Светлината на моя живот - Тема 7

  • 74 750
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 725
Софи  Hug, Бубе  Hug
Вероятно сериала ще продължи, докато има необходимия рейтинг, а той зависи от индийската публика  Naughty Не веднъж сме коментирали, че те имат различно отношение към нещата, които ни вълнуват  Mr. Green

# 721
# 722
  • Мнения: 11 766
Диди, Софи, Бубе - на никого не му харесва това, което става в момента в индийските серии!  newsm10 Но сценаристите това са решили - така че ще трябва да почакаме и да се молим скоро нещата да се оправят.  Wink  Heart Eyes Praynig Мисията на Сандия е интересна, само да не я разтягат толкова, а да я приключат по-бързо!  Praynig Praynig Praynig Тя се справя супер като Сагарика.  smile3501 Но сюжета около Лалима и глупостите на Сантош да жени Сурадж отново като го лъже в неговото психическо състояние са отвратителни и това няма как да го приема.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Въпреки това аз си гледам сериала - доста тежки епизоди са, но пак е интересен ...  Wink Ясно е, че са замислили това с мисията и развръзката за втората жена от по-рано - затова вярвам, че не са случайни и обещанията, които Сурадж и Сандия си дадоха, че той няма да я смени с друга и че Сандия ще е единствената му съпруга за вечни времена.  Praynig Praynig Praynig Моля се Сандия да се появи навреме или някой друг да попречи на тази абсурдна сватба ...  Praynig Praynig Praynig В момента Сагарика е на последното изпитание от Чанду - надявам се, че ще го премине и после тя ще разбере кои са терористите, за да ги заловят по-бързо ...  Praynig Praynig Praynig Въпреки тежките моменти обаче има едно нещо, което си е същото и това е Безкрайната любов между Сурадж и Сандия ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Oha! Точно затова приемам тези серии по-лесно. Двамата са на хиляди километри един от друг, но дори за миг не спират да мислят един за друг ...  smile3521  Kissing Heart  loveuuu Two Hearts  love001 Сурадж живее в свой собствен свят, където Сандия е жива - той непрекъснато си говори с нея, смее се с нея, дори я учи да готви и така е щастлив.  txtloves Two Hearts  ura Жалко, че тъпата му майка не го разбира ...  Naughty Да знам, че това не е нормално, но точно това го прави щастлив - мисълта, че Сандия е до него. А тя наистина е жива и съм убедена, че когато я види Сурадж ще се оправи и ще се върне към нормалното си състояние. Моля се да съм права ...  Praynig Praynig Praynig От друга страна Сандия в селото заобиколена от толкова много престъпници и опасни хора - непрекъснато подлагана на рискове не спира да мисли за Сурадж - във всеки един възможен момент си спомня за него или си го представя как й се явява и е до нея.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes Точно това й вдъхва сили да се справи с мисията и предизвикателствата ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Химията между Анас и Дипика е все така силна, дори сякаш ме пленяват още повече - винаги когато Сурадж и Сандия са заедно ми пълнят душата ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Two Hearts hug Oha! Определено ми липсват предишните епизоди, където имаше романтика, любов, смях - но се надявам след мисията и като разкарат Лалима - Сурадж и Сандия да се съберат отново и нещата да се върнат към предишното състояние ...  Praynig Praynig Praynig Според мен с тази мисия показват колко е силна любовта между Сурадж и Сандия! Въпреки всичко те не спират да се обичат ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А и за да направи хотела Сурадж трябва да е със Сандия - сигурно после ще се върнат към тази идея, а също се надявам да се върнат и към Ванш!  Praynig Praynig Praynig Както се казва - има още какво да се види от сериала.  Wink Важното е колкото и да продължи той финала да е щастливи и Анас и Дипика да ни радват до края ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed Мечтая за момента, когато Сандия ще се върне и пак ще ги видим заедно със Сурадж и Вед! Щастливи и влюбени - те са уникално семейство и трябва да са заедно ...  Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family

По-късно ще си кажа мнението за епизода в Индия тази вечер - беше много тъжен, но интересен. Горките Сурадж и Вед ...  newsm45 newsm45 newsm45 Поплаках си с тях ...  cry cry cry Сантош е ужасна с нейните планове - днес за пореден път показа, че не се интересува от никого. Оказах се и права за Вед и за това, че знае какви ги е говорила Сантош - горкото дете как й се молеше днес, че не иска втора майка. А тя седи като статуя и пак изтъква своя версия, с която уж е права - как ще падне по гръб. Не мога да я търпя.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Но за това ще си кажа мнението по-късно ...  Wink

Въпреки всичко "Светлината на моя живот" е уникален сериал. Не случайно ми стана супер любим - няма равен! Актьорите са изключителни ...  newsm44 Two Hearts txtloves Не ми харесват нещата около разделянето на близнаците и всичко това с Лалима, както и гадостите на Сантош в момента, но се надявам че после нещата ще се оправят ...  Praynig Praynig Praynig Сурадж и Сандия са Великолепна двойка - любов като тяхната не се среща често. Той е уникален съпруг, тя е прекрасна съпруга - любовта им е чиста, красива, истинска и безрезервна. Обожавам ги - Анас и Дипика са блестящи в ролите си ...
txtloves txtloves txtloves Two Hearts Heart Eyes ppp  Hands Clap

# 723
  • Мнения: 11 766

Здравей Тара!  Hug Hug Hug Благодаря ти за прекрасните колажи!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Уникално силен момент - щом Сурадж вкуси от сладките, които Сандия му прати по шефа си - веднага усети, че сякаш тя ги е пратила и каза Сандия!  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Невероятно силна любов има между двамата - надявам се винаги да е така ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ги обичам ... newsm76 newsm76 newsm76

# 724
  • Мнения: 2 592

Здравей Тара!  Hug Hug Hug Благодаря ти за прекрасните колажи!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Уникално силен момент - щом Сурадж вкуси от сладките, които Сандия му прати по шефа си - веднага усети, че сякаш тя ги е пратила и каза Сандия!  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Невероятно силна любов има между двамата - надявам се винаги да е така ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ги обичам ... newsm76 newsm76 newsm76

Наистина Анас е голям артист Heart Eyes как смогва той си знае  Peace но какво ли не снима  покрай мисията ooooh!
то са романтични сцени със Сандия Heart Eyes после го гласят за младоженец с Лалима Laughing
след това разговори и допълнителни сцени със Сандия  Heart Eyes като го хване кризата също е неузнаваем  как се прави на неадекватен  Shocked и накрая сцените с Вед са толкова мили bowuu

# 725
  • Мнения: 2 592
Диди, Софи, Бубе - на никого не му харесва това, което става в момента в индийските серии!  newsm10 Но сценаристите това са решили - така че ще трябва да почакаме и да се молим скоро нещата да се оправят.  Wink  Heart Eyes Praynig Мисията на Сандия е интересна, само да не я разтягат толкова, а да я приключат по-бързо!  Praynig Praynig Praynig Тя се справя супер като Сагарика.  smile3501 Но сюжета около Лалима и глупостите на Сантош да жени Сурадж отново като го лъже в неговото психическо състояние са отвратителни и това няма как да го приема.  #2gunfire
Скрит текст:
#2gunfire #2gunfire Въпреки това аз си гледам сериала - доста тежки епизоди са, но пак е интересен ...  Wink Ясно е, че са замислили това с мисията и развръзката за втората жена от по-рано - затова вярвам, че не са случайни и обещанията, които Сурадж и Сандия си дадоха, че той няма да я смени с друга и че Сандия ще е единствената му съпруга за вечни времена.  Praynig Praynig Praynig Моля се Сандия да се появи навреме или някой друг да попречи на тази абсурдна сватба ...  Praynig Praynig Praynig В момента Сагарика е на последното изпитание от Чанду - надявам се, че ще го премине и после тя ще разбере кои са терористите, за да ги заловят по-бързо ...  Praynig Praynig Praynig Въпреки тежките моменти обаче има едно нещо, което си е същото и това е Безкрайната любов между Сурадж и Сандия ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Oha! Точно затова приемам тези серии по-лесно. Двамата са на хиляди километри един от друг, но дори за миг не спират да мислят един за друг ...  smile3521  Kissing Heart  loveuuu Two Hearts  love001 Сурадж живее в свой собствен свят, където Сандия е жива - той непрекъснато си говори с нея, смее се с нея, дори я учи да готви и така е щастлив.  txtloves Two Hearts  ura Жалко, че тъпата му майка не го разбира ...  Naughty Да знам, че това не е нормално, но точно това го прави щастлив - мисълта, че Сандия е до него. А тя наистина е жива и съм убедена, че когато я види Сурадж ще се оправи и ще се върне към нормалното си състояние. Моля се да съм права ...  Praynig Praynig Praynig От друга страна Сандия в селото заобиколена от толкова много престъпници и опасни хора - непрекъснато подлагана на рискове не спира да мисли за Сурадж - във всеки един възможен момент си спомня за него или си го представя как й се явява и е до нея.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes Точно това й вдъхва сили да се справи с мисията и предизвикателствата ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Химията между Анас и Дипика е все така силна, дори сякаш ме пленяват още повече - винаги когато Сурадж и Сандия са заедно ми пълнят душата ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Two Hearts hug Oha! Определено ми липсват предишните епизоди, където имаше романтика, любов, смях - но се надявам след мисията и като разкарат Лалима - Сурадж и Сандия да се съберат отново и нещата да се върнат към предишното състояние ...  Praynig Praynig Praynig Според мен с тази мисия показват колко е силна любовта между Сурадж и Сандия! Въпреки всичко те не спират да се обичат ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А и за да направи хотела Сурадж трябва да е със Сандия - сигурно после ще се върнат към тази идея, а също се надявам да се върнат и към Ванш!  Praynig Praynig Praynig Както се казва - има още какво да се види от сериала.  Wink Важното е колкото и да продължи той финала да е щастливи и Анас и Дипика да ни радват до края ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed Мечтая за момента, когато Сандия ще се върне и пак ще ги видим заедно със Сурадж и Вед! Щастливи и влюбени - те са уникално семейство и трябва да са заедно ...  Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family


РОКСИ Hug всъщност Сантош постъпи така и когато Сандия беше в Академията и бяха разделени близо година Heart Eyes тогава бавно но славно започна да кани Кавита  Twisted Evil да прави компания на Сурадж защото бил много самотен откакто  Сандия заминала..и онази не чакаше втора покана но Сурадж беше с всичкия си и не успя да ги раздели Heart Eyes Naughty

# 726
  • Мнения: 11 766

Здравей Тара!  Hug Hug Hug Благодаря ти за прекрасните колажи!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Уникално силен момент - щом Сурадж вкуси от сладките, които Сандия му прати по шефа си - веднага усети, че сякаш тя ги е пратила и каза Сандия!  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Невероятно силна любов има между двамата - надявам се винаги да е така ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ги обичам ... newsm76 newsm76 newsm76

Наистина Анас е голям артист Heart Eyes как смогва той си знае  Peace но какво ли не снима  покрай мисията ooooh!
то са романтични сцени със Сандия Heart Eyes после го гласят за младоженец с Лалима Laughing
след това разговори и допълнителни сцени със Сандия  Heart Eyes като го хване кризата също е неузнаваем  как се прави на неадекватен  Shocked и накрая сцените с Вед са толкова мили bowuu


Така е Софи! Анас е изключителен актьор - справя се блестящо във всеки един момент! Дипика също. Как да не ги обича човек ...  newsm10  Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! Flushed newsm44

# 727
  • Мнения: 11 766
Скрит текст:
Диди, Софи, Бубе - на никого не му харесва това, което става в момента в индийските серии!  newsm10 Но сценаристите това са решили - така че ще трябва да почакаме и да се молим скоро нещата да се оправят.  Wink  Heart Eyes Praynig Мисията на Сандия е интересна, само да не я разтягат толкова, а да я приключат по-бързо!  Praynig Praynig Praynig Тя се справя супер като Сагарика.  smile3501 Но сюжета около Лалима и глупостите на Сантош да жени Сурадж отново като го лъже в неговото психическо състояние са отвратителни и това няма как да го приема.  #2gunfire
Скрит текст:
#2gunfire #2gunfire Въпреки това аз си гледам сериала - доста тежки епизоди са, но пак е интересен ...  Wink Ясно е, че са замислили това с мисията и развръзката за втората жена от по-рано - затова вярвам, че не са случайни и обещанията, които Сурадж и Сандия си дадоха, че той няма да я смени с друга и че Сандия ще е единствената му съпруга за вечни времена.  Praynig Praynig Praynig Моля се Сандия да се появи навреме или някой друг да попречи на тази абсурдна сватба ...  Praynig Praynig Praynig В момента Сагарика е на последното изпитание от Чанду - надявам се, че ще го премине и после тя ще разбере кои са терористите, за да ги заловят по-бързо ...  Praynig Praynig Praynig Въпреки тежките моменти обаче има едно нещо, което си е същото и това е Безкрайната любов между Сурадж и Сандия ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Oha! Точно затова приемам тези серии по-лесно. Двамата са на хиляди километри един от друг, но дори за миг не спират да мислят един за друг ...  smile3521  Kissing Heart  loveuuu Two Hearts  love001 Сурадж живее в свой собствен свят, където Сандия е жива - той непрекъснато си говори с нея, смее се с нея, дори я учи да готви и така е щастлив.  txtloves Two Hearts  ura Жалко, че тъпата му майка не го разбира ...  Naughty Да знам, че това не е нормално, но точно това го прави щастлив - мисълта, че Сандия е до него. А тя наистина е жива и съм убедена, че когато я види Сурадж ще се оправи и ще се върне към нормалното си състояние. Моля се да съм права ...  Praynig Praynig Praynig От друга страна Сандия в селото заобиколена от толкова много престъпници и опасни хора - непрекъснато подлагана на рискове не спира да мисли за Сурадж - във всеки един възможен момент си спомня за него или си го представя как й се явява и е до нея.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes Точно това й вдъхва сили да се справи с мисията и предизвикателствата ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Химията между Анас и Дипика е все така силна, дори сякаш ме пленяват още повече - винаги когато Сурадж и Сандия са заедно ми пълнят душата ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Two Hearts hug Oha! Определено ми липсват предишните епизоди, където имаше романтика, любов, смях - но се надявам след мисията и като разкарат Лалима - Сурадж и Сандия да се съберат отново и нещата да се върнат към предишното състояние ...  Praynig Praynig Praynig Според мен с тази мисия показват колко е силна любовта между Сурадж и Сандия! Въпреки всичко те не спират да се обичат ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А и за да направи хотела Сурадж трябва да е със Сандия - сигурно после ще се върнат към тази идея, а също се надявам да се върнат и към Ванш!  Praynig Praynig Praynig Както се казва - има още какво да се види от сериала.  Wink Важното е колкото и да продължи той финала да е щастливи и Анас и Дипика да ни радват до края ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed Мечтая за момента, когато Сандия ще се върне и пак ще ги видим заедно със Сурадж и Вед! Щастливи и влюбени - те са уникално семейство и трябва да са заедно ...  Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family


РОКСИ Hug всъщност Сантош постъпи така и когато Сандия беше в Академията и бяха разделени близо година Heart Eyes тогава бавно но славно започна да кани Кавита  Twisted Evil да прави компания на Сурадж защото бил много самотен откакто  Сандия заминала..и онази не чакаше втора покана но Сурадж беше с всичкия си и не успя да ги раздели Heart Eyes Naughty

Тя затова сега го лъже по този начин и бърза, защото знае че Сурадж няма да приеме друга жена в живота си и винаги ще обича само Сандия!  Wink  Kissing Heart Two Hearts Сега Сантош използва психичното му състояние, за плановете си ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ако наистина му мислеше доброто щеше да почака да се оправи и сам да реши какво иска. Но понеже знае, че нормален или с психично разстройство - за Сурадж няма друга жена освен Сандия сега използва хитрост ...  #Sniper А на всичкото отгоре пак се изкарва права и изтъква всевъзможни причини. Нямам думи ...   box box box Преди не успя - надявам се, че и сега няма да успее! Каквото и да става Сурадж и Сандия трябва да бъдат отново заедно ... Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves hug

# 728
  • Мнения: 11 766
Новият епизод в Индия беше интересен, но много тъжен!  newsm45

Сурадж седеше на леглото в стаята си и си беше пуснал на лаптопа представлението, на което двамата със Сандия бяха в ролите на Шив и Сати/ Парвати ...  newsm76 newsm76 newsm76 Той така се радваше докато го гледаше. Даже си говореше въображаемо със Сандия и й каза, че тя е много красива в тази рокля - независимо дали е Сати или Парвати е много красива ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts После й каза, че е направила много добре като е изиграла и Сати и Парвати и не е позволила на никоя друга да изиграе нейната роля, защото те са свързани за 7 живота ... txtloves txtloves txtloves Сантош седеше на вратата и го слушаше. После си каза, че Емили е права и че Сурадж и Сандия са като Свещта и Светлината и Сурадж няма да се съгласи на брак с друга жена ...   Peace Тя отиде при него и го попита какво гледа - Сурадж й каза, че гледа пиесата им със Сандия за Шив и Сати/ Парвати!  Wink Сантош седна и помоли Сурадж да й покаже видеото от сватбата им със Сандия! Сурадж веднага пусна видео запис на втората сватба между Сурадж и Сандия! Милия така искрено се радваше докато го гледаше - беше толкова щастлив ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Oha! Сантош го пита дали иска да преживее за трети път това щастие. Казва му, че вторият им брак е по желание на Сандия, а третият може да го направят по желание на Вед. Нали малкия им син се оплаквал, че не е присъствал на сватбата на родителите си - сега нека двамата със Сандия да се оженят отново и така и Вед да присъства!  newsm10 Сурадж каза, че ще се ожени за Сандия отново и после попита въображаемата Сандия - ще се омъжиш ли за мен отново?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сантош си мислеше, че ще се наложи да го излъже за негово добро ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как не я е срам ...  Naughty Сурадж каза на Сантош, че ще се ожени за Сандия и 100 пъти, Сандия също е съгласна да се омъжи за него отново. Дори й каза посочвайки - виж майко и Сандия иска отново да се омъжи за мен. Милия беше толкова щастлив и прегърна майка си.  txtloves Two Hearts newsm51 Ако знаеше, че всъщност Сантош го лъже и готви друга жена за сватба - горкия Сурадж ...  cry cry cry Сантош излезе навън, а Сурадж остана да си гледа записите с моментите със Сандия!  Two Hearts  Heart Eyes Flushed

Емили беше отвън и опита да убеди Сантош да не постъпва така със Сурадж.  thumbsup Каза й, че тя винаги ги е учила че един брак се гради върху доверие. Тогава как ще омъжи Сурадж отново чрез лъжи.  Wink Емили каза на Сантош, че Сурадж е лудо влюбен в Сандия и я носи в сърцето си ...  txtloves txtloves txtloves Как ще може тя да скрие това от Сурадж и ще може ли той да ские любовта си към Сандия от Лалима - това не е редно ...  Peace Сантош каза на Емили, че знае че Сурадж още обича Сандия и няма да забрави Сандия.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Той непрекъснато мисли за Сандия, но заради нея сега бил в това състояние. Сега може все да говори и мисли за Сандия, но с времето това щяло да се промени и да започне да говори за Лалима. Ужасна е наумили си нещо ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Лалима беше в магазина и в една от старите книги намери снимка от сватбата на Сурадж и Сандия! Каза, че си личало, че много са се обичали.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes После обаче взе една своя снимка - сгъна тази на Сурадж и Сандия, оставяйки само него и сложи своята до него - това били Сурадж и Лалима! Много ме вбеси - коя е тя да сгъва снимката им ...  newsm66 newsm66 newsm66

Менакши говореше на Викрам, че като Лалима дойде в тази къща като втора съпруга на Сурадж тя щяла да я кара да върши всичката работа. Вед тъкмо се прибра от училище и чувайки това се разплака и отиде при баба си ...  no no no

Вед извика Сантош и плачейки я молеше да не прави това. Каза й че не иска втора майка.  cry cry cry Вед каза: "Не искам втора майка. Наказваш ли ме? Направих каквото ти искаше. Не споменавам името на мама, защото ти ми каза. Моля те не довеждай друга на мястото на мама. Моля те бабо" newsm45 newsm45 newsm45 Вед продължаваше да плаче и аз заедно с него ...  smile3518 Много силна сцена отново отлично изиграна от малкия сладур ...  smile3501 Сантош каза на Вед, че разбирала страданието му, но правела това заради щастието на баща му. Започна да го пита - той не иска ли баща му да се оправи и да е щастлив отново. Каза му, че когато е видял Лалима в храма се бил усмихнал за пръв път от толкова време. Тя щяла да му помогне - затова ще го ожени за нея. Изтъкна състоянието на Сурадж, за да накара Вед да приеме гадорията й ...  box box box Горкото дете плачеше и я прегърна молейки се, но къде ти. Сантош е коравосърдечен човек - Сурадж бил се усмихнал. Как ли пък не ...   Naughty cry bash Сурадж се усмихва и е истински щастлив само, когато вижда, мисли и говори за Сандия ...  newsm76 newsm76 newsm76 Как може Сантош да причинява това на Вед - гледа как малкия плаче и й се моли, вижда че Сурадж е щастлив само мислейки и говорейки за Сандия и въпреки това им причинява това - няма никакво оправдание. Стана пак същата отвратителна жена, която не слуша никого освен себе си ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Направо ми се скъса сърцето от сцената с Вед, както и от тази със Сурадж! Двамата не могат без Сандия, а Сантош им причинява това. Що за майка и баба е - детето "загуби" майка си преди 3 месеца - не стига, че е принудено да слуша гадости за майка си, ами сега трябва да приеме и това отвратително нещо.  newsm45 newsm45 newsm45 Как може Сантош да прави това - що за безсъвестен човек е.  Crossing Arms Стана ясно, че съм била права за нея. И предния път като Вед плачеше и питаше Емили за майка си - беше много тъжно. Ясно е, че хората говорят така за Сандия, заради приказките на Сантош. А детето копнее да чуе поне една добра дума за майка си. Освен него, Сурадж и Емили - никой друг не смее да я спомене ...  cry cry cry И сега това решение на Сантош направо ще съсипе Сурадж и Вед - много ми е мъчно за тях.  newsm45 newsm45 newsm45 Сантош е ужасна ... #Sniper #Sniper #Sniper

Сандия/ Сагарика беше в селото и правеше сърце в брашното и в сърцето написа буквите С и С - Сурадж и Сандия! Милата и тя непрекъснато мисли за Сурадж!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Тогава дойде Чанду и тя изстри сърцето, за да не видят какво прави!  Wink Чанду й каза, че имало празник - щели да правят някакво представление в селото и тя трябвало да се включи.  newsm78 Едно дете й донесе някаква напитка да опита - Сагарика си сипа и започна да пие. Чанду Шекар беше доволен, че сега ще се напие и всичките й тайни ще излязат наяве.  no no no Той излезе, а на Сагарика й стана гадно от питието и се напи. После излезе в селото и се качи на сцената. Днес тя щяла да танцува.  Mr. Green Чанду и другия главатар на терористите чакаха да видят какво ще признае Сагарика - тя беше пияна и започна да казва, че всички мислят, че тя е Сагарика, но всъщност не е - искат ли да знаят коя е ...  newsm12 Така свърши - утре ще е танца и признанието. Не вярвам обаче, че ще се издаде - ще ги изменти нещо ...
newsm10

# 729
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug и след всичко това което прави сега Сантош Twisted Evil
сигурно пак Сандия ще и каже прословутото "Прости ми майко".. Wink ooooh!

# 730
  • Мнения: 11 766
Излезе едно ново интервю с Анас и малкия Вед! Говорят за организирания от Сантош годеж. Много интересни неща казва Анас! За щастие имаше цитат на думите му и така успях да разбера основното.  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Сега ще ви пусна и превод ...  newsm10 Анас и малкия са супер сладки ...  family Flushed Heart Eyes

Харесва ли ти вторият брак на баща ти?

Дев/ Вед: Аз съм тъжен

Анас: Аз видях Сандия в огледалото. Ако Вед е щастлив и аз съм щастлив и обратното. Ако този вид ангажимент/ годеж се случва наистина, Това не е годеж/ Не си сгоден.  newsm76 newsm76 newsm76

И двамата от тях трябва да са наясно със ситуацията и за кого всъщност се сгодяват. Аз не знам какво става в съзнанието на майка.  no no no

Всички казват, че съм психически нестабилен. Ако аз се върна към нормалното състояние и разбера, че в действителност съм бил оженен за Лалима, може пак да изпадна в шок.  cry cry cry

Това се случва за първи път в Diya Aur Baati Hum!
/ т.е. говори за брака с друга жена ...  newsm45



https://www.youtube.com/watch?v=13zSsTbHeIo

# 731
  • Мнения: 11 766
Изглежда днес екипа е започнал да снима сцените със сватбата! Ето една снимка на Нелу/ сантош зад кадър - отзад се виждат седнали Анас и Вед - Сурадж е облечен като младоженец ...  newsm45 newsm45 newsm45 Вероятно точно от тези промо снимки са и снимките дето пусна днес Пуджа/ Емили с онази ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много бързо стигнаха до сватбата. Иде ми да хвана Сантош за врата ...  box box box Трябва нещо да стане и сватбата да се провали - видях една новина по въпроса и след малко ще я споделя. Тя поне ми връща надеждата ...  Praynig Praynig Praynig

# 732
  • Мнения: 11 766
Ето 2 прекрасни снимки на Дипика! Много е красива и сладка ...  newsm51  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves



# 733
  • Мнения: 11 766
Нова прекрасна снимка на Вед! Невероятно дете е - също като родителите си ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts 1swing

# 734
  • Мнения: 11 766
Пуджа/ Емили пусна още една невероятна снимка от промо снимките на "Светлината" днес! Тук е заедно с актьора в ролята на Чанду. Двамата били добри приятели в живота - явно днес са снимали заедно. Дано това означава, че и Сандия ще е близо до Сурадж! smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves Oha! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт