Новите ви книги - 18

  • 102 696
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 691
Аз съм много скромна този път. От промоцията на Хермес - "Пукнатината" Хенинг Манкел.

Ще чакам отзиви, Меган   Wink

# 691
  • Мнения: 5 741
Аз съм много скромна този път. От промоцията на Хермес - "Пукнатината" Хенинг Манкел.

Ще чакам отзиви, Меган   Wink
Отзиви ще дам, само, че не знам кога ще стигна до нея. Аз много обичам да купувам книги и да не ги чета. Grinning, а и сега съм подхванала Малазана, на трета книга съм още.  Мога да ти я пратя за прочит.

# 692
  • Мнения: 10 691
Много ти благодаря за предложението, Меган  Hug
Може би ще се възползвам по-нататък, да разчистя малко купчината книги около мен......  Crazy

# 693
  • Мнения: 5 741
Много ти благодаря за предложението, Меган  Hug
Може би ще се възползвам по-нататък, да разчистя малко купчината книги около мен......  Crazy
Когато си готова пиши.

# 694
# 695
  • Мнения: 2 134
Точке, всеки път ме изумяваш с количеството нови книги. Къде ги побираш?!  Crazy Искам да ти видя библиотеката най-нахално!  Laughing Hug Heart Eyes
Когато подредя новата библиотека, ще се хваля най-безочливо Mr. Green

Нели, поне от два месеца я има книгата на Милков Peace

# 696
# 697
  • Мнения: 395
Моята придобивка от библиотеката е Нашингтон на Вешим. Много се забавлявах с Английския съсед. Дано и тази е такава!! Видях, че автора има 2-3 нови книги(Руския съсед, Повелителят на осите и Когато бях морски капитан) . Дано лятото имам време да ги прочета!

# 698
# 699
  • Мнения: 10 691
Днес си взех книгата-подарък от ФБ играта "Подари книга на приятел"  Grinning

Благодаря за този подарък на милата ми съфорумка Десиссслава  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes


# 700
  • Мнения: 3 495
Днес си взех книгата-подарък от ФБ играта "Подари книга на приятел"  Grinning
Миж, каква е тази игра? Искам и аз да играя. Simple Smile

# 701
  • Мнения: 10 691
Днес си взех книгата-подарък от ФБ играта "Подари книга на приятел"  Grinning
Миж, каква е тази игра? Искам и аз да играя. Simple Smile

На ФБ страницата на View Sofia пускат снимки на книги и приятел трябва да те тагне.
После теглят жребий сред тагнатите и обявяват при кого отива книгата  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 3 495
Благодаря, намерих я.

# 703
# 704
  • София
  • Мнения: 5 566
Тайга, моля да споделиш оценката си за "Време секънд хенд" и "Шумът на времето" (особено за тази), , след като ги прочетеш. Честити книги, селекцията ти е все на много стойностни автори, Нобелови лауреати или номинирани. Peace

Общи условия

Активация на акаунт