Буркани от пюрета

  • 2 991
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 037
А ти захрани ли го детето както трябва(не изкам да те упреквам за нищо)?Като не иска нещо спираш го и след 10 дни(примерно)предлагаш пак.
Сменяш ,ако трябва марка пюрета,а както пишеш ,че ти ги приготвяш прабваш различно съотношение на продуктите,различна консистенция,температура на готовото пюре и т.н.

# 16
  • Мнения: 10 791
Имам около 30 бурканчета на Хип по 125 мл. и вече няма къде да ги трупам. Ако ти вършат работа... Да ти ги пратя?

# 17
  • Мнения: 4 829

Не знам дано яде от ДК готови пюрета не ги иска взех и с месо и с броколи и не ги яде.

Броколите са специфично нещо и особено децата трудно ги харесват. Моето ги яде, ама това е защото е научено от яслата.

Пробвай с нещо по-семпло.

От продаваните в БГ пюрета моето дете ядеше само ХИП и Бебивита. Категорично отказваше Ганчев и Гербер, въпреки че Гербер са марка на Нестле, а манджите на Нестле, купувани от Германия, много му се нравят. Пробвай с детска кухня - все пак е прясно сготвено и според мен е за предпочитане пред пюретата. Да не говорим за финансовата страна на нещата. Може би няма веднага да му се понрави манджата, но прояви малко настоятелност.

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 17:24 от Nedinka

# 18
  • Мнения: 298
Готови пюрета съм и давала и пащърнак и спанак и ги ядеше.Домашни съм и давала и броколи с морков и картоф и много и харесваше.Вчера и пилешко и дадох не го искаше.Единственото,което изяде от готовите без да мрънка беше телешкото.Ами аз съм настоятелна в началото може да се мръщи на ДК ама ще я прояде.За това почнах да и давам готови да свиква малко и с друг вкус.Въпреки,че някои готови са по вкусни от тези където правя аз  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 829
Готови пюрета съм и давала и пащърнак и спанак и ги ядеше.Домашни съм и давала и броколи с морков и картоф и много и харесваше.Вчера и пилешко и дадох не го искаше.Единственото,което изяде от готовите без да мрънка беше телешкото.Ами аз съм настоятелна в началото може да се мръщи на ДК ама ще я прояде.За това почнах да и давам готови да свиква малко и с друг вкус.Въпреки,че някои готови са по вкусни от тези където правя аз  Laughing

Точно, трябва да свиква с различни вкусове. Моето, в дните, в които яде, яде всичко - готвеното в яслата, готвеното у дома, готовите детски манджи, ДК в БГ, ресторантска храна - по стечение на обстоятелствата свикна с най-различни вкусове. Когато обаче не яде, е тогава, каквото и да му дадеш, просто затваря устата, бута лъжицата и приключваме.

Успех с разнообразяването!

Общи условия

Активация на акаунт