Новите ви книги - 18

  • 102 698
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще споделя, нека само пристигнат, че напоследък все на много бавни доставки ми върви.
(Засичахме се и другаде май, Шипка съм аз).

# 706
  • Мнения: 1 232
Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 5 132


Новата ми книга от днес  Hug

# 708
  • Мнения: 1 528


Това е новата ми книжка.

# 709
  • София
  • Мнения: 5 566
Ще споделя, нека само пристигнат, че напоследък все на много бавни доставки ми върви.
(Засичахме се и другаде май, Шипка съм аз).

О, ШипкаHug (Е, в такъв случай, още повече чакам мнението ти за тези книги, след като ги прочетеш). Подсети ме да взема тия дни да вляза и там, че отдавна не съм.  Embarassed

# 710
  • Мнения: 1 729
Днес съм супер хепи. След години търсене най-сетне притежавам една от най-любимите ми книги! Абсолютно великолепна!

# 711
  • Мнения: 237
Честито, Ели  Hug Много ме е яд, че така и не пуснаха нов тираж на "Леля Хулия и писачът" и "Празникът на козела"  Sad

# 712
  • Мнения: 1 729
Честито, Ели  Hug Много ме е яд, че така и не пуснаха нов тираж на "Леля Хулия и писачът" и "Празникът на козела"  Sad

Мда, жалко е, че такива стойностни книги не могат да се намерят. "Празникът на Козела" определено заслужава нов тираж. Ако имаш желание да я прочетеш, с удоволствие ще ти я изпратя.  Hug И леля Хулия я имам, тя беше първата книга на Льоса, която прочетох и ме спечели за негов фен завинаги.  Hug

# 713
  • Мнения: 237
Благодаря, Ели! Ще дам сигнал за книгите, само да отметна натрупалите ми се от промоцията на Еднорог.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 5 886
"Леля Хулия и писачът" съвсем спокойно се намира в Книжен пазар в старото си издание -
При това на чудесна цена.

# 715
  • Мнения: 5 405
Да не видя някоя промоция напоследък... цели 6 от озон. Grinning Горните 3 за МП, долните за мен. Grinning Всяка книжка е опакована поотделно с фолио, много са готини, за втори път поръчвам от тях, доволна съм!  Heart Eyes

# 716
# 717
  • Мнения: 237
"Леля Хулия и писачът" съвсем спокойно се намира в Книжен пазар в старото си издание -
При това на чудесна цена.

Все ми се искаше да изскочи от някъде по-новото издание на Хермес, но сега разгледах и си харесах от старите. Пише, че "книгата е чисто нова, не четена, не разлиствана". Поръчах я, благодаря Тайга  Hug


Ели, честити книжки! Като прочетеш "Кронос. Тоя нещастник" ще се радвам да споделиш мнение. Много се чудя дали да не я купя за моят 14-годишен пубертет вкъщи. Много му говоря на тема наркотици, това е основният ми страх но "мама като дрънка едно и също става досадна", ще ми се да види и друга гледна точка.

# 718
  • Мнения: 1 729
Марти, днес ще започна "Кронос" и ще пиша задължително. Аз съм чела само положителни отзиви за книжката.

Аз пък старите издания хич не ги харесвам, с тези ситни букви и нагъчкани редове, явно са спестявали хартия, но е ужасна мъка да чета такива текстове. Четох старото издание на "Панталеон и посетителките" и много се измъчих, чак ми уби удоволствието от историята.

# 719
  • Мнения: 14 490
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт