АВАТАРНИ ИГРИ 13 - SUMMER EDITION

  • 31 535
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 096
Записвам се в темата. Вече си имам фаворити.  Grinning Липсва ми вдъхновение да се представям с картинки, но има време, може и да се появи.

# 16
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Записвам се в темата. Вече си имам фаворити.  Grinning Липсва ми вдъхновение да се представям с картинки, но има време, може и да се появи.

дано те споходи вдъхновение, много ще ми е интересно да разбера нещо повече за теб  Wink

Аз пък установих, че искам да покажа толкова неща с комбинацията ми, а няма как. И сега умувам кое да сложа  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 255
Хахаха,Диди и аз изпитах същото затруднение.В крайна сметка наблегнах на основни неща.Няма как.Иначе подписът трябва да е 200/1200 Joy

# 18
  • SF
  • Мнения: 21 174
Моят автопортрет за играта:



# 19
  • Мнения: 14 418
А сега де?Счупена чаша и самолет,бре!

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Да ви се представя и аз:


   

Аватарът ми показва, че има светла и тъмна страна на душата ми. Twisted Evil Laughing Също, че съм мълчалива и не обичам да говоря.
Подпис - често се чувствам по-близо до или направо като мъж и се налага да надявам женска маска. Често с крясъци искам да се отделя от тялото си и да избягам. Въпреки това в сърцето ми има много любов и цвят. Обичам чистотата на природата, особено планината и кристалните ѝ води.

# 21
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Ето ме и мен:





Обичам цветовете, ярки и весели, създават ми настроение. Харесвам различните неща и винаги ги търся около и в себе си, мразя стереотипи. Детенцето ми е най- важното нещо за мен- тя е моята гордост- обожавам я. Обичам да правя щури неща, да се веселя, да се смея. Не съм суетна. Харесвам ми по- алтернативния и гръндж стил, по- неглиже. Обичам да съм на високо, в планината, адрениалина да е на макс и водата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И още много, много неща, но не успях да ги сместя  Crazy Crazy
За недостатъците и кусурите ми мога да пиша до утре, но ще ви го спестя  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 103
Акаша, много инстинско, браво!
Изумявам се как някои се представят, наистина съм впечатлена, момичета!
Кои сме ние, от къде идваме, какво виждат хората, а какви сме всъщност. Това са едни вечни въпроси, харесва ми тези от вас, които са вложили и тъмното и светлото. Много хора са го приели лично, и са сътворили нещо прекрасно.
Истината е, че се променяме всеки ден, и ако след 1 месец се направи пак тази тема картинките ще са тотално различни. "Не вярвам на времето, защото времето променя хората"
Притеснявам се с толкова много участници как ще се избира победител. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 10 874
Ето ме и мен. Blush Благодаря за новата тема! Hug

Не можах да намеря подходящи картинки, за да ви опиша каква странна птица съм, затова се представям с няколко неща, които ме описват най-добре. Обожавам дъжда - независимо дали го наблюдавам през прозореца вкъщи или съм навън под него. Обичам и снега. Въобще, стига да не е лято и температурата да не е над 25 градуса, съм доволна. Laughing Много обичам да пия чай, особено липов. Миризмата на липа е една от най-любимите ми, защото ме връща в детството. В мен живее едно непораснало дете, което и до днес се радва на малките неща в живота. Обичам лалетата, те са любимите ми цветя и когато цъфнат напролет, ме зареждат много положително. Мога да седя с часове в градината на село и да им се радвам. А ако случайно ги видя някъде по пътя си, винаги се спирам и ако имам възможност да ги докосна и помириша, го правя. Heart Eyes



# 24
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Благодаря, Радина! Hug

Момичета, тази вечер се пускаше общия пост, нали? Два дни бях без интернет и сега едва се добрах. След малко ще пусна поста. Добре, че предварително си бях пратила ЛС с комбинациите ви. Сега ще добавя и Лаленцето само.

# 25
  • Мнения: 10 874
Да, Акаша, сега или утре сутринта. Hug

# 26
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Автопортрет



Скрит текст:
1. green eyes



   

Това е моят автопортрет.  Simple Smile Обичам тишината и спокойствието, обичам семейството си, обичам цветята, обичам кафето, обичам да чета.  Mr. Green


2. Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)


 


Обожавам да чета и обожавам да пия кафе, уча българска филология и се надявам някой ден активно да се занимавам с литература, учител или може би критик, това е другата ми страна по-тихата и по-спокойната, която се прояви през последните може би две или три години. Инак съм артистична душа, винаги съм искала да съм актриса, непокорна съм и съм бунтар, но го правя по различен начин, чрез изкуство или чрез литература.



3. Radina S.






4. Джинa





Да ви се представя  Laughing Да видим дали съм се представила добре с картинките - самовглъбена, меланхолична, с две лица - повечето хора, които не ме познават добре мислят, че съм много забавна и мила, но малко хора ме познават истински Simple Smile И накрая - едно дете, това което все още се чувствам - неуверено, плахо, лесно ранимо и имащо нужда от защита. Радвам се, че я намерих в лицето на мъжа ми. Колкото и да се оплаквам от него, че е избухлив, експанзивен и различен от мен, точно това му харесвам най-много - че не си приличаме и че винаги ще застане зад мен и ще даде всичко за семейството  Heart EyesДа не забравя, че съм домошарка, която обича да се излежава до късно и да виси на компютъра  Joy



5. nezito




Представям се и аз-непоправима романтичка,обожаваща цветята,природата,живота на село ,красотата на простите неща и свободата.  Simple Smile



6. teddybearm





Винаги готова да тръгне на път, обожавам пътуванията и в същото време най-много обичам да съм си у дома и се занимавам с моите бродерии, картички и всичко останало. За някои е странно, и според някои това са две крайности, но за мен е съвсем нормално. Хвърлям се във всяко ново интересно предизвикателство, но често ми е трудно да завършвам нещата, защото непрекъснато има нови и още по-интересни предизвикателства. Най-хубавото е, че имам човека до мен - той успява винаги да ми даде баланс. Не знам как, но винаги усеща кога да ме спре и кога да ме подкрепи.



7. ~Дарче~





Ето ме!Аватарът ме описва напълно,но давам и малко подробности с подписа.Зодия стрелец и типичен неин представител.Стрелям на месо(С думи,не с оръжие) и често ранявам най-близките си Confused.Бързо паля,но и бързо гася.Синьото е моят цвят.Като очите ми WinkОбичам денят ми да започва рано.Не ми харесва да губя нито минута от него.Ранна утрин,закуска на балкона,мириз на море,приятна компания ииии.....нека бъде лято!Обожавам лятото,морето и слънцето!Харесвам изгревите и залезите!Обичам да пътувам.Особено с кораб!Мечтая за круиз. Rolling Eyes Чувствам се най-жива с море в очите,вятър в косите,слънчеви лъчи по голи рамене и лято в душата..



8. Tuon





Ако е възможно ще играя с нещо,което наистина много обичам.
Море,слънце и пясък,но онзи  пясък след залеза на слънцето,когато не е нито горещ (и е невъзможно да стъпиш на него),нито студен както е рано сутрин.



9. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Миж Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ






10. Lady Brinne






11. ##bvlgari##





Представям ви едно градско момиче, превърнало в крепост своя дом, отдадено на любимите си хора и любимите занимания. Анонимността на големия град е като анонимността във форума - кара ме да се чувствам добре.



12. Esmee






13. Акаша



   

Аватарът ми показва, че има светла и тъмна страна на душата ми. Twisted Evil Laughing Също, че съм мълчалива и не обичам да говоря.
Подпис - често се чувствам по-близо до или направо като мъж и се налага да надявам женска маска. Често с крясъци искам да се отделя от тялото си и да избягам. Въпреки това в сърцето ми има много любов и цвят. Обичам чистотата на природата, особено планината и кристалните ѝ води.



14. ~ Dee_Dee ~




Обичам цветовете, ярки и весели, създават ми настроение. Харесвам различните неща и винаги ги търся около и в себе си, мразя стереотипи. Детенцето ми е най- важното нещо за мен- тя е моята гордост- обожавам я. Обичам да правя щури неща, да се веселя, да се смея. Не съм суетна. Харесвам ми по- алтернативния и гръндж стил, по- неглиже. Обичам да съм на високо, в планината, адрениалина да е на макс и водата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И още много, много неща, но не успях да ги сместя  Crazy Crazy
За недостатъците и кусурите ми мога да пиша до утре, но ще ви го спестя  Mr. Green



15. Лале в дъжда




Не можах да намеря подходящи картинки, за да ви опиша каква странна птица съм, затова се представям с няколко неща, които ме описват най-добре. Обожавам дъжда - независимо дали го наблюдавам през прозореца вкъщи или съм навън под него. Обичам и снега. Въобще, стига да не е лято и температурата да не е над 25 градуса, съм доволна. Laughing Много обичам да пия чай, особено липов. Миризмата на липа е една от най-любимите ми, защото ме връща в детството. В мен живее едно непораснало дете, което и до днес се радва на малките неща в живота. Обичам лалетата, те са любимите ми цветя и когато цъфнат напролет, ме зареждат много положително. Мога да седя с часове в градината на село и да им се радвам. А ако случайно ги видя някъде по пътя си, винаги се спирам и ако имам възможност да ги докосна и помириша, го правя. Heart Eyes

Гласуване от 1-во до 5-то място.
Специален приз по желание с коментар за какво го отсъждаме.

# 27
  • Мнения: 10 874
Пореден много красив пост!!! Two Hearts

newsm80
Джина - 5 точки
Незито - 4 точки
Миж - 3 точки
Грийн айс - 2 точки
Г-ца Бързо се уча - 1 точка

Приз за най-оригинална комбинация - Тедибеър  bouquet

# 28
  • Мнения: 103
5т. - green eyes
4т. - Акаша
3т. - Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)
2т.- ~ Dee_Dee ~
1т. - Лале в дъжда

Приз за една от най- оригиналните комбинации, която съм виждала до сега. Колебаех се между 5т. и приз, но приз звучи по- подходящо за тази великолепна идея.  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Миж Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 29
  • Мнения: 1 889
Ще гласувам преди всичко за комбинация:
5 т. green eyes
4 т. ~ Dee_Dee ~
3 т. ~Дарче~
2 т. Radina S.
1 т. Джинa

Приз за nezito и нейната комбинация, за която не ми стигнаха местата в коласацията, а искам да отлича.

Общи условия

Активация на акаунт