приятели с привилегии

  • 24 299
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 164
Ей заключиха онази тема обаче не се отказвате! Grinning

# 211
  • Мнения: 2 650
Хайде, хайде, нофелет, точно мъжете  в последните години станаха някакви лигльвци, дето не щат да си тръгват след секс, искат "гушкане", внимание, пък като се разговорят и не мога ги спра....А аз просто искам да си ходят, щото си имам и други занимания. И те се цупят. Как пък не попаднах на един, дето не иска нещо след нещото и да не изпада в особена чувствителност като: не искам да остане,  не знам кога ще се видим и какво ще правя  утре вечер си е  моя работа и съответно  -Тайна  #Cussing out

# 212
  • Мнения: X
А ако жената не се чувства готова, когато мъжът на много ранен етап настоява и изисква?
Пак много опростявате нещата.

Отношението на жената към секса не се равнява на отношението й към мъжа, поне не изцяло.
Именно.   bouquet

Относно външния вид на мъжа ,качествата му и интересите .За мен всичко беше важно .
Исках да ме вълнува , да е интересен , да е различен , да има  за какво да си говориш и научиш от него, да се забавляваме заедно, да пътуваме, да опознаваме себе си взаимно, да ме гледа с обожание , да е амбициозен , да иска деца и сериозна връзка, да е възпитан , да е готин и да ме обича .
Когато го намериш.. Heart Eyes

Баба ми все казваше ,че след мъж не се бяга и трябва той да те обожава и да те носи на ръце .Дядовците ми и двамата бяха такива мъже. Примерът им е оставил отпечатък завинаги в мен как един мъж трябва да се държи с една жена .



# 213
  • Мнения: 6 122
Как точно е само и единствено секс? Booty call? Обаждате се, срещате се, душ и заминавате? Без кафе, без кино, без дори елементарен разговор? Без поне някакво разбиране за ексклузивност, дори по отношение на секса, временно?
Подозирам, че сега ще бъда залят от злоба, ама.... боли ме....


Защо да бъдеш залят от злоба? Не разбирам.

# 214
  • Мнения: 1 127
Има си хора за всичко. Плащаш си,  и дума няма да обелят.  tooth

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И аз не разбирам.
Нормални желания.
И на мен ми се е случвало да искам просто секс с някого.
После кой откъде е. Без усложнения, драми, обвързване.
Мисля нещата точно като Зандали.

# 216
  • Мнения: 6 122
И аз не разбирам.
Нормални желания.
И на мен ми се е случвало да искам просто секс с някого.
После кой откъде е. Без усложнения, драми, обвързване.
Мисля нещата точно като Зандали.


Същото. И аз затова много се учудих какво толкова е казал. На мен в последно време ми се случва почти непрекъснато. Особено там където излизаме с малката, да виждам едни младежи, с които признавам си освен секс нищо друго, ама нищо друго не искам. И имената им даже не ме интересуват.

# 217
  • Мнения: 466
И аз не съм срещал през живота си жена която да приеме директно предложение за секс.

Ще си спестите обаче подобни разочарования ако си кажете още в началото какво искате.

"Искам само секс и никакви лиготии"
"Ставаш но ще ти пусна след седмица или месец или 6 месеца за да не ме помислиш за лесна"
"Не си ми в категорията но ако не се появи някой по добър ще се прежаля"

Мъжете разбираме от подобни намеци.  Laughing

# 218
  • Мнения: 30 802
"едни младежи, с които признавам си освен секс нищо друго, ама нищо друго не искам. И имената им даже не ме интересуват."

Жалко, че вече не може да практикуваме "любов по древноегипетски". Харесваш си мъж, прибираш го за период от една нощ до един месец и после го хвърляш в ямата с крокодилите.

Проблемът е, че дори да си кажеш, че искаш "секс без усложнения", не се знае мъжът отсреща дали е достатъчно дискретен, зрял и дали разбира какво се иска. И дали няма да вземе, та да създаде някакви усложнения.

# 219
  • Мнения: 466
Последното ми напомня за една сцена от стар филм.

Строени войници с доспехи до кръста а царицата минава опокрай тях и вика

Йес но но но но но иес но но но но но йеееессс

Не помня заглавието. Беше пародиен.  Laughing

# 220
  • Мнения: 1 365

Проблемът е, че дори да си кажеш, че искаш "секс без усложнения", не се знае мъжът отсреща дали е достатъчно дискретен, зрял и дали разбира какво се иска. И дали няма да вземе, та да създаде някакви усложнения.

Именно. Ставала съм свидетелка на много грозен скандал точно, защото мъжа не могъл да се сдържи и се похвалил, въпреки че му било казано изрично да не разгласява. Там освен секса за една нощ беше намесена и изневяра, все неща, които не разбирам.

# 221
  • Мнения: 30 802
Аз пък наскоро гледах някакъв сериал, та старият крал се поти над някаква млада принцеса и нещо не може да я задоволи. Тя явно беше си вече родила престолонаследник, та на никого не му пука дали е вече целомъдрена. Та старият крал заповяда на стражата да го замести, таман 5-6 войника.

Обаче днес ако хванеш някой батка...не се знае дали няма да има драма, дори да е добиче само за секс.

# 222
  • Мнения: 6 122
И аз не съм срещал през живота си жена която да приеме директно предложение за секс.



Аз съм виждала, ама на едни по - особени партита. Не се срещат там, където ги търсиш. Ако правилно разбирам какво искаш да кажеш, защото как тогава се случва сексът мжду мъж и жена? Не е ли с директно предложение или с директно действие направо? Не разбирам.

# 223
  • Мнения: 6 122
"едни младежи, с които признавам си освен секс нищо друго, ама нищо друго не искам. И имената им даже не ме интересуват."

Жалко, че вече не може да практикуваме "любов по древноегипетски". Харесваш си мъж, прибираш го за период от една нощ до един месец и после го хвърляш в ямата с крокодилите.

Ще ми дожалее да го хвърля в ямата с крокодили да го изядат, особено ако си е свършил добре работата.


Проблемът е, че дори да си кажеш, че искаш "секс без усложнения", не се знае мъжът отсреща дали е достатъчно дискретен, зрял и дали разбира какво се иска. И дали няма да вземе, та да създаде някакви усложнения.

Да, така е.

# 224
  • Мнения: 30 802
Еми тогава го държиш за един месец. Или айде, ако е много, много добър, може да му дадеш военно звание и държавна заплата.

По TLC гледах някакво предаване за суингъри. Уж много отворени, ама накрая се събраха, изглеждаха притеснени, изпонапиха се (грешка, секс на пияна глава е тъпо нещо) и се изпокараха, защото се оказа че всъщност всички си вардят жените. А жените почнаха да си вардят мъжете. Стана много комично.

Общи условия

Активация на акаунт