AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 741
  • 610
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 178
Във фактурата имам някакъв тиган за мини палачинки  Crazy
Това дали не е замяна на рендето, което не получих  newsm78

завид, завид  Laughing

# 391
  • София
  • Мнения: 1 731
Чакам си утре изстраданата маска за коса с шеа от серията Планет спа. Убих ги тия. Половин година главата ми на гнездо стана заради тях. Не я пускаха, а запасите свършиха отдавна.
Ако пак изчезне имам една неотворена, мога да ти я пасна  Peace

# 392
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
 Hug Благодаря! Силно се надявам да излезе в оферта 2 за ... лв. и да си напълня кашона. Не съм й намерила подходящ заместител още. А не е като да не съм търсила и пробвала други.

# 393
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз така лакочистителя чакам, къде изчезна вече половин година и не виждам и в следващите каталози надежда  Tired

# 394
  • София
  • Мнения: 1 914
Ауу, това портмоне и на снимките изглеждаше гадно, а на живо още повече.  Joy Малко съжалявах, че го изпуснах, но вече не. Simple Smile

# 395
  • Мнения: 48
Момичета, да не би аз нещо да бъркам - мострите за новия крем са в сиво.......... newsm78

# 396
  • София
  • Мнения: 4 178
Момичета, да не би аз нещо да бъркам - мострите за новия крем са в сиво.......... newsm78

Нищо чудно, всичко що е ново е в недостиг. Последно така беше с мострите на парфюма.

Между другото, лосиона от к-та на новия дамски парфюм няма аромат. Само при мен ли е така или са забравили да сипят в казана?  Laughing

# 397
  • Мнения: 612
И преди съм споделяла тук, но сега пак да пиша. От месеци искам да си сменя координатора /сещате се защо/, до дивизионната чак стигнах, кореспондирахме си няколко месеца - изисквало технологично време, не знам си какво, преди още ми предложи при зоналния мениджър да ме прехвърли, отказах - имам конкретно предложение за координатор, пак чаках 2-3 месеца за технологичното време и днес отново - НЕ може /ама точно така написано/. И вариантът какъв е - да спра да пускам поръчка от мое име и да регистрирам някой друг. Много съм възмутена!!!

# 398
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Луси, няма по-голямо наказание за дебелокожието им, от бездействащ представител. Това е равно на 0 реализиран оборот, респ. 0 печалба за тях. Като не им увират кратуните, че право на избор следва да има и за двете страни, ще си спечелят неактивността ти. Аз им я честитя от сърце. Събирай си багажите и се сдушвай с някоя колежка за общи поръчки.

# 399
  • София
  • Мнения: 4 178
Точно това заслужават.
Аз пък нямам координатор от 2г., сега си нямаме и зонален от началото на лятото. Всъщност координатор не ми е трябвал. Но сега си е още по-добре - без никой. Засега. Ще назначат зонален сигурно към края на годината.

# 400
  • Мнения: 612
Луси, няма по-голямо наказание за дебелокожието им, от бездействащ представител. Това е равно на 0 реализиран оборот, респ. 0 печалба за тях. Като не им увират кратуните, че право на избор следва да има и за двете страни, ще си спечелят неактивността ти. Аз им я честитя от сърце. Събирай си багажите и се сдушвай с някоя колежка за общи поръчки.
Така е, аз 12 години съм с Ейвън, и първите 3-4 само имаше някакво сработване, но все пак 1-2 пъти годишно се налага да върна продукт примерно и започва ходене по мъките.

# 401
  • София
  • Мнения: 4 178
Никога не съм имала проблем с връщане.

# 402
  • Мнения: 13 876
Аз така лакочистителя чакам, къде изчезна вече половин година и не виждам и в следващите каталози надежда  Tired

Няма го, мисля че са го спрели от внос и кода му е неактивен от няколко месеца.

# 403
  • Мнения: 13 876
Събирай си багажите и се сдушвай с някоя колежка за общи поръчки.
Абе кооперативите са хубаво нещо но са като в семейството - трябва да си паснете, иначе се случват разводи, със скандали и гадории.

# 404
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Така е, Ре. С моята другарка, да чукна на дърво, добре сме се сработили. Делим си "наградите", помагаме си в плащанията ... Все още не са намерили начин да ни скарат гадовете.

Общи условия

Активация на акаунт