Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 1

  • 38 538
  • 728
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 310

G ü N e Ş i N  k I z L a R ı



Резюме:

Гюнеш е отгледала сама трите си дъщери Назлъ, Селин и Пери. Те вече са големи момичета, а майка им не е първа младост. Един ден отрудената и борбена жена среща  заможния бизнесмен Халюк, който от пръв поглед се влюбва в нея. Не след дълго  й предлага брак. Самотната майка е очарована. Тя също изпитва симпатии към Халюк и приема предложението му. Но най-голяма пречка за връзката им  са  трите дъщери на 35-годишната жена, които не одобряват отношенията им и съдят майка си за постъпката й, мислейки си, че тя е приела предложението  му за брак  само заради богатството  и охолния живот, който ще им осигури.



Продукция: Süreç Film
Режисьор: Садулах Джелен
Сценаристи: Дениз Даргъ и Джен Боатур
Музика: Жингле То и Батухан Фърат
Жанр: Драма




Епизоди:






Благодарение на GeriSezoni и asi-bg.com




ПРИЯТНИ МИНУТИ НА ВСИЧКИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 7 162
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Успешна темичка, Бу  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 9 310
Ани  Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 2 804
Здрасти,Бу! И аз го гледам сериала с удоволствие!Харесва ми.Мерси за темата- newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
  Ще си пописваме тук-няма проблем.

# 4
  • Мнения: 2 804
  Бу,Ани  Какви са предположенията ви-Халюк как се е наранил-дали е пребил Севинайката или отиде да краде кучето?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

  Мани,мани,тия  дъщери са са направо КГБ-,а общо взето май всички вкупом са за психодиспансер hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 9 310
Песента от сериала, ако се появи превод на английски на текста ще го преведа и на български да си го имаме, защото има доста общо със самия сериал, но не мога да съм сигурна, ако тръгна да го превеждам от турски директно. Не съм още толкова напред в езика.  Joy



Бабче  Hug Heart Eyes

На мен тази серия много ми хареса, сериала става все по-интересен с всеки епизод. Харесва ми, че не е типичния сериал, т.е добри мъж на мама и всичко да се върти около девойките, а ще има мистерия, ще има малко трилър, много драма и много любов. Двойките са много сладки и двете и много си отиват. При Селин и Али аз лично вече усещам и доста силна химия при Саваш и Назлъ също е в зародиш.

Бабче - Все си мисля, че е бил при бившата си, защото имаше спойлер в туитър в който се казва, че  Али е много притеснен за майка си. 

# 6
  • Мнения: 2 804
Скрит текст:
Песента от сериала, ако се появи превод на английски на текста ще го преведа и на български да си го имаме, защото има доста общо със самия сериал, но не мога да съм сигурна, ако тръгна да го превеждам от турски директно. Не съм още толкова напред в езика.  Joy



Бабче  Hug Heart Eyes

На мен тази серия много ми хареса, сериала става все по-интересен с всеки епизод. Харесва ми, че не е типичния сериал, т.е добри мъж на мама и всичко да се върти около девойките, а ще има мистерия, ще има малко трилър, много драма и много любов. Двойките са много сладки и двете и много си отиват. При Селин и Али аз лично вече усещам и доста силна химия при Саваш и Назлъ също е в зародиш.

Бабче - Все си мисля, че е бил при бившата си, защото имаше спойлер в туитър в който се казва, че  Али е много притеснен за майка си. 

   Бу,на мен ми се струва,че ще ни изненадат.Именно защото всички очакваме да се е поразправил с бившата,сценаристите  може да измислят нещо друго.Сериалът наистина не е типично турски и затова е интересен. На мен за сега най-много ми харесва като игра тази на Али-страхотно се справя момчето.Той май в живота свири и на китара и пее-поне така казват рускините-то не,че на тях много може да им се вярва,но понякога излиза истина.И момичетата се справят,малко понякога преиграват,но нейсе-по-нататък ще се оправят Heart Eyes Heart Eyes  Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 9 310
Хаштага на серията е бил: Beni Bırakma - Не ме изоставяй  

В туитър, тумблр и фейсбук вече наричат сладурите АлСел

Бабче на повечето изключая на Пери (Мирай) това им е първа или втора роля, но пък от актрисата която играе Селин според мен са искали точно това да преиграва малко да изглежда екзалтирана и т.н, за да е пълна противоположност на Назлъ която хич не е одушевена от цялата тази ситуация.













# 8
  • Мнения: 2 804




   Малко актуални фотки !

# 9
  • Мнения: 12 719
Вай не знаех,че има тема за категоричният ми фаворит този сезон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бу,благодаря ти за темичката станала е прекрасна!  Peace
Аз харесвам и двете двойки като цяло,но много харесвам Мавиш Али и Селин просто са ми някаква слабост  Heart Eyes
Ако не е проблем ще се радвам заедно да обсъждаме сериалът защото наистина много ми харесва  Hug Hug Hug
Саваш и Назлъ също са много сладки и позитивни на мене ми е повече от ясно че Халюк има пръст в изчезването на Мелис въпреки,че Рана мисли,че си е посегнала
Хмм това е началото за Али още по зле ще става положението дали ще му разбие носът на Емрето ох така ми се иска Тууче и тя само съска като змия на около
Голямата ми питанка е какво се случи със Севилай? Rolling Eyes
Ще си пусна гифчетата които съм направила в няколко поста надявам се да ви харесат  Hug

# 10
  • Мнения: 12 719




Тези са от предаването на Месут Яр

# 11
  • Мнения: 2 804
   А рускините ги наричат СеЛиш- и ОзБерг това са двете двойки.Първата идва от имената от ролите им в сериала,а на втората-от действителните им имена Hug Hug Hug Hug Hug

  На Али му казват Алиш-галено от Али.

# 12
  • Мнения: 12 719


СавНаз  Heart Eyes






Али  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 804
Бу, Искрено се надявам в темата да пишат толерантни момичета,за да няма проблеми и спорове.В другата тема общо взето сме се напаснали и приемаме всички мнения ,независимо какви са.Дано и тук да се получи така,ще бъде много добре! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 9 310
Диди  Hug

Аз казах, че според мен няма да е сериозно пострадала Севилай, ако наистина Халюк я е нападнал, а не е правил нещо друго, може да е се е сбил със собственика на кучето.

Али е много затворен, много тъжен, много вглъбен, семейството му никога не е било добро, винаги се е притеснявал за нещо и се е страхувал. Той вече е влюбен в Селин, но таз любов ще е е много трудна, Али около себе си е изградил стени, за да се предпазва от всичко което може да го нарани. Когато усети, че Сел е влюбена в него и ще започне още повече, за да не я нарани и за да не бъде наранен, а на нея ще и отнеме много време, за да свали щита му.

Общи условия

Активация на акаунт