Въшки

  • 300 390
  • 1 313
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 755
О, похвалиха го като единствения действащ, а вие с какво се спасихте?

# 541
  • Мнения: X
Аз съм доволна от препарата, но преди това мазах и с Виприн. Гребена на Виприн ми свърши много, много добра работа. И с двата препарата мазах по два пъти, през определени дни (пише на опаковката колко). Аз също бях въшлясала, с дълга коса съм и положението беше страшно. Изчистих се сама, постригах детето и от тогава не сме имали проблеми (около половин година).

# 542
  • Мнения: 46 545
О, похвалиха го като единствения действащ, а вие с какво се спасихте?
С препарата за кучета Неостомозан, 2 лв, едно мазане, без пощене, всичко падна.

# 543
  • Мнения: 1 294
О, похвалиха го като единствения действащ, а вие с какво се спасихте?
С препарата за кучета Неостомозан, 2 лв, едно мазане, без пощене, всичко падна.
Как се използва този препарат?

# 544
  • Мнения: 46 545
Как се използва този препарат?

1 ампула се разтваря в 500 мл вода.
На суха коса се нанася докато стане като мокра след къпане (не боли, не щипе, не се усеща, помня като малка с газ, мас и оцет как съм ревала от болка като се сложи в/у разранената кожа).
Задушава се с плик 30 мин.
След това се маха плика и се оставя косата да изсъхне сама.
Не се отмива (ние се изкъпахме на следващия ден).
Малко мирише като на боя или нещо такова, но не е силно.

Успех!

# 545
  • Мнения: 1 294
Благодаря!

# 546
  • Мнения: 1 201
Аз съм много доволна от Листерина, но смъква боята.

# 547
  • София
  • Мнения: 2 799
Вчера нещо ми лъсна в главата на дъщеря ми при връзване на опашка... една бърза проверка - гниди. Живи и умрели. Въшка не видях. Купих веднага Неостомозан - приготвих го по схемата, която Не се сърди, човече е написала.
15-ина минути след махане на найлона започнах да реша със ситен гребен в/у бяла кърпа и да пощя.
3 живи въшки и гниди ... живи, умрели ... всякакви гадости.
Вероятно заради това са необходими тези около 12 часа без отмиване. Надявам се, че докато спи детето препаратът продължава да действа.
Не се сърди човече Kissing Face, успокой ме ... тези 30 минути задушаване в найлонова шапка не ги беше убило.
Сега, като стане ще я къпя с Паранит шампоан и пак пощене ... стискайте палци да не открия жива гад.


# 548
  • Мнения: 46 545
Не умират на секундата, но действието продължава.
Ще усетиш, че след измиване се усеща още миризмата.
Даже чак след 4-5 измивания ще изчезне.
През това време ще намираш мъртви или живи, омаломощени, които ще измрат.
Ако все пак се притесняваш, след 6 дни повтори. Тогава каквото е имало като гнида ще се е излюпило (ако е оцеляло) и ще бъде унищожено и то.

Ние също имахме тази година Bowtie мазахме се и изчезнаха. Този път не си правих експерименти с други лекарства и скалпът ми е напълно здрав, никакво раздразнение.
Миналия път пробвахме Паранит, Виприн, още едно, което вече не помня и накрая Неостомозан, и кожата а главата ми направо започна да се бели. Така и не разбрах от кое се получи, а може и от многото тормоз да е било.

# 549
  • София
  • Мнения: 2 799
Не се сърди, човече Flowers Hibiscus
Благодаря ти за включването.
Пощя и ровя непрекъснато ... въшки няма, но намирам живи гниди.
Ще намажа отново след 6 дни със сигурност Bowtie

# 550
  • Мнения: X
Здравейте,
искам да попитам, ако някоя от вас има опит с препарата Hedrin once, който е за убиване на въшки и гниди. Става дума за следното. Двете ми деца се оказаха въшлясали, взех въпросния препарат, тъй като ми го похвалиха като най-ефективен, спазихме указанията (това беше снощи) и днес ги преглеждам и забелязвам, че макар наистина да няма вече въшки, гнидите си седят по космите, здраво закачени..Сега се чудя - дали са умряли и ще паднат постепенно или трябваше да са паднали, ако препарата беше подействал? Как мислите? ще повторя процедурата след 7 дни, но се притеснявам. Благодаря.

# 551
  • Мнения: 1 153
Гнидите сами няма да паднат, дори и да са умрели. Пощиш, махаш една по една и ги чукваш между два нокътя. Ако пукат, значи са били живи. Живите по-трудно се махат от косъма.

# 552
  • Мнения: 2 775
Преди 2 дни, докато снимам детето в атракцион,  успяха да му нахлупят шапка от общите Angry.....който не е минал, той не си и я нахлупил на главата. Евентуално до колко дни биха са показали гадинките, ако ги има?
П.п Знам, че въпроса е от "серия тъпи", моля не ми се смейте много,  но като се сетя предишния път как седмица се дръгнах  мислейки,  че има проблем с шампоана.....не бях се сещала за въшки над 30год Rolling Eyes.

# 553
  • Мнения: 8 948
Преди 2 дни, докато снимам детето в атракцион,  успяха да му нахлупят шапка от общите Angry.....който не е минал, той не си и я нахлупил на главата. Евентуално до колко дни биха са показали гадинките, ако ги има?
П.п Знам, че въпроса е от "серия тъпи", моля не ми се смейте много,  но като се сетя предишния път как седмица се дръгнах  мислейки,  че има проблем с шампоана.....не бях се сещала за въшки над 30год Rolling Eyes.

Въшките не живеят в шапки.

# 554
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
Преди 2 дни, докато снимам детето в атракцион,  успяха да му нахлупят шапка от общите Angry.....който не е минал, той не си и я нахлупил на главата. Евентуално до колко дни биха са показали гадинките, ако ги има?
П.п Знам, че въпроса е от "серия тъпи", моля не ми се смейте много,  но като се сетя предишния път как седмица се дръгнах  мислейки,  че има проблем с шампоана.....не бях се сещала за въшки над 30год Rolling Eyes.

Хич не е от серия тъпи за параноички, като мен Simple Smile До седмица би трябвало да пораснат достатъчно, за да снасят, ако са съвсем малки, а ако е зряла въшка, снесеното да се излюпи. Аз бих направила едно мазане с виприн или сместа с Листерина, за всеки случай...

Въшките не живеят в шапки.

Живеят, живеят.... По-скоро гостуват и се мятат на следващата глава...

Общи условия

Активация на акаунт