New Horizons стигна Плутон, нас ни радва априлски бонбон-АПРИЛСКИ БЕБЕТА ТЕМА 3

  • 44 134
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 232
Аз ще захранвала около 6 месец още не съм решила как или с оризова каша или с картоф.

# 61
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Жасмин не те е срам със студенти спиш хихихих. То май и ти учеше нали?

Ич даже, щото и аз съм мома колежанка Mr. Green от септември и аз се връщам : Laughing
някое друго бебе заспива ли трудно? моето кротичко дете започна да се приспива трудно и пак се буди нощем за цокане. Снощи до 23:30 се приспивахме и после ревна за мляко в 2:00 и после пак Sad

# 62
  • Мнения: 267
Май има само единични случаи на обърнали се бебета ... и ние не сме от тях Simple Smile

Днес бяхме на консултация, отложихме я с 10 дена уж за да бием ваксините, но пак ги нямаше. Иначе бая сме дръпнали, момата е станала 62,5см и 6 кг, даже се чудя дали следващите памперси да не са 3-ка, макар че 2-ката в момента и е перфектна.

За захранването не съм мислила още, защото не мисля да е скоро, но ако трябва да се водя по нея още месец и давам, много ме гледа като ям  Simple Smile ама няма да я огрее.

# 63
  • София
  • Мнения: 357
И моят не се обръща и не прави никакви опити. Зя сметка на това е супер любопитен, оглежда всичко с интерес и много малко спи денем.
Ние сме с памперси 4-ка от 2-3 седмици! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 408
За захранването си мисля да опитам,когато навърши 5 месеца,ако не иска-ще изчакам 6-я.А маймуната се обръща постоянно от гръб по корем,вчера беше избягала от шезлонга  Joy.Явно се е завъртяла и там някак и ...добре,че шезлонга беше навътре на леглото.Simple Smile
Искам да взема люлка -шезлонг или както там се казва,но на повечето места пише,че са до 9 кг.,а тя е вече 8 кг.А по форумите чета,че ги ползват и след годинката.Някой използвал ли е такова нещо?Връщам се на работа за няколко месеца и искам да улесня мъжа ми с тази люлка:)

# 65
  • Мнения: 82
Аз мисля, че всяко бебе е различно. Не бих чакала точна дата за захранване - "като навърши 4,6 или 7 месеца".То показва кога е готово. Нашата девойка постоянно ни гледа, докато ядем, сякаш иска и тя.  Мисля, че скоро ще започнем с малки стъпки към голямото ядене.  Laughing А пък до 4 месечна възраст ми се струва безумие да се предлага. Имам позната, която на двумесечното си бебе дава пюрета... Но все пак всеки си преценява.
Лудетина, ние имаме люлка - шезлонг, която ми е спестила много носене на ръце. Уж е до 12кг,ама Радост започна да прави някакви гимнастики в нея и без надзор и там не я оставям. Но върши работа, де...  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 11 779
Няма смисъл според мен да даваш пари за още един шезлонг, скоро ще искат да са по земята и да са на свобода, то си е нужно това първите месеци.

И после кажете че форума няма магия. Намерих звяра обърнат по корем снощи, цвилеше че не може да се обърне по гръб. Wink

# 67
  • Мнения: 606
Снощи тоя човек ми взе акъла... и предния ден имахме малко проблеми със заспиването на една детска площадка, ама като вчера. Заспа в за има няма 20-30 минути и повече не успя да се унесе, в 8 и 30 вече се дере и той не знае що, изкъпахме го, раздава усмивки и се смее на баща си. Дадох му да яде, не ще, рев... до посиняване, ни бял шум, ни люляне, ни пеене, абе нищо не помага.Така поне половин час. Накрая му дадох шише с вода почна да пие, сложих го на гърда, хапна и се унесе... Кво беше това изпълнение още не мога да си обясня и се надявам да не се повтаря.
Тъй оплаках се, дано повече да не се стига до такива кризи.

