Подсъзнанието може всичко/64 Линкове за всички техники има на 1стр.

  • 71 427
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 32 442
Да, за кубера става въпрос.
За взаимоотношения мисля, че да.
Имах малко проблеми с шефката. Правих я веднъж и следващата смяна като бях с нея тя изведнъж стана по-мила, добра, любезна.
А това за намесата не те разбрах.
Аз като я правя казвам "Днес ще...стане еди какво си". Ама не моля, а заявявам.
Пробвай, от опит глава не боли. На едно място пишеше, че трябвало на изток да се застане, на друго и се медитирало.
Днес я пробвах за лотарията, ама само 3 лв спечелих  Joy

Като дойде сесията февруари ще падне страшно  куберене  tooth newsm68

# 706
# 707
  • Мнения: 113
Да, за кубера става въпрос.
За взаимоотношения мисля, че да.
Имах малко проблеми с шефката. Правих я веднъж и следващата смяна като бях с нея тя изведнъж стана по-мила, добра, любезна.
А това за намесата не те разбрах.
Аз като я правя казвам "Днес ще...стане еди какво си". Ама не моля, а заявявам.
Пробвай, от опит глава не боли. На едно място пишеше, че трябвало на изток да се застане, на друго и се медитирало.
Днес я пробвах за лотарията, ама само 3 лв спечелих  Joy

Като дойде сесията февруари ще падне страшно  куберене  tooth newsm68
Имах впредвид намеса в свободната воля и пътя на човека към когото я отправяме.Да не се получи обратен ефект.
И още нещо - преди и след нея правиш ли Гиан и Атманджали или само нея, то като си на спирката няма как.

# 708
  • Мнения: 32 442
Да, за кубера става въпрос.
За взаимоотношения мисля, че да.
Имах малко проблеми с шефката. Правих я веднъж и следващата смяна като бях с нея тя изведнъж стана по-мила, добра, любезна.
А това за намесата не те разбрах.
Аз като я правя казвам "Днес ще...стане еди какво си". Ама не моля, а заявявам.
Пробвай, от опит глава не боли. На едно място пишеше, че трябвало на изток да се застане, на друго и се медитирало.
Днес я пробвах за лотарията, ама само 3 лв спечелих  Joy

Като дойде сесията февруари ще падне страшно  куберене  tooth newsm68
Имах впредвид намеса в свободната воля и пътя на човека към когото я отправяме.Да не се получи обратен ефект.
И още нещо - преди и след нея правиш ли Гиан и Атманджали или само нея, то като си на спирката няма как.

А за такава намеса не знам. Лично аз не одобрявам.
Мудрата си я използвам за моите желания. Кажи за какво става въпрос. Някакъв проблем с някой ли имаш?

Какво е това Гиан и Атманджали? Иначе си я правя преди да тръгна за работа. Не я правя на спирката. Мисля, че и трябва на таз мудричка време  Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 16:42 от Lаnfеar

# 709
  • Мнения: 113
Това са универсални мудри, които се правят съответно преди и след Кубера.В Дриймленд е описано подробно, но сега съм през тел.и не мога да дам линк.Щом не ги знаеш, значи действа и без тях.
За другото имах впредвид недоизяснени взаимоотношения.Може би се заявява желание за разговор, а не за присъствие на някой в живота ти.


# 710
  • Мнения: 32 442
Мерси. Ще ги разгледам по-късно тях.
Иначе няма лошо да поискаш в желанието си да се разбереш с този човек.
Примерно - "Аз и той/тя ще разрешим проблема" или "Тази седмица ще се видя с Х и ще разговаряме"

# 711
  • Мнения: 113
Ето линк за Кубера :

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2580.0

Това са общи правила за изпълнение на мудрите :
*******

Мудрите могат да се изпълняват с една ръка или едновременно с двете ръце.  Дясната ръка представлява външната личност, а дясната - вътрешната.

Може да ги практикувате навсякъде и по всяко време - прави, седнали, легнали, вървейки, дори. Положението на тялото трябва да е симетрично:
- ако сте в седнало положение - гърбът трябва да е изправен, а стъпалата - да имат добър контакт със земята;
- ако ходите - вървете спокойно и ритмично;
- ако сте прави - долните крайници трябва да са леко раздалечени, а пръстите насочени напред.


*******


От сайта на Orenda  :ssm5:

Наричат мудрите Даоски лечебни жестове или Йога с пръстите на ръцете. Изпълнението им е лично време, на което трябва да се насладим максимално. Можем да го използваме за релаксация, медитация, визуализация или за да поработим с позитивните утвърждения.

Независимо дали ще изберете универсална или специфична мудра от Списък на мудрите или ще предпочетете някой от Примерните комплекси, винаги започвайте с Гиан и завършвайте с Атманджали.

А ето и цялата тема, интересно е много. Само дето изисква време, а аз съм постоянно заета, затова попитах само нея ли правиш, все гледам да е по-простичко  Laughing

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=669.0

# 712
  • Мнения: 4 696
Приготвила съм и аз водата на терасата, дано не замръзне! Mr. Green
 Mr. Green
Искрено се надявам желанието ми да се сбъдне! Praynig
А точно в полунощ ли трябва да си го пожелая или може и по-рано?

# 713
  • Мнения: 2 487
Да, точно в 12.

# 714
  • Мнения: 32 442
Уф, ми то по сайтовете пишеше малко преди полунощ. Аз го направих в 23.55, после видях какво сте писали и пак почнах в 23.59 и завърших в 00.00  Mr. Green
Ама си пожелах две  Embarassed

 azaliya_m, благодаря ти. И двете ми харесаха и ще ги включа пък  Grinning

Ще прегледам и останалите.

# 715
  • Мнения: 939
Аз моята "мълчана" вода я изнесох навън към 21 часа,когато останалите от семейството се изнесоха от кухнята,че да не ме питат и прекъсват мълчанието ми.Легнах си и без аларма или каквото и да е събуждащо средство,се събудих в 12 и 10.Отидох и след като взех купата и казах директно:Аз съм (името ми) и започнах да наричам Аз съм здраве,Аз съм щастие,Аз съм любов,благодарност,спокойствие и т.н....Завърших с "реченото да бъде сторено"
Тази сутрин водата не беше замръзнала и като я внесох в стаята си отсипах да пия от нея,измих си лицето и с останалата напръсках по стаите.
Това беше вътрешният ми порив за ритуала.
Вярвам,че е правилният начин  Praynig
Сбъдване на всичките Ви желания по най-добрият начин,без никой да пострада Ви желая  Hug

# 716
  • Мнения: 1 675
Благодаря Ви за инфото за ритуала Heart Eyes
Снощи го направих. Вярвам че ще бъде. Laughing
(малко подраних, но бях много изморена. Надявам се това да не е от голямо значение)

# 717
  • Мнения: 3 117
И аз го направих! Много благодаря за споделеното!
Сбъднати желания на всички!!! thumbsup

# 718
  • Мнения: 242
И аз благодаря много на Тетида, че припомни! Аз направих аларма за 23:50, не знам точно кога съм станала и си нарекох това, което бях намислила.  Praynig
Водата наистина не беше замръзнала и имаше вкус на водата, която съм пила, когато са ми ляли куршум, като малко дете.
Lanfear, и при мен не е точно едно наричане. А от рода на "да стане еди какво си, за да може еди какво си".
Късмет и успех на всички!

# 719
  • Мнения: 939
Моята вода имаше вкус на някакъв метал,все едно че излизам от зъболекар  Sick

Общи условия

Активация на акаунт