Какви памперси ползвате?

  • 10 478
  • 223
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 26
ПАМПЕРС newsm10,веднъж взех молфикс,ами залепващото им се късаше и въобще недържеше,затова повече не експериментирам

# 76
  • между град и село
  • Мнения: 212
Памперс   

# 77
  • София
  • Мнения: 2 164
Памперс  Peace

# 78
  • Мнения: 2 839
Момичета, кажете какво са има развалили на Памперс, че ме озадачихте. Купих си Jumbo пакета, ама бебо  baby_neutral още го чакаме и нямам лични наблюдения.
Ние бяхме първо на Памперс. Смених ги защото едното дете направи алергия, може би от алоето в тях. Минахме на Huggies. МНого по-добри са, мисля че който ги е пробвал няма да признае други  Mr. Green
Случвало ми се е 2-3 пъти да свършат нашите памперси късно вечер и да се наложи да взема Памперс от денонощната аптека. Та ... понеже аз съм от мързеливите майки и доскоро си държх децата с памперси, а те от една година си говорят свободно, казват че им бодат тия къдрички които са около крачетата. Подпъхвах им суха кърпичка отвътре, за да не им жули  Close

# 79
  • Мнения: 2 839
Стига бе момичета ... не е Хъджис, а Хъгис. Идва от `хъг`-прегръдка  Tired

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Памперс и веднъж Хъджис, но от вторите не съм доволна (на фалшива партида ли попаднах, майките във форума много ги хвалят), но от един месец вече не използваме памперси.

# 81
  • Мнения: 48 064
ползвала съм много марки
памперс,молфикс,мамиа,либеро,нанис,канбебе,хъгис...
най-доволна съм от хъгис,май и либеро,но либеро са ми по-скъпи,и взимам вече само хъгис

# 82
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
МОЛФИКС и ТЕСКО

# 83
# 84
  • Мнения: 1 860
 Памперс - сyхо бебе! Сигурно не е най-доброто на пазара, но съм прилично доволна.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 04:33 от nana_cool

# 85
  • Мнения: 992
в началото памперс сега либеро, много съм доволна от либерото

# 86
  • Мнения: 239
памперс (и с малкия, и с каката)

# 87
  • София
  • Мнения: 5 079
Памперс, Либеро и Хъджис - от последните съм най - доволна засега. Thinking

# 88
  • Мнения: 6 472
В началото Памперс. После преминах на Либеро, защото имат ластиче отзад и не се омазва до ушите като свърши голямата работа.

# 89
  • Мнения: 1 881
Бяхме на памперс първите 6 месеца, , после на Хаппи, а сега сме на гащички, така и не знам Либеро ли са, или имитация, но са много хубави:)

Общи условия

Активация на акаунт