Ние сме на памперс 3 от 1 седмица, ама честно казано не виждам голяма разлика от либеро 2 примерно...

# 68
  • София
  • Мнения: 2 498
Хааха, ние сме на тройка от месец почти:)Simple SmileSimple Smile

И Вики от две вечери нещо й става.... През деня си пийва повечко, не спи много, играе си и се весели, а вечер издивява от умора. В четвъртък я оставих на мм нали, айде - къпане, манджа и заспа уморена. Снощи бяхме навън - по едно време явно от невъзможността да заспи, така ревна, че сякаш не беше моето бебе. Гушнахме я и почна да гледа и да се весели. Направих няколко опита да я върна в количката и все с рев... Та си я носихме на ръце;) Уж не й се спи - гледа, весели се, ама си я знам, че е уморена. Не искаше да яде, бибата също плюеше.
Накрая ми заспа в ръцете навън. Прибрахме се, покиселя и после баня, хапване и така.
Сега сутринта пак примрънка, ама установихме, че търси внимание:)

# 69
  • софия
  • Мнения: 2 918
Форумната магия помага, Деница се обърна тази сутрин.Ние сме на тройка памперс от месец.

# 70
  • Мнения: 267
Ние имаме такава люлка но я ползваме от самото начало - голямо улеснение ми е, бързо заспива.

Явно бебетата са в някакъв нервен период, тази седмица 2 вечери бяхме на гости и двата пъти ни направи луди. Усмиряваше се само, ако я храня или я държим в нас, а на другите им ревеше.

Тази сутрин я гледам как се върти в леглото и си вири краката и си викам - вече е време да сложа и другия обиколник, да не се удари, да ама не малко по-късно си набара пеленката с която я завивам и си я преметна на лицето и я държи с ръчички, изплаши ме.

# 71
  • Мнения: 1 393
Чакам и аз да подейства форумната магия значи.
И ние сме с 3-ка памперс от месец , че и повече Grinning Само 1 път купих 2 и половината не влязоха в употреба.
Абе момичета , някой има ли новини от Силки и Тиквичките , все си мисля за тях , изчезнаха Sad
Иии щом го  написах - магията подейства. След гимнастиката се завъртя сама Grinning

Последна редакция: сб, 18 юли 2015, 11:53 от vstoilova

# 72
  • Мнения: 2 274
"Добро утро" от мен! Вчера направихме епичен преход до боянски водопад с двете деца. Отне ни пет часа и половина, равносметката накрая - едно загубено бебешко боди и два кърлежа за каката  #Cussing out Та търчахме до Пирогов по спешност...
Като изключим тези бели, беше хубаво,  а и мама има нужда да влезе във форма Wink
Тази сутрин до десет не можахме да отлепим от леглото, само бебо беше свежарка, и се скъса да рита. На нея много й харесва зеленината, само дето голяма пот тече, докато баща й я носеше. 

Днес се отдавам на домакинстване, че къщата е затънала в мизерия.

Ние се обръщаме от два дни, но все пак утре навършваме четири месеца. Така че споко! Но пък няма рефлекс да отскача, като я слагаме на ходилца,  и на мен ми казаха да правя упражнения. Малко жесток ми се видя начина, по който ги направи педиатърката, разрева бебчо.

Толкоз от мен засега. Хубав ден!

# 73
  • София
  • Мнения: 357
Giada - браво на вас! Супер сте! Simple Smile
И ние искаме така да си правим преходчета с бебо, ама досега само 1 път със слинга за 2 часа и бебо не му се изкефи особено.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Не бих правила преходи с деца, ама и без деца де. Аз съм лигла и такива тежки неща не са за мен Simple Smile Хотелче, басейнче -това е за мен

Марианката и тя си лапа ръцете,обаче е много смешна. прави го само,когато си мисли,че никой не я гледа Simple Smile И много навътре си мушка ръката, почти ще повърне,но това не я спира. Голяма мишка е  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт