Новите ви книги - 18

  • 102 700
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 395
Сияние и Тъмната половина за 1 лев!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно доволна съм!!!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А аз винаги, когато мога, купувам и старите издания. Събирам поредицата "Избрани романи", книгите от "Библиотека Галактика", поредицата "Панорама" и сто пъти предпочитам по-лоша хартия, ситен шрифт и нагъчкани редове, но и сериозна редакторска и коректорска работа; липса на правописни, пунктуационни и преводачески грешки и смислени, качествени преговори.

# 722
  • София
  • Мнения: 4 899
Сборник разкази "Писъци",
подарък от един много специален човек  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 134
И аз идвам с нова книга, подарък от много мило другарче  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 395
На Томас Харди том 2 и том 3 си взех.  Blush

# 725
  • Мнения: 2 134
От библиотеката
     

# 726
  • Мнения: 395
Точица, аз преди почти една година се опитах да прочета Последно убежище, но нещо не беше моята книга... Но корицата е красота! Дано ти хареса на теб! Ще чакам мнението ти !

# 727
# 728
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Елинка, честити  Laughing

Ще чакам отзиви за "Елизабет"  Peace

# 729
  • Мнения: 1 729
Елинка, честити  Laughing

Ще чакам отзиви за "Елизабет"  Peace

Лу, отзив ще дам, само да стигна до Елизабет. Преди нея със сигурност ще е любимият ни Сафон, че ми е залипсвал.  Heart Eyes

# 730
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
аз пък чакам отзиви от "Септемврийски светлини". Това е единствената негова, която не съм чела. Наскоро във фейсбук страницата си публикува, че празнуват 15 г. от издаването на "Сянката на вятъра". Доста време се надявах на 4та част. Но май няма да има. Rolling Eyes

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Елизабет е страхотна  Heart Eyes Толкова истински е представена историята, че нито за миг не се усъмних. Много симпатична главна героиня и доста скокове - от смях през сълзи до много трогателни сцени. Доверих се на мнението на корицата от Ема Донахю - авторката на Стая. Много, много ми хареса  Heart Eyes

# 732
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лолита, "Септемврийски светлини" е приятна, но си е от детско-юношеската му серия така че не очаквай wow ефект  Laughing

Четвъртата част от барселонската тералогия Сафон още я пише, не губи вяра  Wink

unchita, благодаря за отзива за "Елизабет". Хем ми е любопитна тази книжка, хем все не взимам решение да посегна към нея. Това ми се случва изключително рядко  Laughing

# 733
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Да, Лу, знам, че ''Септемврийските'' също е юношеска като другите три  и предхождат Сянката и вероятно  няма да има уау ефект,  но това е Сафон. Слабост ми е.  Heart Eyes
Много ме зарадва, че ще има четвърта част. Има ли някаква, поне малка, яснота кога? Аз забравих вече подробностите. Трябва пак да препрочитам предните три. Joy

# 734
  • Мнения: 1 729
unchita, и аз благодаря за отзива за "Елизабет".  Hug Аз имам усещането, че ще е подобна на "Ема, Ото, Ръсел и Джеймс", която много харесах, та затова взех и тази.

Ох, Сафон дано скоро ни зарадва със следващата част на Гробището на забравените книги, да се потопя отново в магията на Барселона! Ех! Влюбих се в този град чрез неговите книги.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт