Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 1

  • 38 543
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 310
Тез двамата ако не се залюбят и реално, те па на  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 12 719
Тез двамата ако не се залюбят и реално, те па на  Joy Joy Joy

Ханде и Толга ли? Heart Eyes
Абе тя май е имала приятел,но до колкото разбрах са се разделили  Party за Толга не знам дали има приятелка знам,че са близки приятели с Йозге (Назлъ) от Мухтешема  Peace и всъщност има видео където пее,но го беше срам при Месут иначе там се чува завчера гледах едно клипче с него в една от песните на Пера като го намеря ще го пусна там е без брада  Peace
Мене Пери ме уби като избор честно ходи с Мемо от Булките  hahaha
Като им видях снимките и гледах в потрес  Stop Mr. Green

# 32
  • Мнения: 12 719


Тука направо ми стана жал  Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 9 310
Е то няма голям избор за Пери, всички са доста по-големи от нея, Алиш и Саваш имат книжки което означава, че или са последна година или са студенти, Назлъ и Селин са на 17. Баща им  ги е напуснал когато те са били на 5 години т.е преди 12 и Пери не го помни т.е тя е били или бебе или не повече от две годишна, което означава, че тя е на 13-14, не повече.

# 34
  • Мнения: 12 719
Е то няма голям избор за Пери, всички са доста по-големи от нея, Алиш и Саваш имат книжки което означава, че или са последна година или са студенти, Назлъ и Селин са на 17. Баща им  ги е напуснал когато те са били на 5 години т.е преди 12 и Пери не го помни т.е тя е били или бебе или не повече от две годишна, което означава, че тя е на 13-14, не повече.


Бу аз ти говоря за реала това дете колко е годишно,че има такива снимки направо бях в шок  newsm78

Иначе за дизито сигурно е така защото Назлъ и Селин ходеха на училище пък тая серия Назлъ и Гюнеш се караха,че когато стане на 18 може да си хване главата и да си тръгне имаше подобен спор в хотелът  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 9 310
Не знаех, че говориш за реала.

Мъничка е Мирай на 14 е, но честно казано се държи точно като всички 14 годишни, правят се на големи и позират, а още не са им уврели главите.

# 36
  • Мнения: 12 719


Емре:Сякаш игла потъва в сърцето ти
Това ли е да ревнуваш?




Другите симпатяги  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 12 719
Не знаех, че говориш за реала.

Мъничка е Мирай на 14 е, но честно казано се държи точно като всички 14 годишни, правят се на големи и позират, а още не са им уврели главите.
Peace Peace Peace

# 38
# 39
  • Мнения: 12 719


Обаче за 3-ти път ми се случва да видя по голям интерес не към главната двойка,а към второстепенната
За първи път ми се случи при АйЧет после и при ШебСел сега и тука  Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 9 310


То тук няма главна двойка според мен, сериала е по-скоро семейна драма, главни герои са трите дъщери и Гюнеш.

# 41
  • Мнения: 12 719


То тук няма главна двойка според мен, сериала е по-скоро семейна драма, главни герои са трите дъщери и Гюнеш.
И това го има,но искам да ти кажа,че по принцип младите са второстепенни поне така пише в уикипедия  Mr. Green

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 9 310
То и в ГБ водеха Ханде и Керем за второстепенни герои,  не за друго, а просто защото не са толкова известни. Главни водят Еврим и Емре защото те са тези които ще привлекат публика. Ако сложат имената им като главни както никой не ги познава ще привлекат публика ама друг път. С времето главна двойка ще станат тези от младите които са по-любими на публиката, а това в началото да има две главни двойки е добре.

# 44
  • Мнения: 12 719
Тези не са мои на едно момиче което следвам в ТУМБЛР са бая е бърза аз още си режа кадрите  Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт