За летни емоции се приготви-очакват те две черти!Тема 113

  • 28 126
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 199
Страхотна лятна тема! Дано е на късмет  preggo Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 babydust7

# 16
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бюти, за другото не дъм сигурна, но за СГ пускат жени, само без помощ която може да замърси пробата Wink
Росита, благодаря за страхотната тема!
Сузими, времето наистина лети ...
Анастасия, честито и лека бременност!
Смитам малко прашец ... Предимно близнашки и розов Simple Smile

# 17
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ъъъ дублира ми се поста ...

# 18
  • Мнения: 71
Грабим от прашеца с пълни шепи newsm74 за хубавата нова тема и само  EFP за всички нас

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
Бюти, за другото не дъм сигурна, но за СГ пускат жени, само без помощ която може да замърси пробата Wink


А, ОК, ще си сложа медицински ръкавици!  Whistling

# 20
  • Мнения: 162
Цоп във новата тема  и аз , браво , много е хубава .. Simple Smile  Нали не сте обрали всичкия  прашец  Mr. Green Сммммууууукккк  Hug

# 21
  • Мнения: 741
Наминавам да си всмукна от пращеца(без претенции какъв е)  newsm79,защото след два дни се залавяме отново с бебеправенето и не мисля да изпускам и тази темичка вече! Heart Eyes

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Дали остана прашец и за мен ...

 newsm79 newsm79 newsm79

Росита, темата е чудесна отново ... просто ти се отдава тази работа. Хайде да ти е на късмет   bouquet

# 23
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета !
Стане, Анастасия, честито и безпроблемно до успешен финал и за вас  newsm17
Не ми е останало никакво време да вляза във форума - стягаме сватба с ММ   Heart Eyes
След като пуснах първото ЧХГ и прогестерон, вечерта отидох при доктора. Каза, че не е нисък прогестерона, но може да е и по-добре и ми изписа Дуфастон и Утрогестан. След 2 дни ЧХГ беше от 2689 на 6035, а прогестерона от 15 и нещо на 35 и нещо.
В понеделник на 13ти ми е първия преглед при моя доктор. Междувременно не издържах и отидох при бъдещата ми кума, която е гастро да ме види на ехограф. Във вторник имах 2,03 см сакче.
Вече ми започна сутришното гадене, което снощи беше доста неприятно.
Това е доклада от мен момичета. Надявам се във вторник да имам още добри новини след прегледа при доктора.
П.С Чудесна тема   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 696
Mного късмет на всички в новата тема!  bouquet

# 25
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бюти, за другото не дъм сигурна, но за СГ пускат жени, само без помощ която може да замърси пробата Wink


А, ОК, ще си сложа медицински ръкавици!  Whistling
По-скоро само с ръкавици помагай без екстри Joy

# 26
  • Мнения: 1 139
Тихичко честито на Анастасия  Praynig
Благодаря за темата,страхотна е!

# 27
  • Мнения: 66
Момичета,кокичета..моят цикъл започна на 3.07,има ли някоя с която да си чакаме заедно да Не ни дойде?Дано новата темичка ни донесе много положителни тестчета! :*

# 28
  • Мнения: 1 420
Поредна хубава тема Росита, дано в нея успея да видя заглавната снимка, приемам го за знак Wink
Джинджър, ще те чакаме и теб с хубави новини, кога ти се пада термина?
Хубав последен работен ден от седмицата момичета   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 130
Цоп на 2 страница.
Благодаря за темичката Росита   bouquet
 ,аз чакам ЛЛ да ме види и после боцкане сигурно.
Честито на Анастасия, ако искаш пусни кръвен за да си по спокойна.
Ние с ММ доста хлабаво го даваме в обичането,ама то в тия жеги.. Дано сме хванали ицето този път.

Общи условия

Активация на акаунт