Що е то домашна ноктопластика? -тема 8

  • 74 287
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 092
Супер сте!Още веднъж благодаря за полезната информация. bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 760
Напред в темата, Камалия показа пилата и керамичния накрайник, поръчах си ги същите, но дойде само керамичния накрайник. Ако някой иска такъв, а не му се чака месец, два, да ми пише на лични.

# 692
  • Мнения: 1 670
Не сме близо, иначе бих те отървала от нея. Предвид цената и ...не си струват куриерските.

# 693
  • Мнения: 1 140
Здравейте, момичета! Не знам дали обсъждате точно това в темата, но какво мислите за изкуствените, акрилни нокти, които се лепят Embarassed Честно, не ми се дават пари за посещение при професионалист или за домашно оборудване, просто не ми е толкова важно и това се очертава като най- добрия вариант. Интересува ме какви са минусите на този вид ноктопластика?

# 694
  • Мнения: 2 114
На мен ми е бавна тази пила, ползвам пила на Лидл електрическа за маникюр и педикюр. Иначе с тази може да ползваш широките кафеви накрайници.

Моля за линк към тази на "Лидл", от която сте доволна. Hug

# 695
  • Мнения: 5 892
Момичета, белия и прозрачния гел  наКанни  хубави ли са? И аз искам нова пила, но не ми се дават 200-300лв..

# 696
  • Мнения: 2 352
На мен ми е бавна тази пила, ползвам пила на Лидл електрическа за маникюр и педикюр. Иначе с тази може да ползваш широките кафеви накрайници.
На лидл има една електрическа пила, няма варианти

Моля за линк към тази на "Лидл", от която сте доволна. Hug

# 697
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
От Кани гела ми излезе пак алергия като от Chu jie-то Sad явно няма да си взимам по-тъмния. Жалко, и на мен ми хареса гела, нито се вдигаше, нито нищо, но..явно ще трябва да го оставя Cry

# 698
  • Мнения: 10
Имам запитване! Понеже правих на една приятелка гел лак а тя имаше гъбички на ноктите , мога ли да ги предам на друг човек ? Инструментите са дензифекцирани  но незнам с лака дали мога да предам?

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте, включвам се да следя темата Simple Smile
И аз искам да попитам какви накрайници да си поръчам и от къде?
И може ли телефон на дистрибутор на Клариса?

Последна редакция: пн, 10 апр 2017, 14:39 от erisii

# 700
  • Мнения: X
Имам запитване! Понеже правих на една приятелка гел лак а тя имаше гъбички на ноктите , мога ли да ги предам на друг човек ? Инструментите са дензифекцирани  но незнам с лака дали мога да предам?

Мисля че може за съжаление.



Гела ми е на свършване, препоръчайте ми нещо  ? За мазна нокътна плочка, на която трудно нещо се задължа  Tired

# 701
  • Мнения: 5 892
Неил експерт ли хвалена много момичетата? newsm78

# 702
  • Мнения: X
http://www.uvlampi.com/index.php?page=products&cat=208&s … =53&pid=12086 сега с тези двата, но нямам въможност пак да взема от тях. Ще погледна и наил експерт  bouquet

# 703
  • Мнения: 5 892
Този нейл експерт става ли за изграждане на дълги нокти?

# 704
  • Мнения: 1 670
Този нейл експерт става ли за изграждане на дълги нокти?
При мен- да. Ползвам прозрачния, изградих преди 2 седмици, не е мръднал още. Е, за мен това са дълги, за някой може да не са  Mr. Green

Скрит текст:

ето ги и без лак, с един слой камуфлажен, после добавих още 1, че се виждаше леко  изграденото

Аз лично съм много доволна от този гел, в началото го намразих  Mr. Green, защото е по-гъст и трудно работех, но сега го държа в стаята на по-топло около час преди раб ота и ми е идеален.
РОзовият обаче не бих препоръчала.

Общи условия

Активация на акаунт