AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 793
  • 610
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 14 009
Като гледам чантата на снимката и като знам как ейвън обиграват този материал дето е релефен  си мисля че ще изглежда ато еФтина мушама. ейвън имат чудесни чанти но тази вероятно не е от тях!

# 376
  • Мнения: 78
Сега се усетих,че забравих да пусна кода на портмонето. Нали не пречи в следващата да пусна чантата заедно с портмонето?

# 377
  • София
  • Мнения: 4 179
Може ли сега да се пусне портмонето, а в другата К чантата? Мисля, че не може.

# 378
  • Мнения: 735
Моята координаторка ми каза, че може да се пусне сега портмонето, а чантата си е за следващата кампания. Може и двете заедно в следващата! Peace

# 379
  • София
  • Мнения: 1 114
Днес си взех поръчката - портмонето от мотивационната е ужасно. Не ми хареса релефа, самите "точки" по него също. Смятам и че не е удобно за носене на пари в него. Надявам се чантата да не е същия тип, със същия релеф, защото изобщо не бих я поръчала.

# 380
  • София
  • Мнения: 4 179
Днес си взех поръчката - портмонето от мотивационната е ужасно. Не ми хареса релефа, самите "точки" по него също. Смятам и че не е удобно за носене на пари в него. Надявам се чантата да не е същия тип, със същия релеф, защото изобщо не бих я поръчала.

Егати мотивацията. Нямам думи.....  Снаха ми ги искаше, ще я уведомя и тя да си решава. То пък бива, бива!!!

# 381
  • Мнения: 185
Днес си взех поръчката - портмонето от мотивационната е ужасно. Не ми хареса релефа, самите "точки" по него също. Смятам и че не е удобно за носене на пари в него. Надявам се чантата да не е същия тип, със същия релеф, защото изобщо не бих я поръчала.

Аз също се разочаровах от портмонето...

# 382
  • Мнения: 493
Пуснете му една-две реални снимки да се ориентираме и останалите дали изобщо да го поръчваме Hug

# 383
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Пуснете му една-две реални снимки да се ориентираме и останалите дали изобщо да го поръчваме Hug
Снимки:
http://borryana.snimka.bg/photos-from-gsm/avon.800878.36130513.big

# 384
  • Мнения: 493
Много благодаря! На пръв поглед ми харесва, надявам се да го взема и тогава вече ще се включа и аз с мнение.  Peace

# 385
  • Мнения: 14 009
Качих каталога 16 и нетната 16 и нетната 15 че я бях объркала.



https://plus.google.com/112755161844152358349/posts


https://plus.google.com/u/0/112755161844152358349/photos




Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 17:56 от _re_ge

# 386
  • София
  • Мнения: 5 832
Във фактурата имам някакъв тиган за мини палачинки  Crazy
Това дали не е замяна на рендето, което не получих  newsm78

# 387
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Като изкочи от кашона, ще кажеш. Ако наистина са заменили онази пластмаса с тиганче - този път ще получат браво от мен.
Чакам си утре изстраданата маска за коса с шеа от серията Планет спа. Убих ги тия. Половин година главата ми на гнездо стана заради тях. Не я пускаха, а запасите свършиха отдавна. И лятото мина, когато хич да не е слънцето я съсипва още повече, а пък се налага да вадя по някое водорасло из косите си /от време на време - точно два пъти всъщност за този сезон/. Прежалих се дори на тази цена  Crossing Arms

# 388
  • Мнения: 108
И аз не харесвам портмонето като цяло. На външен вид не е чак толкова лошо, но джобът за монетите много натежава, трудно се закопчава.

# 389
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
И аз не харесвам портмонето като цяло. На външен вид не е чак толкова лошо, но джобът за монетите много натежава, трудно се закопчава.
На мен пък точно този външен джоб за монетите започна много да ми допада - в началото наистина ми беше странен, но после установих, че в този джоб мога да си държа и дребни банкноти и ми е много удобно да не отварям цялото портмоне, а само ципчето.

Общи условия

Активация на акаунт