Що е то домашна ноктопластика? -тема 8

  • 74 288
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 595
Този нейл експерт става ли за изграждане на дълги нокти?
При мен- да. Ползвам прозрачния, изградих преди 2 седмици, не е мръднал още. Е, за мен това са дълги, за някой може да не са  Mr. Green

Скрит текст:

ето ги и без лак, с един слой камуфлажен, после добавих още 1, че се виждаше леко  изграденото

Аз лично съм много доволна от този гел, в началото го намразих  Mr. Green, защото е по-гъст и трудно работех, но сега го държа в стаята на по-топло около час преди раб ота и ми е идеален.
РОзовият обаче не бих препоръчала.

И аз съм на същото мнение. Clear extreem е супер здрав и няма отлепяния при мен, но розовия не ми харесва. А и между другото точно , защото е по гъст много ми харесва, че няма разтичания по кожичките.

# 706
  • Мнения: 5 892
Благодаря, дами, ще го пробвам

# 707
  • Мнения: 3
Здравейте мили дами, имам едно въпросче или цял проблем.Силно се надявам някой да ми помогне, слагам си основа cnd shellac след това гел за изграждане на Bluesky  и топ отново  cnd shellac,на следващия ден веднага имам нокът който се отлепя.Чак толкоз ли има значение дали ще се използва една и съща марка топ,база и гел.Моля кажете къде е проблема ... Cry

# 708
  • Мнения: 5 892
Взех го, даже склада им бил в Русе и ми го донесоха на крака. И акрилен прах взех да го пробвам.

# 709
  • Мнения: 5 892
Да дам отчет-днес правих изграждане с него, средно дълги нокти-гъст, твърд, много лесно се работи с него. Да видим колко ще издържат ноктите с него. От някои гелове ми сълзят очите, в този липсва съставката, която ме дразни...

# 710
  • Мнения: 1 288
Чудя се кой гел да си взема  newsm78  този http://www.beauty1bg.com/produkti/super-nail-accelerate-soak-prozrachen-gel-14-gr  или този http://www.beauty1bg.com/produkti/super-nail-uv-gel-za-izgrazhdane-14-gr ? Препоръчайте ми моля  Praynig

# 711
  • Мнения: 5 892
Втория.  Peace
Ей ги
Скрит текст:

# 712
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Здравейте мили дами, имам едно въпросче или цял проблем.Силно се надявам някой да ми помогне, слагам си основа cnd shellac след това гел за изграждане на Bluesky  и топ отново  cnd shellac,на следващия ден веднага имам нокът който се отлепя.Чак толкоз ли има значение дали ще се използва една и съща марка топ,база и гел.Моля кажете къде е проблема ... Cry

Обезмасляваш ли? Не би трябвало да има проблем с различните марки.

Кам, ти сега с този втория ли си?

# 713
  • Мнения: 5 892
Не, сега ползвам ибд и наилекстрим

# 714
  • Мнения: 3
Здравейте мили дами, имам едно въпросче или цял проблем.Силно се надявам някой да ми помогне, слагам си основа cnd shellac след това гел за изграждане на Bluesky  и топ отново  cnd shellac,на следващия ден веднага имам нокът който се отлепя.Чак толкоз ли има значение дали ще се използва една и съща марка топ,база и гел.Моля кажете къде е проблема ... Cry

Обезмасляваш ли? Не би трябвало да има проблем с различните марки.

Кам, ти сега с този втория ли си?

Благодаря за отговора!Обезмаслявам ги,Обаче със спирт.

# 715
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Здравейте мили дами, имам едно въпросче или цял проблем.Силно се надявам някой да ми помогне, слагам си основа cnd shellac след това гел за изграждане на Bluesky  и топ отново  cnd shellac,на следващия ден веднага имам нокът който се отлепя.Чак толкоз ли има значение дали ще се използва една и съща марка топ,база и гел.Моля кажете къде е проблема ... Cry

Обезмасляваш ли? Не би трябвало да има проблем с различните марки.

Кам, ти сега с този втория ли си?

Благодаря за отговора!Обезмаслявам ги,Обаче със спирт.

И аз моите със спирт, но нямам такъв проблем. Нека някой по-запознат се изкаже да не те подвеждам аз  Confused

# 716
  • Мнения: 5 892
Може да ти е много мазна плочката.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ползвала съм гел на Блускай и не ми се е отлепял, но първо обезмаслявам. Основата ми е на Блускай също.

# 718
  • Мнения: 7
Да ми препоръчате хубава основа ?

# 719
  • Мнения: 1 670
Аз в момента имам 2 основи- Кани (каучуковата) и Блускай. Доволна съм и от двете. Блускай я ползвам от много време, вече е на края, Кани ползвах веднъж. Нямам никакво отлепяне, мога да препоръчам.
Последния път си правих поправката и сложих базата на Кани, гелът ми е Неилексперт (прозрачен), лак- Блускай от неоновите  Heart Eyes и топ Кани без лепкав слой. От всичко съм супер доволна  Heart Eyes Обезмаслител ползвам на Супернейл и Нейлексперт. Ноктите ми са здрави и държат без забележки до поправката.

Надолу някой питаше дали е от значение, че не са на една марка нещата, които сеп олзват. За мен няма значение, ползвам различни марки. С годините отсях кое е подходящо за мен. Много важно е обезмасляването с подходящ обезмаслител и хубавата подотовка на нокътя (матиране, почистване, избутване на кожички и така нататък), работата далеч от кожиките и хубавото запечатване на свободния край.
Имам доста нови неща, разни камъчета, ваденки, прахчета, брокати  Crazy но още не им идва времето.

Предния път споделих, че си купих мостра от гелът 3 в 1 на Неилексперт
Много лесно се нанесе, прекрасен просто. Но не се държа добре- някак меки ми идваха ноктите за тази дължина, леко започна да се отслоява на места и го изпилих. Не е за мен
http://www.nailexpert.bg/vzorky/pink-10.html

Ето снимка на ноктите ми на седмица, цветът не е въобще реален, но неоните са така на снимки
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт