.




Ново интервю с Колин.



Бре-бре какъв е задълбочен!


И нови кадри от Solace.






А в събота е участвал в откриването на Специалните олимпийски игри в Лос Анджелес.










Не съм толкова въодушевена откъм сценарната страна на нещата. "Под купола" не му се получи на Кинг. При цялото ми уважение към него не мисля, че има големи постижения при пренасянето на собствените си произведения на екран...  ooooh!
Напълно съм съгласна.
"Под купола" е ужасен ужасон, не знам колко пари изкарват от него, но по-добре да не се бяха захващали.

# 401
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте Hug
Злате, сега чак успях да изгледам клиповете с Джейк и от топлото ли Mr. Green съвсем се разтекох Heart Eyes
Ама много хубав, беее.Лелеее, колкото по-стар става, толкова по-секси изглежда. С брада, ама малка най-ми харесва.
И там в шоуто на испанците е много забавен, как не се сеща за филмите. Ами, те тия мацки го разсейват, нали разправя, че са хубави. Имам чувството, че си пада любовчия, така както върти очите по мадамите и си забрави творчеството hahaha
Офф, горещ мъъж smile3544

Исках да кажа за филма две думи по трейлърите, това което виждам е/ако, не е подвеждащо, както се получава понякога Peace/, че филма ще е много успешен. Изключвайки секси визията, която са му докарали аз залагам най-вече на силното му екранно присъствие и талант.
Понеже не познавам много по Оскар-овите въпроси Mr. Green ще направя и една прогноза, без да към гледала филм.....именно, че този ще бъде номинаран за нещо Peace Само дето не знам за какво Laughing Още.....
Следва продължение, като го изгледаме Wink

# 402
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понеже съвсем наскоро пак гледах 50/50, ще си позволя да не се съглася Laughing
Добре де, гледала съм и още един читав с него и Барбара Стрейзънд, поправям се на 90% от сетрогановските филми.
Някъде бях чела, че май щял да прави актьорски завой като Джона Хил и да става оскаров кандидат. Абе плаче си да му направим и на него тема Mr. Green

# 403
  • Мнения: 2 040
Някъде бях чела, че май щял да прави актьорски завой като Джона Хил и да става оскаров кандидат. Абе плаче си да му направим и на него тема Mr. Green
Ако се съберат още няколко може и да спретна комедийна тема. Лошото е, че се сещам за по-изявени комици от поколението.


Ама много хубав, беее.Лелеее, колкото по-стар става, толкова по-секси изглежда. С брада, ама малка най-ми харесва.
Абе и млад няма да го върна  newsm53

Мдаа, много промотиране, много нещо, със сигурност го гласят филма за оскаров кандидат. На трейлър също добре изглежда, дано наистина е така. Джо ще каже другата седмица като го изгледа.

# 404
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Днес, Злате, днес Party

Общи условия

Активация на акаунт