Кога разбра, че си бременна?

  • 4 191
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 034
когато ми се гадеше до безумие и не можех и зъбите да си измия - да съм бременна за мен и двата пъти беше отвратително преживяване, макар да имах почти безпроблемни, в смисъл незастрашаващи мен или бебетата, бременности

# 31
  • Мнения: 3 537
Когато вече нямаше какво да си облека, не можех да си закопчавам дънките.

И аз така Peace

# 32
  • Мнения: 6 472
Когато ми отстъпиха място в рейса Grinning Беше някъде към 6-ти месец. т

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Така си задала въпроса си,че едва  като прочетох 2-3 постинг го разбрах.Явно е,че си имала впредвид "Кога осъзна,че си бременна?"
Ами аз разбрах/осъзнах,когато реших да си купя някакъв спортен панталон и като влязох в пробната да го обуя,и като се погледнах в огледалото се разплаках newsm45 и ме беше срам да изляза да ме види мъжът ми.Тогава още незнаех,че все още бях слаба и не предполагах тепърва в колко пробни ще плача.Точно тогава осъзнах,колко се променям и ще се променя от бременността.  261uuЕ имаше още доста фактори,но този беше първият.

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Усетих се бременна, когато към 7-8 месец започна жестоко да ми се учестява пулса, имах чувството, че ми бие м гърлото!

# 35
  • Мнения: 1 489
Когато вече нямаше какво да си облека, не можех да си закопчавам дънките.


Точно!
Аха и при мен.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 424
Когато започна по цял ден да ми се гади и да повръщам като за световно. Първите три месеца бяха много неприятни.

# 37
  • Мнения: 2 952
Разбрах, че съм бременна седмица след закъснението на цикъла, а се почувствах наистина бременна, когато усетих първите по-силни ритници на хлапчо  Simple Smile

И аз така  #CrazyGrinning Heart Eyes ...обаче  с дрехите  е кофти .....по някое време  изпаднах в депресия (луда глава) ...заради дрехите , че не ми стават ...а колко  жени мечтаят  за това и не могат ..ку-ку ... Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Когато кафето промени вкуса си и когато започна да ми се гади от различни миризми.

# 39
  • Мнения: 1 559
Усетих,че съм бременна, когато една сутрин просто нямах сили да си отворя очите и да се вдигна от леглото и спах цял ден.Сънливият период, придружен от гадене и повръщане и отвращение от всевъзможно миризми, доста се проточи...А щастлива от бременността си, се чувствах, при всяко ритниче и при мечтите си за бебо Grinning

# 40
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Обикновено пиша на Вие, ама нямаше как да напиша "бременни" Laughing


Защо?  newsm78

Ами защото на Вие трябваше да стане "Кога разбрахте, че сте бременни?"- смешно ми е   33uu

# 41
  • Мнения: 600
Много исках дете и опитвахме, но то така и не се получаваше. Като питаш кога точно съм се усетила бременна бих казала, че е още сигурно седмица след самото зачеване. Не знам защо. Просто се чувствах различна. Нещо повече по същото време ходих на видеозон по други причини и нищо не се видя (било е твърде рано, разбира се), но аз бях сигурна, че в мен расте нещо прекрасно. Първото нещо, което усетих като бременна беше натрапчивите аромати на парфюмите на колежките ми  Sick . Не ми се гадеше от тях, просто ги усещах по-осезаемо. А най-неприятното беше главоболието първите 3 месеца. Сега главоболието е много по-голямо  Mr. Green , но пък и ми е гот  Heart Eyes

# 42
След като разбрахме, че съм бременна въобще не осъзнавах че съм и аз една от тез майчета с кореми. Минаха няколко прегледа и нищо. Аз нищо не чувствах. Само разни досадни съвети ми се даваха от прекомерно загрижени роднини  Twisted Evil
Решихме да заминем за няколко дни в Рим - тогава свекър ми реши, че трябва да ми дудне цяла вечер за пътуването: Как така съм решила да пътувам след като имам спонтанен аборт и (разбира се лябомита фраза) като се случи отново ще видиш....... Бях бясна, но също така ми беше много тъжно и обидно, че така ми говори. Разбира се, заминахме и не съжаляваме. Точно там беше първият път, когато усетих бебчето да мърда  Simple Smile Е наистина се почувствах бременна. Дори сега понякога забравям, че съм бременна, ако бебчето не мърда.
N.B. Суетнята около всичко необходимо за бебечето, което трябва да се набави, също ме кара да осъзная, че съм бременна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт