Буркани от пюрета

  • 2 982
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Здравейте!Трябват ми спешно бурканчета от бебешки пюрета.Понеже сама приготвям пюретата искам да се улесня като ги направя и ги запечатам за да могат да ми стигнат за месец иначе всеки ден си играя да правя по 2.Въпроса е,че имам само 20 тоест трябват ми още 40.Много ще съм,ви благодарна ако някой има в излишък.

Благодаря предварително!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Защо не си купиш?Аз си купих от магазин за 1 лв

# 2
  • Мнения: 298
Защо не си купиш?Аз си купих от магазин за 1 лв

Grinning Ами не знаех,че се продават в магазините, не съм виждала.Трябва да потърся.Да знаеш каква е цената случайно?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Grinning Ами не знаех,че се продават в магазините, не съм виждала.Трябва да потърся.Да знаеш каква е цената случайно?

Буркан 250 мл около 1.5 лв.Отделно капачки с винт.На търговиите ще е по-евтино и ги има.
Ако търсиш специално буркани от детски пюрета от 190 мл-тънките и восоките,не съм виждала.Но от по-големите си има

# 4
  • Мнения: 5 037
Нямаш ли някоя позната мама,която храни с готови пюрета?То иначе не ти изгодно.Бурканчетата на "Ганчев"и Слънчо" не стават за заваряване.Капачките са тънки и изпущат.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
На много малко готови пюрета стават бурканите за заваряване.На Хип,Бебевита и Бейбилав също не стават.

# 6
  • под тепетата
  • Мнения: 9 399
Аз купих оттук, понеже майка ми държи сладкото да е приготвено в тях.
 http://burkanche.com/index.php?option=com_contact&view=conta … d=1&Itemid=41

# 7
  • София
  • Мнения: 4 143
Аз всеки ден приготвях и давах, някак си не ми се виждаше ОК да приготвям и за напред. Така всеки ден е прясно и топло.
Ако си от София някъде около женския има магазин за всякакви буркани, но незнам точно къде е.

# 8
  • Мнения: 298
От Варна съм.Ами нямам абсолютно никакви познати с бебета.Имам само една комшийка,която е приемен родител и се занимава с бебета.Беше ми дала около 10 ама аз умницата ги замразих и като ги изкарах им се пръсна дъното.Защо да не стават да се запечатат капачките?Бях забравила едно пюре в хладилника на една комшийка не го бях изварявала оня ден се сетих пробвах го и нищо му нямаше,но не съм рискувала да и го давам понеже от доста време седи.Предполагам,че като се изварят ще държат по дълго време.По принцип исках да я запиша на ДК ама ММ не е съгласен иска аз да и и правя.Ще пробвам да изваря няколко да видя дали ще се запечатат хубаво.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
На този принцип е добре да ги правиш за седмица, но не и за цял месец наведнъж. Домашната храна, дори и вакуумирана, не е достатъчно сигурна за дълго съхранение, особено що се отнася до хранене на бебе. Не си прави експерименти, особено сега в топлото време.

# 10
  • Мнения: 629
OLX, продават ги за по 10 стотинки.

# 11
  • Мнения: 4 812
По принцип исках да я запиша на ДК ама ММ не е съгласен иска аз да и и правя.

А защо ММ не й прави?!

# 12
  • Мнения: 298
Ами ММ работи и аз се занимавам със домакинските неща  Laughing
Не знам в крайна сметка ще си я запиша на кухня май.В кухнята има разнообразие, а аз като и купя, купувам за 3 дни и 3 дни яде едно и също.Ще пробвам пък ако не ми хареса пак ще продължа с домашното приготвяне.

# 13
  • Мнения: 4 812
Ами ММ работи и аз се занимавам със домакинските неща  Laughing
Не знам в крайна сметка ще си я запиша на кухня май.В кухнята има разнообразие, а аз като и купя, купувам за 3 дни и 3 дни яде едно и също.Ще пробвам пък ако не ми хареса пак ще продължа с домашното приготвяне.

След като се занимаваш с домакинските неща, значи и ти работиш.

Аз лично съм много доволна от детските кухни в България (София) и винаги когато се прибираме за ваканция в БГ (два пъти годишно), записвам моето на детска кухня. И то, въпреки че е адски зле с яденето, като цяло си изяжда всичко.

Пробвай - ако не му хареса на детето, ще се откажеш.

# 14
  • Мнения: 298
Ами ММ работи и аз се занимавам със домакинските неща  Laughing
Не знам в крайна сметка ще си я запиша на кухня май.В кухнята има разнообразие, а аз като и купя, купувам за 3 дни и 3 дни яде едно и също.Ще пробвам пък ако не ми хареса пак ще продължа с домашното приготвяне.

След като се занимаваш с домакинските неща, значи и ти работиш.

Аз лично съм много доволна от детските кухни в България (София) и винаги когато се прибираме за ваканция в БГ (два пъти годишно), записвам моето на детска кухня. И то, въпреки че е адски зле с яденето, като цяло си изяжда всичко.

Пробвай - ако не му хареса на детето, ще се откажеш.

Не знам дано яде от ДК готови пюрета не ги иска взех и с месо и с броколи и не ги яде.

Общи условия

Активация на акаунт