За летни емоции се приготви-очакват те две черти!Тема 113

  • 28 143
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 676
хахаха да бе и ММ е същия. Един дол дренки са! Само си прави някакви планове "Ами мило сега нали бебока като дойде, ами сега в тая стая какво ще сложим, ами количка". Викам: Алоооооо, чакай малко бе кой бебок? и той: ами нашия. Викам: ама къде еее?!?! Sad Rolling Eyes и той: е, ще дойде, мило.
Е, да ама още го няма. Потруди се малко!

# 721
  • Мнения: 171
Е аз се радвам, че поне той е спокоен, че не знам иначе какво щеше да стане.

# 722
  • Мнения: 1 612
Значи всички мъже са братя с ММ  Joy
Той има завидно спокойствие. Ето вече 5 мес. бебето не става и като му кажа, че ми е дошло и този месец и ми се реве той вика: "Са що ревеш? Ти луда ли си? Ще стане бе спокойно! Сигурно аз не съм се потрудил добре. Ше видиш другия месец как ще стане...сутрин, обед, вечер...и ще стане"  Joy
Та сега го ограмотявам за овулацията и яйцеклетката. Иначе ще ми се стъжни 30 дни по 3 пъти  Joy

# 723
  • Мнения: 1 130
"Са що ревеш? Ти луда ли си?"   smile3532 Joy Joy Joy Joy това все едно е излязло от устата на ММ , ама точно същите думи.  ooooh! И ме прегръща като почна да подсмърчам като първолак  smile3511 smile3511

# 724
  • Мнения: 171
Хахаха! И аз му изнесох една лекция на моя! Ама момичета да се успокоим, че имаме месечен цикъл, а не сме като пандите например, щеше да е доста по-тежко положението. А за мъжете не знам дололко е по-леко, аз на моя му викам, според теб как са ми зърната, по-големи, по-малки, по-щръкнали  Laughing

# 725
  • Мнения: 1 130
 Joy Joy Joy Joy Аз овулирам и ми едно такова хем ми иде да ги убия хем да го целуна.  smile3512  love001

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Мъжете една майка ги е раждала.Хахаха
Моя и той едно спокойствие,чак да се побъркам,ама вече и аз не си давам зор.Сутринта пих кафенце с една бивша колежка(бременна в 4 месец вече) вика как имаш спокойствието да търпиш трети ден да ти закъснява и да не правиш тест.Ми как да го нямам,просто не съм правила бебе този месец.Два пъти правихме секс.Единият път веднага след като свърши станах да си измия и да се изпишкам,втория път беше в банята,там на момента всичко изтече.Така че съм сигурна че не е станало,а и беше след предполагаемата О.

Забравих да добавя че и сменям климата.Първо при кумата в Пазарджик и после на Царево.Там е хем море.хем балкан.Ето от къде ми иде спокойствието

# 727
  • Мнения: 171
Хм и аз почти винаги ставам след секс, защото много страдам от цистити и ми е станало навик вече. Колко трябва да се лежи след секс? А и нещо друго се сетих да питам, досега никога не съм се замисляла, но моя цикъл е между 29 и 32 дена и сега не знам точно кога трябва да ми дойде. Един път годишно ми закъснява с около 10 дена иначе макс 32 дена и си идва. На календара съм си сложила че ми е 30 дена но просто средно да се ориентирам, но сега като чакам да ми дойде не знам от кога да броя евентуално закъснение?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ако не си правила тестове за О, или мерила БТ, или фоликулометрия, няма как да знаеш. Брой закъснението след максимално 32 дни в такъв случай.

# 729
  • Мнения: 263
Момичета,когато правим цитонамазка и мкробиология,не би ли трябвало резултатите да ни се дадат.Питам защото поне до сега са ми ги давали,а АГ-то при което ходих сега,просто ми каза "всичко е ОК " и като ги поисках каза че оставали в досието ми.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 676
Щом казва - доверяваме се и това е. Аз след малко съм на гинеколог и колко ми е притеснено Sad ooooh!

# 731
  • Мнения: 1 899
Мамче на мен също не са ми давали резултати до момента. С моето АГ процедираме по същия начин. Казва ми че ако всичко е наред няма да ме търси  Wink

# 732
  • Мнения: 263
Аз направих грешка специално с този лекар,ММ преди 2г. искаше да го линчува,и си се чудя на тъпата кратуна защо пак при него отидох,ма си викам "той само да ми ги пусне пък после..." Аз така или иначе за други неща при него няма да ходя та затова ви питам.

# 733
  • Мнения: 4 954
По закон са длъжни да ти представят копие. Пък ти ако искаш го ползвай за тоалетна хартия. Няма как да поискаш копие, а да ти отговорят, че остава в досието ти.  Naughty

# 734
  • Мнения: 263
И аз така зная,но... нямам думи, smile3511 аз сама съм си виновна,при положение,че зная какъв "лекар" е не мислех обаче,че и с това ще ми създава проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт