Кърмим се вече 1 година!

  • 1 038
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
хихихи, тъкмо мислех да пускам подобна тема, да си честитим с колежката за натрупания кърмачески стаж  Party  bouquet

сега ще стане като при Оскарите, но....
искам да благодаря на "старите пушки" за споделения опит, за куража, който дават на всяка кандидат-сектантка  Peace
на беройската чета, на незаменимата hedra, на землячката Зори, на Бу и yosarian  Heart Eyes  на "чужбинската" maimunka
  bouquet на всяка предоставила ценна информация за кърменето тук.

Благодаря и ... beer2

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ей, браво ...супер сте...пък ние утре правим година и половина......уффффф, писна ми вече Grinning

# 17
  • Мнения: 77
Честит празник и от мен!Да сте живи и здрави!

# 18
  • Мнения: 250
Честито и от нас!
в днешно време , която мам си кърми детето до една година я наричат ГЕРОЙ. а след една-незнам, защото и ние све малко по-големи

# 19
  • Мнения: 3 926
Леле, Стейси, последно като се видяхме Павката беше на 9 месеца. Колко бързо лети времето Whistling Ха честито! И колкото - толкова Wink важното е да е по желание и на двете страни Grinning

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Благодарение на чудесния форум и на вас, момичета!  Heart Eyes Не усетих кога измина тази година.

хихихи, тъкмо мислех да пускам подобна тема, да си честитим с колежката за натрупания кърмачески стаж

Пфуй, сектантки такива Mr. Green Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4 242
Честит празник мила моя!  bouquet
Пожбелавам ви с Павел да сте все така щастливи, все така влюбени, много здрави и да се слушате още дъъъълги години! Бог да бди над вас!
Браво за успешната годинка и нека сладкото приятното занимание кърмене продължи толкова дълго колкото и на двама ви ви се иска! Heart Eyes

# 22
честит първа годинка.аз вече кърмя само 3 месеца и се надявам,да бъда като теб.Ще се радвам,ако ,и дадеш съвет за нощните кърмения и за водичката.Все пак си доста по опитна!Благодаря ти

# 23
  • Мнения: 3 089
браво на вас!
карайте все така Simple Smile

# 24
  • Мнения: 352
Честит двоен празник Simple Smile Все така да растете - кърмени и щастливи - и ти и малката! Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 414
Честито и от мен! Да сте здрави и все така! Simple Smile

И ние завъртяхме годинката преди три дни. И аз като теб съм много благодарна на всички от форума, защото на вас дължа това, че продължавам да кърмя.

Изпитвам истинско удовлетворение!

Поздрави на всички кърмещи мами и благодаря още веднъж за подкрепата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт