Кой какво сервира снощи - кой какво ще готви днес? - 4

  • 20 996
  • 421
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 360
Аз сега готвя лапад, ама като ядене ще стане, не е супа. То с каво върви с тараторче или само с кисело мляко?
С киселко млекце PartyАз го сготвих -ама с агнешко Laughing Laughing Laughing

# 316
  • Мнения: 3 360
Абе,мами  bouquet,като гледам по три манджи джуркате всеки ден newsm78 newsm78 newsm78-как ги изяждате толкова много? LaughingНие сме трима вкъщи/големи/ и има дни в които не готвя!И пак съм дебелка Embarassed

# 317
  • Мнения: 607
Снощи хапнахме крем супа,а за днес сготвих пълнени чушки и десерт-бисквитена торта със сметана.

# 318
  • Мнения: 793
Абе,мами  bouquet,като гледам по три манджи джуркате всеки ден newsm78 newsm78 newsm78-как ги изяждате толкова много? LaughingНие сме трима вкъщи/големи/ и има дни в които не готвя!И пак съм дебелка Embarassed

ами остава и един ден се доизяжда, ако не се изхвърля Twisted Evil

# 319
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Днес ще готвя кюфтета с бял сос и ще се опитам да направя великденски курабии с орехи и мармалад.

# 320
  • Мнения: 418
Вчера фасул с  наденички на скара и зелена салата . Днес спагети с пикантен сос .

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Вчера яхния с пилешко и картофи и зелена салата
Днес ориз с лапад и кисело мляко с чесън

# 322
  • София
  • Мнения: 587
С лека промяна в плана ми ,снощи вечеряхне пица,а така са ми се дояли пилешки сърчица и довечера мисля да ги направя със сметанов сос и някаква салатка.

# 323
  • Мнения: 332
днес ми се хапват пържени кюфтенца с картофи на фурна зелена салатка с всичко и крем карамел за десерт

# 324
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Преди малко изключих фурната - спретнах телешко с ориз и спанак - добре мирише, ще видим.
Сега ще нарендя една краставица за таратор. Десерт - има малко чийзкейк за дояждане.

# 325
  • Мнения: 1 708
Преди малко изключих фурната - спретнах телешко с ориз и спанак - добре мирише, ще видим.
Сега ще нарендя една краставица за таратор. Десерт - има малко чийзкейк за дояждане.


Направо идвам у вас! Wink

# 326
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
С лека промяна в плана ми ,снощи вечеряхне пица,а така са ми се дояли пилешки сърчица и довечера мисля да ги направя със сметанов сос и някаква салатка.
Издай тайната рецепта за сърчицата  Praynig

# 327
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Преди малко изключих фурната - спретнах телешко с ориз и спанак - добре мирише, ще видим.
Сега ще нарендя една краставица за таратор. Десерт - има малко чийзкейк за дояждане.


Направо идвам у вас! Wink
Хайде, сложих масата, ракията е във фризера.  Hug

# 328
  • Мнения: 1 708
Преди малко изключих фурната - спретнах телешко с ориз и спанак - добре мирише, ще видим.
Сега ще нарендя една краставица за таратор. Десерт - има малко чийзкейк за дояждане.


Направо идвам у вас! Wink
Хайде, сложих масата, ракията е във фризера.  Hug


Колко му е  - една магистрала! newsm53
Приятна вечер и добър апетит! cheers

И аз сега хвърлих във фурната ориз със спанак,гъби и маслини! Wink

# 329
  • София
  • Мнения: 6 743
Направих гъби с ориз и готова супа тази вечер.Нещо не ми се готви като знам колко приготовления ме чакат от петък още  Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт