Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №17

  • 31 358
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Да си призная и аз - тиквичките по рецептата на Момето станаха много вкусни, дори ММ ги хареса,а той не си пада много по тях.

Моме  bouquet

Прятна вечер дами Hug Hug Hug

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Звезди, ама как така са те баннали.  Shocked Shocked Shocked

# 47
  • Мнения: 3 846
Двойните трансфери са печеливша карта Mr. Green Бамба  fingerscrossed

# 48
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз за първи път чувам за такива трансфери но и не съм се интересувала по въпроса малко ми е изостанала вече информацията  Joy Просто вече съм на съвсем други вълни разбираемо

# 49
  • Мнения: 11 478
Звезди, 1 седмица без да пишеш във форума не е толкова зле  Joy Joy Joy
Радвам се за всички тиквичкарки, и аз ще ги правя тия дни.

# 50
  • Мнения: 39 304
Записвам се с вчерашните бели само

-майка ми тръгна да се боядисва. Рев за "кема"........20 минути. Накрая хълцаше, на ну спираше.
-отидох до другата стая да изхвърля един боклук за 30 секунди само. Влизам в стаята и я намирам покатерена върху холната маса, опитваща се да направи кълбо напред.
-супата........предизвикателство. Взе лъжицата и я прасна в стъклото на секцията.
- вкарва си ръцете в устата и я разтяга. В тоя момент ме гледа нагло и чака да и кажа да спре.
И още и още.
Питам само кога ще спре това  smile3511

# 51
  • София
  • Мнения: 23 165
гледам във фейса едни двама младежи на плажа и им завиждам, ама много.
даже и вода в басейна са им отпуснали днес, не като вчера  Mr. Green
тука е една неприятна жега, на нас нещо ни се провали планираната почивка, сега изобщо не е ясно кога и дали ще ходим. може и само за по 2-3 дни.

Скрит текст:
моето трето ембрионче било вече бластоцист, идеално каза ембриоложката, следобед отивам да прибера и него

моето момче има напредък с гърнето.
понеже имаме две, вчера ги наредил пред телевизора, сложил две плюшени играчки седнали вътре и ми обясни, че пишкат  Mr. Green
значи знае за какво служи това съоръжение, остава да почне и да седи там.
а другарката в яслата каза че от 23 деца само 3 си казвали, останалите или в памперса или ако уцелят времето за седене. та явно е масово.


Питам само кога ще спре това  smile3511
на  около 23г май, тия тъъъкмо свършат и почват други, почти подобни  Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет и от мен и добре дошли на Илиянка и Марципан   bouquet

Бамба, стискам палци за успех този път. Пък дано не те стига заплахата на док.....

Сигме, викаш, бързо действа малката сладурка  Blush

# 53
  • Мнения: 39 304
Тия номера са и от две три седмици. Нещо градината почна да и действа зле.
Поне оня ден случайно се заговорих със сестрата на Бойко Борисов. Тя нали е неонатолог и каза че отглеждам здраво и жизнено дете. Да не се притеснявам нито за памперса, нито за белите  Mr. Green

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба, от това бластоцистче ще излезе човек, да знаеш Hug Praynig
и при нас днес е голяма жега, вчера ни надуха едно хубаво, чак се притесних да не се сдобием с настинки, че народът масово беше настръхнал, ама днес е супер. Малкият ми плувец е най-щастлив, абсолютно безстрашно се опитва да влиза сам в морето навътре, големия пък цял ден е крив и ни басейн, ни море, ни пясък го радват, ко ще пък, негова си работа Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 23 165
Gugi, по-русия ли  е малкия  newsm78
този дето на теб повече прилича.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
да, той Simple Smile толкова е щастлив на морето, виж брат му угодия няма Grinning Laughing Crazy

# 57
  • Мнения: 3 120
Гуги  Hug много много сладки твоите момчета.
А малкия жабок е много добър в пълзенето  Laughing

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
той големия е още по-добър, невиждани скорости развива, чак не му се ходи на него, ама като не е на кеф него не съм го документирала, така му се пада  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 120
той големия е още по-добър, невиждани скорости развива, чак не му се ходи на него, ама като не е на кеф него не съм го документирала, така му се пада  Laughing

Ще се поотпусне , ще му хареса и вие ще си тръгнете.  Mr. Green
Ама за другия път ще е по подготвен.

Миша днес я водих да играе в един детски кът за трети път. Ами все по- уверена се чувства, за разлика от първия път.

Общи условия

Активация на акаунт