Кога разбра, че си бременна?

  • 4 187
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 688
в положителен смисъл - почувствах се бременна, когато бебо ме ритна, а татенцето бе сложил ръка върху корема ми Simple Smile

иначе до скоро нямах време да разбера, че съм бременна... такива бяха обстоятелствата и все още са... няма време за глезене, мързел, даже и да повърне човек  Laughing

сериозно - от преди месец болките в таза ми идват в повече и корема се смъкна, та не мога да си върша работата нормално...

знаете ли, в края на деветия съм, т.е. в 40 седмица... и вече ми писна да съм бременна, искам да го гушкам вече малкото човече Hug Laughing

а разбрах случайно... след като вече бяхме изгубили надежда с мъжа ми Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз отначало си мислех, че съм пипнала летен вирус  Laughing при все, че съм доста запозната със симптомите на бременността. Направих 1-ия си тест на 27 сеп. точно на годишнината от сватбата и това беше възможно най-хубавия подарък за мен и за бъдещия татко, а истински бременна се почувствах след първия ритник на малчо.

# 17
  • Мнения: 8 505
Почувствах се бременна,когато...започнах да раждам Crazy
Изкарах толкова лека бременност (пожелавам такава на всяка жена!),че буквално не я усетих.Едва когато човечето тръгна да излиза (насилствено),се почувствах бременна.

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Когато вече нямаше какво да си облека, не можех да си закопчавам дънките.


Точно!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
В края на 2-ри месец,когато трябваше да лежа,за да задържа бебо.Тогава усетих за първи път какво е да изпитваш майчински чувства.Бях готова на всичко,за да задържа бебето.

# 20
  • Мнения: 1 138
когато ми се сгади от миризмата на манджа у свекърва ми и не можах да хапна нищо.  Тогава всъщност ми мина мисълта , че е възможно да сме успели!

И на мене така ми се случи за пръв път да ми мине мисълта че съм бременна. Свеки прави пица и ми замириса ужасно, чак ми се Sick А наистина бременна вече се почувствах когато таткото ми купи бременен гащеризон защото старите дрехи не ми ставаха вече, и това във втория месец Embarassed представете си какво слонче съм.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Когато започнах да повръщам от всичко.Имах такъв 10 дневен период Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 929
Преди 6 години някакси започна да се променя вкуса на цигарите и когато започнаха да се проявяват всички симптоми на бременността, научих, че съм. Но направих спонтанен аборт точно в края на 3-я месец. И ето, че миналата година вкусът на цигарите отново се промени и разбрах вътрешно, че съм, а го доказа тестът. И тези миризми, дето ме преследваха цяла зима, още не мога да се отърся от тях.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
От самото начало; почнах да повръщам като луда; първите четири месеца бяха кошмарни Confused

# 24
  • Мнения: 3 216
Усетих се истински бременна,когато рьцете ми вече не стигаха до клавиатурата на компютьра,а все още работех.Бях огромна.Колегите се шегуваха,че трябвало да ми направят бюро по порьчка,такова изрязано да има кьде да ми се сьбере корема. Laughing

# 25
  • Мнения: 5 391
Когато усетих ритничетата Heart Eyes
И когато краката ми взеха да отичат така, че да не мога да си обувам обувките Tired

# 26
  • Мнения: 2 910
Разбрах, че съм бременна, когато след един изпит реших да се подкрепя с един сандвич и ми стана много кофти.
А усетих, че съм бременна, когато панталоните ми станах тесни и не можех да си закопчавам дънките, още в края на втория месец.

# 27
  • Мнения: 1 107
Още в началото се чувствах много бременна, защото спрях да пуша, пия и да се наливам с кафе  Mr. Green
Особено осезателно го чувствах, когато коремът ми започна да расте и вече не можех да спя по гръб.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Почувствах се бременна, когато вече едвам си завързвах връзките на маратонките и когато едвам изкачвах стълби. Така ми тежеше.... Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 1 511
Разбрах,че съм бременна на Коледа 2003г....а се усетих такава 3 дни дни по-късно,когато  съобщих на Тати...той облещи ей такива очи  smile3556 хвана ме за ръката и мен ме побиха тръпки!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт