Любители на Котки Тема 96

  • 32 166
  • 734
  •   1
Отговори
# 420
  • София :(
  • Мнения: 215
    Benita 2010, Стейси Грей,
   точно табито е дезертьорката, Блеки явно има страх от високо, носа си не подава извън прозорец или балкон, даже ако на балкона е вдигна да я прибера се паникьосва и забива всички нокти в мен, да не би случайно да я метна. Не знам какво й се е случвало преди да я приберем, но е доста дръпната и асоциална. Не че ми пречи де, когато дойде и разреши, й се радвам и я галя, като реши че й е достатъчно я оставям на спокойствие, но пък и тя си е признала мъжа ми за неин човек, с него се гуши да спи, с него си общува повече, ние с Мишка си наваксваме, нали съм нейния човек, пък и тя си е лигличка, лепната е за мен.  Laughing

# 421
  • Мнения: 934
Здравейте!
Имам бърз въпрос!Принцесата е бъхлясала и ще ходим при доктора да й взема от този препарат,който се слага на вратлето.Имате ли представа колко струва,за да взема достатъчно пари...Благодаря! Simple Smile

# 422
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте!
Имам бърз въпрос!Принцесата е бъхлясала и ще ходим при доктора да й взема от този препарат,който се слага на вратлето.Имате ли представа колко струва,за да взема достатъчно пари...Благодаря! Simple Smile

Около 17 лв. За външно и вътрешно обезпаразитяване.
По-добре си вземи само за външно. Той е доста по-евтин. Пудричка е. Hug

# 423
  • Мнения: 934
Ние вътрешно я обезпаразитихме миналата седмица,гледахме и за бълхи,но тя е мнооооого черна и нищо не се вижда.Забелязах ,че от вчера-онзи ден се рапа много и стана наложително.

# 424
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 142
Една ампулка за накапване на вратлето между плешките е около 6-8 лева (Фиприст или Пестигон). Peace

+1 ако сте я обезпаразитявали вътрешно миналата седмица, сега да търсите само пудричка за външно.

# 425
  • Мнения: 32 495
Слагат пристрастяващи съставки, което хич не е гаранция за качество.
Ужас. Истина ли е това? Знам, че не са полезни и сигурно слагат големи боклуци, но чак пристрастяващи, нямам думи. От алчност какво ли не не правят хората.

# 426
  • Мнения: 934
Слагат пристрастяващи съставки, което хич не е гаранция за качество.
Ужас. Истина ли е това? Знам, че не са полезни и сигурно слагат големи боклуци, но чак пристрастяващи, нямам думи. От алчност какво ли не не правят хората.
Това за РК ли се отнася?
Аз не я харесвам особено тази храна,признавам.Моята лигла не я хареса изначално и не купувам.
Обаче и купувам паучовете на Шеба Embarassed - прави кълба от радост като го види и мяука нетърпеливо...кой знае какви гадости има вътре..

# 427
  • Мнения: 32 495
За гранулите има предвид Аделинда.
Едната ми котка преди години хич не ги обичаше. Тя си беше свикнала да си лови мишки, а ако я мързи мрънкаше за домашния пастет.
А кучето ми пък не понасяше гранули. В началото хапна две три и на следващия ден ме изгледа смръщено, разпиля чинията и с леко ръмжене излезе от кухнята. Дотук беше с гранулите  Laughing

# 428
  • Мнения: 9 991
За гранулите има предвид Аделинда.


Ами не съм им правила химически анализ, ама коте да не иска да поглежда нищо друго, какви ли не котешки вкусотии сме сервирали.
Ms Smarty Pants, ами котките ядат с каквото ги захраниш като малки. И аз сега давам друго и гранули почти не ядат. За рояла не знам, така и не купувам толкова скъпи.

# 429
  • Мнения: 934
Да ти кажа...моето го хранех в началото с марката на Карфур.Ужасно.Ядеше и сурово месо..
Като почнах да се пообразовам,й спрях тази гадост(имаше и зеленки и червенки,милото ми дете..а то ядеше)  и започнах да й купувам Пурина Уан...минахме на Пърфект и сега на Хепи Кат.
Сега вече не яде друго и не желае и сааамо с риба.

# 430
  • Мнения: 5 178
Алооо админите що сляхте с отчетната тема тази за Британска късокосместа и оставихте това заглавие..  #Cussing out
 Откъде намирате толкова еврино обезпаразитяващи.. Във Варна Броадлайна е 22-24 лв,  Адвантикса е 20-22лв

# 431
  • Мнения: 5 230
И на мен ми стана любопитно, каква е тази тема "Британска късокосместа котка" Laughing

Някой използвал ли е продукт, който да намаля безпокойството или да е с леко успокоително действие?

Пастетите ​Gourmet Gold лоши ли са?

Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 22:50 от Барелина

# 432
  • София
  • Мнения: 13 283
Алооо админите що сляхте с отчетната тема тази за Британска късокосместа и оставихте това заглавие..  #Cussing out
 Откъде намирате толкова еврино обезпаразитяващи.. Във Варна Броадлайна е 22-24 лв,  Адвантикса е 20-22лв

Информирах модератор. Оправиха ни темата.  Laughing

Коте, в София пазарувам от една борса, към която има и ветеринарна аптека. Лекарствата също са доста по-евтини. Там Фронтлайн за котка е 11-13 лв в зависимост дали е комбо или не. Да не говорим за цените на лекарствата ( 70 лв срещу 120 лв. в клиниката, 1,30 срещу 2,30 и т.н.) Разтърси се! Сигурно и във Варна има подобни места.

# 433
  • Мнения: 934
Аз се притеснявам за бълхясалото ми черно бебе..Майка ми се е наплашила днес при доктора,че с бълхи идвали и тении и сега не знам какво да правя.Дадохме и хапче миналия понеделник,обаче не видяхме бълхите.Видях ги в събота,ама чак днес купихме обезпаразитителя и го сложих на вратлето.
Какво още мога да направя...утре ще звънна на доктора,обаче сега се шашкам.

# 434
  • Мнения: 3 248
Пастетите ​Gourmet Gold лоши ли са?

Зависи от гледната точка... За мен да храниш котка с храна 4% месо, без да коментираме цената, не е особено добре. На други може и да им харесва.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт