за раждалите секцио

  • 1 899
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
Не съм имала болки и не ме  сърби.

# 16
  • Мнения: 2 567
Мен пък ме наболява от време на време от дясната страна като се преуморя.  Close

# 17
  • Варна
  • Мнения: 418
Наболява ме само когато бебка ме изрита, което се случва много често докато е на повивалника.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Наболява ме като застудява, и на моменти ме сърби!

Но това е абсолютно незначително, като цяло нямам никакъв проблем!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
да, усещам си леко операцията, дали при промяна на времето, не съм установила с точност. Като леко придърпване е, не е болка.
И аз така. Имам и сърбежи. В началото реагирам и при докосване. Чувството е леко неприятно, честно казано  Sad

# 20
  • Мнения: 765
Родих през ноември със секцио по спешност , и през наи-големите студове тази зима не сам почуствала и наи-малко неразположение или болка на мястото на разреза.

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мен не ме боли. Понякога ме сърби, но съм го отдавала на допира от дрехите. Самото ми място е нечувствително, което ми създава лек дискомфорт. Иначе като цяло - забравих вече за операцията. Само грозен белег ми е останал...

# 22
  • Мнения: 7 640
чувала съм за такива дискомфорти по белега, аз нямам. Зависи как е направен шева, а и си е до организъм.

# 23
  • Мнения: 3 216
ами моята операция е сьвсем пресничка,та не знам дали ще сьм ти полезна.
Няма болка по-скоро е някакво неприятно усещане и ужасен сьрбеж.Направо понякога ми идва да се дрьгна като краставо куче,обаче не смея да я пипна още.ДАже в огледалото я видях преди няколко дни-да имаше как изобщо не ща да я виждам.

# 24
  • Мнения: 6 155
не съм имала проблеми....

Аз също  Simple Smile

# 25
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Никакъв дискомфорт до момента. Wink Надявам се и занапред да е така. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 46 520
От 8-мия ден след операцията, до сега- нищо.

# 27
  • Мнения: 1 370
Първите 5 дни, чувствах нещо като опъване на белега. От тогава, до ден днешен, съм забравила, че имам такъв Wink

# 28
  • Мнения: 517
а вярно ли е, че ако пациента сам пожелае секцио трябва да си плати секциото?? Здравната каса не поемала разходите ако лекарите не препоръчат секцио??

# 29
  • Мнения: 3 447
Не, само ми беше изтръпнало мястото около белега доскоро.

Общи условия

Активация на акаунт