Бъдещи осмокласници- тема 70

  • 73 321
  • 866
  •   1
Отговори
# 825
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Юлиса, добре че написа за емблемата.  Hug Днес ми връчиха риза без такава и на момента я смених .Иначе нямаше да я погледна!

# 826
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Не всичко е свързано само и единствено с ядене или неядене.  Sad Ако беше толкова лесно ...

# 827
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Обадих се на детето да питам има ли емблеми на ризите.  Crazy
Има.
Днес с баща ѝ са пообикаляли по магазините и девойката гушнала една раница на Габол от Метро.
Остана аз като се прибера да пообиколим за дрехи, редовните кецове.
Как прозвуча "остана".  hahaha
То май само с раниците, вече 2 на брой, е готова за новата година.
Канцеларските хубавини, тетрадки, учебници-и те ще почакат още малко.

# 828
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние с канцелариите и дрешоляците сме готови, обаче остават учебниците и рисувателните неща + по-голяма папка. Лошото е, че и да искам, не мога да купя, като нямам идея. Само за папката знам за какъв размер рисунки трябва да е.

# 829
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Добро утро! Не съм писала отдавна, но нали сме ваканция  Laughing
Снощи бях на РС в ГХП в Пловдив. Очарована останах от класната. Прекрасна и чудесна. Не се и съмнявам че ще води децата отлично. Бедата обаче е че ще излиза в дълъг болничен. Ще има заместник, който ще изберат тепърва, но ни увери, че ще избере най-добрия учител за децата.  Другото лято щели да имат лятна практика в Русия 15 дена, а март месец представяне пред родителите на наученото до момента. Предупреди, че за цялата учебна година само по Руски език ще изпишат 5 бр 100 листови тетрадки. Родителите към направихме организация да поръчаме учебниците общо за да имаме отстъпка 30тина лева.
Останалите учебници БЕл, Л-ра, Математика, Инф.техн., Изобр. и Музика ще си ги закупуваме ние. Аз ако мога да намерия някой да купя втора употреба ще съм доволна. Общата им цена като нови излизат 60 лева.
Пари за нищо не са ни искали за сега поне. Взех си и уверения за градски транспорт и БДЖ и такива ми ти работи. Сигурно от Джъмбо ще идем да вземем тетрадки.  Друго на този етап нямам за купуване, всичко си имаме.

# 830
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
vivianka, учебници втора ръка има на сергиите до централна поща, има също така една борса за учебници - като тръгнеш по Ив. Вазов от гарата, първата вляво. То има табела. Можеш и там да провериш и то тези дни, защото след 15.09 става лудница.
Ако има нещо друго, питай. Докато се ориентира девойката в Пловдив, ще помагаме.

# 831
  • Мнения: 47 996
Мога ли да заредя сега карта за ГТ в София, и какъв документ ще ми искат? Или да чакам след 15ти? Искам да заредя карта за мен и за нея за всички линии, заради отстъпката, но...дали ще ми направят проблем?

# 832
  • София
  • Мнения: 39 777
В момента в София се провежда "Алея на книгата" на бул. "Витошка" - 8 - 13ти септ.
Всички издателства правят 20% отстъпка.
Мъж ми каза, че няма смисъл да купувам учебници, защото не сме знаели на кое издателство да взимаме и т.н. А РС е на 14ти.

# 833
  • sf
  • Мнения: 10 163
Мога ли да заредя сега карта за ГТ в София, и какъв документ ще ми искат? Или да чакам след 15ти? Искам да заредя карта за мен и за нея за всички линии, заради отстъпката, но...дали ще ми направят проблем?
Могат да се зареждат със бележник или уч.карта от миналата година. От октомври трябва с новите.

# 834
  • Мнения: 47 996
Супер, благодаря ти  Peace

# 835
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Ан Мари, вижте дали няма да са изнесени списъците за учебниците в училище. Нашите бяха залепени на един прозорец и всеки може да ги види по всяко време.
Дунди, Hug знам аз че мога да разчитам

# 836
  • София
  • Мнения: 39 777
Ан Мари, вижте дали няма да са изнесени списъците за учебниците в училище. Нашите бяха залепени на един прозорец и всеки може да ги види по всяко време.
Дунди, Hug знам аз че мога да разчитам
Това е идея. Ще се разходим днес.

# 837
  • София
  • Мнения: 11 989
Ан Мари, вижте дали няма да са изнесени списъците за учебниците в училище. Нашите бяха залепени на един прозорец и всеки може да ги види по всяко време.
Дунди, Hug знам аз че мога да разчитам
Това е идея. Ще се разходим днес.

При нас са обявени на сайта на училището.

# 838
  • София
  • Мнения: 39 777
Нищо на сайта. Даже част от информацията не е обновявана от 2-3 г.
Вчера ми звъняха от училището. Освен да звънна на този телефон и да попитам.

# 839
  • София
  • Мнения: 477
Ан Мари, вижте дали няма да са изнесени списъците за учебниците в училище. Нашите бяха залепени на един прозорец и всеки може да ги види по всяко време.
Дунди, Hug знам аз че мога да разчитам
Това е идея. Ще се разходим днес.

При нас са обявени на сайта на училището.
Мен ме притеснява, че в сайта стои заглавие: Препоръчвани учебници за учебната  2013-2014 г., и засега изчаквам.
и не смея да ги

Общи условия

Активация на акаунт