Добър гинеколог в Плевен?

  • 83 629
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, искам да ви помоля да ми дадете мнения и препоръки за добър гинеколог в Плевен, до този момент не ми се е налагало да посещавам лекар от този тип тук (т.к. до преди няколко месеца живеех в друг край на България), но след като забременях се преместих тук. Предстой ми да започна да ходя на консултации, а не знам добър специалист към когото да се обърна.
Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 356
Аз не живея в Плевен,но си избрах лекар за раждането от там - Наталия Цвик. Много я харесвам,внимателна и мила е ,обяснява много подробно всичко.Имам чудесни впечатления.Надявам се и раждането да мине леко и безпроблемно с нея Simple Smile

# 2
  • Мнения: 871
За проф. Стойков съм чувала добри отзиви, но той не работи със ЗК.

# 3
  • Мнения: 11
Аз не живея в Плевен,но си избрах лекар за раждането от там - Наталия Цвик. Много я харесвам,внимателна и мила е ,обяснява много подробно всичко.Имам чудесни впечатления.Надявам се и раждането да мине леко и безпроблемно с нея Simple Smile
Благодаря много, да попитам само къде работи тя и как мога да се свържа с нея?

# 4
  • Мнения: 83
Здравей и аз съм ходила при Наталия Цвик работи в Авис медика намира се точно на центъра впечатленията ми за нея са добри. Също бих ти препоръчала и Стойков работи в Света Марина.

# 5
  • Мнения: 356
Можеш да си запишеш час при нея ,като се обадиш в Авис Медика,но е доста заета и по-добре по- от рано да се обадиш Simple Smile (поне моите впечатления са такива  Wink )

# 6
  • Мнения: 21
Наталия Цвик е страхотен лекар.Работи със здравната каса и е страхотен човек.Аз родих май месец при нея, а и цялата бременост тя ми я проследи и съм страшно доволна.Обеснява всичко което те интересува,мила е и когато стане време за раждане дори и да не е на работа идва веднага и те поема без да си си правила уговорки за екип.Много е готина  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 159
Аз се следя при д-р Гаврилова от Св. Марина. Много е мила, обяснява всичко и работи по здравната каса. Дори в началото ме е преглеждала без направление и без пари, защото личната ми го беше сгрешила. Всеки преглед гледа на ехограф. Една позната роди преди месец при нея и е много доволна, мисля и аз при нея да раждам.

# 8
  • Мнения: 11
Благодаря много за препоръките, записах си час при доктор Наталия Цвик.

# 9
  • Мнения: 11
Наталия Цвик е страхотен лекар.Работи със здравната каса и е страхотен човек.Аз родих май месец при нея, а и цялата бременост тя ми я проследи и съм страшно доволна.Обеснява всичко което те интересува,мила е и когато стане време за раждане дори и да не е на работа идва веднага и те поема без да си си правила уговорки за екип.Много е готина  Simple Smile
Искам да попитам колко Ви струваше раждането при тази лекарка?

# 10
  • Мнения: 356
Раждането в Авис Медика е 900 лв за нормално и 1100 за секцио.Не се заплаща допълнително за избора на лекар.Тоест това е цената за всичко  свързано с раждането и грижите след него за майката и бебето.

# 11
  • Мнения: 21
Да 900лв. е нормалното раждане, като ако всичко е наред на 3-я ден те изписват,мен ме държаха 5  понеже бебока беше мъничък и трябваше да качи кила,но отношението на персонала е супер както и самата болница.Няма миризма на лекарства,в стаята сте две,има баня и тоалетна .Заслужава си.

# 12
  • Мнения: 904
Здравейте !
Препоръчайте ми добър и съвестен гинеколог в Плевен. Става въпрос за профилактичен преглед на дъщеря ми ,която учи в чужбина. Здравното осигуряване на студенти не покрива такива прегледи там, а само спешни случаи. Може и платено. Благодаря!

# 13
  • Мнения: 871
dalina_50, от няколко години се следя при проф. Славчо Томов. Държа на колпоскопия+цитонамазка+ултразвуково изследване, за които плащам 60 лева.

# 14
  • Мнения: 904
dalina_50, от няколко години се следя при проф. Славчо Томов. Държа на колпоскопия+цитонамазка+ултразвуково изследване, за които плащам 60 лева.


Знам го това . Аз самата също ходя при него на профилактика, проблемът е ,че за времето за което ще си е в БГ дъщеря ми той е в отпуск. Може би с това трябваше да започна. Благодаря все пак ,че ми отговори!
Ако имаш някого другиго предвид, може да предложиш.

# 15
  • Мнения: 269
Здравейте! Проф. Славчо Томов работи ли със здравна каса. Трябва ми за профилактичен преглед.

# 16
  • Мнения: 871
Не работи със здравна каса. Гинекологичен преглед, ултразвуково изследване, колпоскопия и цитонамазка са 60 лв.

# 17
  • Мнения: 269
Не работи със здравна каса. Гинекологичен преглед, ултразвуково изследване, колпоскопия и цитонамазка са 60 лв.
Препоръчайте ми някой който работи със здравна каса.

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли някой да ми даде информация за графика на д-р Славчо Томов и как да се свържа с него, за да си запиша час за профилактичен преглед.

# 19
  • Мнения: 904
Здравейте, може ли някой да ми даде информация за графика на д-р Славчо Томов и как да се свържа с него, за да си запиша час за профилактичен преглед.


Той преглежда само в новата болница" Св. Марина" ,срещу Метро. Телефоните на администраторките може да вземете от сайта, но те са същите като в старата . Звъните на някой от тези телефони и те ви казват за коя дата има свободни часове.

# 20
  • Мнения: 4
Благодаря много ще звънна за да си запиша час. Simple Smile

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Много зависи за какво ви трябва гинеколог - за проследяване на бременност или някакъв гинекологичен проблем, а зависи и от проблема. За съжаление доц. Стойков вече не е в Плевен, а в Търново, иначе и аз съм доволна от него. Чувала съм добри отзиви и за Наталия Цвик и Ивайло Бързашки от Авис медика, за Антоанета Любомирова(преглежда в Екзакта медика и Св.Марина). Моя приятелка роди при Николай Славов от Авис медика и беше доволна, но аз ходих при него със специфичен гинекологичен проблем, не ми помогна и нещата се задълбочиха.

# 22
  • Мнения: 495
Здравейте!
Някой има ли отзиви за д-р Венелина Михайлова?
Занм, че до преди няколко месеца е преглеждала в Плевен, но тъй като сега е в Търново, искам да проуча мненията за нея и дали има доволни.  Peace

# 23
  • Мнения: 92
д-р Недялковски .работи във втора клинична база и частен кабинет в мц еврика

# 24
  • Мнения: 11
От самото начало на бременността ходя при д-р Наталия Цвик. След 10 дни ми предстой планувано раждане. Останах много доволна до този момент от отношението на самата лекарка, няколко пъти ми се е налагало да й звъня да я попитам нещо, никога не ми е отказала помощ или да не си е вдигнала телефона. Работи със здравната каса, единствено съм заплащала по 2лв. за вземане на кръв и урина. Избрах да раждам в Авис Медика. Надявам се всичко да е наред, а след това ще споделя мнение.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Аз искам да попитам някой има ли наблюдения и мнение за Д-р Динка Димитрова , става въпрос за следене на бременост и евентуално раждане с неин екип! Благодаря предварително  Embarassed Wink baby_neutral

# 26
  • Мнения: 5 820
Добър ден на всички.
    Да се включа към запитването за добър гинеколог в Плевен, но да работи със Здравната Каса. Става на въпрос за гинекологичен преглед с нужните изследвания. Също така да открие причината за обилното ми кръвотечение всеки месец, заради което не мога да водя пълноценен живот в продължение на три дни, когато кръвотечението ми е най-непоносимо (сменям тогава превръзки на 1-2 часа плюс нощно време или когато съм навън използвам тампон, който след два-три часа вече се е напълнил) и да ми предпише някакъв медикамент за регулиране на това обилно кръвотечение, но да не са противозачатъчни хапчета, тъй като не ми понасят или всякакви хормонални медикаменти. Менструалният ми цикъл продължава 8 дни, като използват по три-четири пакетчета превръзки Libresse нощни.
   От няколко години се лутам по гинеколози и не мога да попадна на добър гинеколог. Посещавала съм един или няколко пъти следните доктори: Василева, Романов, Цвик, д-р Попов или Поповски (не си спомням точно името му, но работи в клиника "Еврика". Останах страшно недоволна от прегледа и от отношението му) и последно - Янкулов. Колебая се днес да не запиша при д-р Янкулов отново, макар че трябваше да се моля за микробиологично изследване и да го убеждавам да ми го направи. Цитонамазка въобще не ми направи. Какво оставаше за други изследвания да го помоля. Да спомена само, че при д-р Янкулов ходих на платен преглед през декември месец. Мислих си, че като си платя прегледа, ще ми обърне доктор внимание. Но не стана така. Дали ще си плащаш или не, няма разлика. А д-р Цвик, която я хвалете повечето, въобще нищо не ми помогна. Само ехограф ми направи и нищо друго. Нито цитонамазка, нито микробиологично изследване. Докато не отидох при д-р Романов, който да ми поясни, че трябва всеки път да се прави цитонамазка, ехограф,  микробиологично изследване, изследване за хламидия и ако има нужда от други изследвания по преценка на доктора вече. Но не съм доволна от него. Прави нужните изследвания, като ги занасям сама до "Екзакта Медика" (до болницата), но се вижда, че той не разбира. Или пък да запиша час при д-р Бързашки, който се хвали толкова много, макар че трябва да си плащам прегледа плюс всички изследвания, които искам да ми направи. Не знам дали ще има полза да отида при него и дали ще ми обърне внимание към проблемите ми и ще направи всички изследвания, които аз искам и които той прецени.
   Чувала съм добри отзиви за д-р Бързашки, д-р Томов, д-р Горчев. Но ме е страх, че само ще си похарча парите излишно, без да ми направят необходимите изследвания и пак ще ми останат оплакванията и съмненията ми. Трябва да съм сигурна, че в гинекологично отношение всичко е добре, за да го отметна, тъй като имам често уриниране и позиви за такива. Ходих няколко пъти на гинеколог и нищо. Откриха ми Бактериална вагиноза и се излекувах. Но сърбежът ми остана. Последно като ходих при д-р Янкулов, микробиологично изследване показа Дисбактериоза. Каза ми, че всичко е наред, но не му повярвах. Предписа ми вагинални таблетки Лактажин (само три сложих и ги спрях, тъй като не се разтваряха, имах кафяво течение. При ваденето им може да съм наранила влагалището си, тъй като трябваше да се извадят на сутринта). Занесох резултатът от микробиологичното изследване при д-р Романов и той ми каза, че ми няма нищо. Предписа ми някакъв вагинален гел с лактобацили (Санагел), но не го използвах, тъй като беше прекалено скъп. Преди един-два месеца слагах вагинален гел Лактобор заради антибиотично лечение. Три пъти го използвах и като получих нетърпим сърбеж, парене и болка при уриниране. Търсих в Интернет страничните ефекти на Лактобор, но не открих. Пишеха хора, че когато имаш гъбички, ти създаваш тази кисела среда и те се размножават. Така че стигнах до извода, че имам неоткрити гъбички и може това да е причината за честото уриниране и сърбеж.
  
  
  

Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 09:35 от Jennifer_w

# 27
  • Мнения: 871
Проф. Томов ме успокоява след грешна диагноза ендометриоза, поставена от друг лекар. За 60 лв ми прави бимануален преглед, ултразвук, колпоскопия и цитонамазка. Микробиология не съм искала, тъй като нямам оплаквания и досега винаги е излизала чиста.

# 28
  • Мнения: 79
Записвам се и аз да след темата за водене на консултации и раждане в плевен
На всякъде ли искат да се заплаща раждането. Това не се ли поема от ЗК
Първото си дете родих в Троян и една стотинка не съм платила за раждането.
Попринцип съм от Ловеч но като се преместим в Плевен Троян ми се вижда малко
вече по далече и не знам къде ще избера да си следя бременността.

# 29
  • Мнения: 5 820
   Добър ден на всички. В Петък отидох да запиша час при д-р Янкулов, но се оказа, че има свободен час чак на 03.05. Въпреки това запазих час. Твърде късно е за мене тогава. Тогава ще дойде и менструалният ми цикъл и така направлението ми ще изтече докато мине цикъла ми. Затова няма смисъл.

   Колебая се между д-р Томов и д-р Бързашки за записване на час, но не работят със ЗК и не знам дали си струва да отида при един от тях и дали ще ми помогнат. Също да попитам за д-р Томов и д-р Бързашки дали ако ти се наложи вторичен, третичен преглед и т.н прегледи пак се плаща по 40.00 лв. на всеки преглед. Наистина желая доктор, който ще ми обърне нужното внимание, ще ми направи нужните изследвания и ще ме увери, че съм напълно здрава след излизането от кабинета му. Дори ако трябва да платя доста пари. Парите нямат такова значение. Важно е здравето ми. Но държа да е със ЗК, ако съществува изобщо такъв добър гинеколог, който ще ми обърне внимание и ще ми помогне. Наистина ми омръзнаха от доктори, които не ми обръщат никакво внимание и искат по-бързо да се отърват от мене, уверявайки ме, че са направили всичко за мене, но всъщност от кабинета им излизам недоизлекувана и болна все още. Надявам се, че можете да ме разберете, какво искам да ви кажа. Чух също така за д-р Георгиева, която работи в болница "Света Марина" и работи със ЗК. Какво е мнението ви за нея и дали извършва гинекологични прегледи на небременни жени?
    
   Желая на всички една успешна седмица.  

# 30
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Jeninifwr_w със съвет за гинеколог не мога да ти помогна, но случайно тук в бгмама попаднах на тема за белия равнец. Аз имах кървене между циклите и над година бях ежедневно с превръзка. Не ми помогнаха противозачатъчни и др. След 3м пиене на чай от бял равнец това спря.

# 31
  • Мнения: 5 820
Jeninifwr_w със съвет за гинеколог не мога да ти помогна, но случайно тук в бгмама попаднах на тема за белия равнец. Аз имах кървене между циклите и над година бях ежедневно с превръзка. Не ми помогнаха противозачатъчни и др. След 3м пиене на чай от бял равнец това спря.

Благодаря за отговора ви. Нямам кървене между циклите. Обилно ми е кръвотечението при менструалния цикъл. Хубаво е да се провери дали това кървене между циклите не е причинено от раничка на шийката на матката. Но ще имам предвид за тази билка бял равнец. Чувала съм добри отзиви за тази билка и пише, че това е билката за женската полова система.

# 32
  • Мнения: 904
Аз лично бих препоръчала д-р Томов, ако става въпрос за проф. Томов. При мен Бързашки подходи доста комерсиално и непрофесионално и не съм особено доволна.

# 33
  • Мнения: 5 820
Аз лично бих препоръчала д-р Томов, ако става въпрос за проф. Томов. При мен Бързашки подходи доста комерсиално и непрофесионално и не съм особено доволна.

Благодаря за отговора Ви. По мое мнение в клиника "Авис Медика" при докторите, които съм ходила до сега, с изключение на д-р Ненов, който е много добър специалист и подхожда към пациентите с голямо внимание, изслушва ги внимателно и се старае винаги да им помогне, а за останалите, особено от отделение "гинеколози", - подхождат доста комерсиално, алчно и некомпетентно към пациентите. Въобще не изслушват пациентите си и се стараят по-бързо да ги отпратят. И още един минус за клиника "Авис Медика", записват те за час след 1 месец, а като отидеш при определен доктор и ако не минеш през регистратурата, пред кабинета му няма нито един пациент или чакат само 1-2-ма пациенти. Това става на въпрос за чакане и за час, дори когато искаш да си платиш. Описала съм в първия коментар как се отнесоха някои доктори спрямо мене.

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 17:50 от Jennifer_w

# 34
  • Мнения: 5 820
   Добър ден на всички.
   Искам да ви попитам в клиника "Света Марина" взимат ли пари за контролен преглед? Интересуват ме докторите Томов и Радински.
   Приятен ден на всички.

# 35
  • Мнения: 738
Да побутна малко темата.В 7г.с съм.Лежах 3 дена за задържане в Авис Медика заради частично отлепване.
Бях се насочила към д-р Янкулов , но ми се стори странно и несериозно да ме викне на преглед чак 13г.с (16.08 , а ме изписаха на 07.07.).И сега си търся АГ за да мога да отида по - рано.

# 36
  • Мнения: 92
Не искам да правя реклама на никои , но от опита които имам а той не е никак малко с лекарите със ръка на сърцето ти препоръчвам Владимир Неделковски от Втора База ,работи и в Еврика ако желаеш пиши на лични ще ти дам координати. Аз лично такова отношение и професионализъм не съм срещала скоро.

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте.
Виждам, че от доста време не е коментирано по тази тема.
Някой може ли да даде актуална информация за д-р Бързашки от Авис Медика?

# 38
  • Мнения: 738
Здравейте.
Виждам, че от доста време не е коментирано по тази тема.
Някой може ли да даде актуална информация за д-р Бързашки от Авис Медика?
Добър и доооооста зает  Wink

# 39
  • Мнения: 5 820
   В "Света Марина" също има добри лекари.

# 40
  • Мнения: 738
   В "Света Марина" също има добри лекари.
Бих казала дажае ПО - добри Simple Smile Wink

# 41
  • Мнения: 84
Аз съм много доволна от АГ Стефка Василева, тя ми проследи бремността, много е внимателна и обеснява, спокойна и държи да се ходи на профилактични прегледи. Препоръчвам я!

# 42
  • Мнения: 17 994
И аз търся специалист, за АГ проблем, не бременност или ин витро.Кого ще ми препоръчате? Четох за Бързашки, Тотев, Горчев. Приемам съвети, никой не познавам

# 43
  • Мнения: 5 820
И аз търся специалист, за АГ проблем, не бременност или ин витро.Кого ще ми препоръчате? Четох за Бързашки, Тотев, Горчев. Приемам съвети, никой не познавам

   Ходих при д-р Радински в "Света Марина" миналата година. Доволна съм от него за сега. Не ми отказа никакви изследвания до сега. Обяснява и е човечен. Почти на всички въпроси ми отговори. Мисля че намерих моя гинеколог. Недоволна съм от него, че не ми помогна с обилния менструален цикъл и ми предписа противозачатъчни хапчета. А като отказах да приемам противозачатъчни хапчета, ми каза, че няма какво друго да се направи с моя обилен цикъл и така ще бъде и ще живея с този проблем. Сметнах отговора му за доста груб и не влезе в моята ситуация заради обилния ми менструален цикъл. Но то няма перфектни лекари.

# 44
  • Мнения: 15
Моме, ти не си за гинеколог..ти си за психиатър! Flushed

# 45
  • Плевен
  • Мнения: 23
Здравейте! Родих моя син на 19.06.2017г. в Авис Медика с избран от мен гинеколог д-р Янкулов. Изключително съм доволна от отношението и обстановката в болницата. Всички се държат прекрасно, грижат се както за мен, така и за детето. Д-р Янкулов следеше бременността ми, като ходих отделно при него, на частно. Родих нормално, без никакви проблеми.
Цената към момента за нормално раждане е 1010 лв., за секцио - 1100 лв.

# 46
  • Мнения: 5 820
   Д-р Янкулов може да е добър при бременни жени и при раждания, но лично аз не съм доволна от този гинеколог. Трябваше да изисквам да ми направи цитонамазка и микробиология. А той да започна да ме убеждава, че нямах нужда от тези изследвания. Само ме прегледа с ехограф и прост преглед и това беше. Извоювах си тези изследвания чрез голяма борба с него. Да отбележа, че ходих на преглед при него платено. Очаквах, че щеше да ми обърне повече внимание, тъй като плащах прегледа си!

# 47
  • Мнения: 871
Не препоръчвам Горчев /нито д-р ще го нарека, камо ли професор/- назначи ми преди години комбинирани контрацептиви за сгрешена диагноза. За капак се оказах с генетични нарушения в кръвосъсирването, та си спечелих емболия.
Не препоръчвам и Томов- станал е комерсиален, теглех му думите с ченгел от устата. Последният ми престой в кабинета трая 5 мин със събличането и обличането. Не обяснява нищо, просто ме поръча за контрола след 6 месеца. Дори не изчака резултата от цитонамазката. На колпоскопия нищо освен ектопия, на ултразвук отново нищо. Цитонамазка две седмици по-късно- втора група. Няма да отида отново, а беше лекар, на когото имах доверие.

# 48
  • Мнения: 5 820
Не препоръчвам Горчев /нито д-р ще го нарека, камо ли професор/- назначи ми преди години комбинирани контрацептиви за сгрешена диагноза. За капак се оказах с генетични нарушения в кръвосъсирването, та си спечелих емболия.
Не препоръчвам и Томов- станал е комерсиален, теглех му думите с ченгел от устата. Последният ми престой в кабинета трая 5 мин със събличането и обличането. Не обяснява нищо, просто ме поръча за контрола след 6 месеца. Дори не изчака резултата от цитонамазката. На колпоскопия нищо освен ектопия, на ултразвук отново нищо. Цитонамазка две седмици по-късно- втора група. Няма да отида отново, а беше лекар, на когото имах доверие.

   Благодаря за предупреждението относно Горчев и Томов. Смятах да отида при д-р Томов, тъй като бях чула доста добри отзиви за него! Не знам защо като докторите натрупат повече опит, стават такива нечовечни, груби, и претупват пациентите си!

# 49
  • Мнения: 17 994
И какво се прави при втора група? Никога не са ми назначавали нищо, всички казват ОК е

# 50
  • Мнения: 5 820
И какво се прави при втора група? Никога не са ми назначавали нищо, всички казват ОК е

   И при мене при Цитонамазка II група не са ми назначавали лечение. Не знам дали е нормално.

# 51
  • Мнения: 17 994
И какво се прави при втора група? Никога не са ми назначавали нищо, всички казват ОК е

   И при мене при Цитонамазка II група не са ми назначавали лечение. Не знам дали е нормално.
Ходила съм при различни лекари, всички смятат, че втора група е ОК.

# 52
  • Мнения: 871
Втора група е само с възпалителни изменения, не налага лечение, но поне г-н професорът можеше да ми спести нервите защо ме вика след половин година. Две седмици треперех какво по дяволите е видял при колпоскопията и защо ме вика отново декември, бях планирала вече и евентуално лечение при лош резултат от цитонамазка, бях планувала и при кого ще отида за второ мнение и кой ще прави конизацията, ако се стигне до там.

# 53
  • Мнения: 904
Предстои ми профилактичен преглед с цитонамазка ,задължително разбира се и след каго изчетох всичко от 1-ва страница съм в голяма чуденка при кого от гинеколозите в Плевен да отида. Някой с актуално мнение по въпроса.

# 54
  • Мнения: 904
Предстои ми профилактичен преглед с цитонамазка ,задължително разбира се и след каго изчетох всичко от 1-ва страница съм в голяма чуденка при кого от гинеколозите в Плевен да отида. Някой с актуално мнение по въпроса.


Хора ,самоцитирам се, ама никой ли не е ходил скоро на профилактичен преглед и няма мнение по въпроса #Crazy  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 752
Здравейте!
Някой има ли отзиви за д-р Венелина Михайлова?
Занм, че до преди няколко месеца е преглеждала в Плевен, но тъй като сега е в Търново, искам да проуча мненията за нея и дали има доволни.  Peace

Това е МОЯТА лекарка. Преглеждала ме е само 5-6 пъти, но винаги вникваше в проблемите ми. Когато видя първата ми миома през 2014 ме извика във Втора клинична база след края на цикъла, за да направи наново оглед при тънка лигавица (ако не греша понятията). Безплатно, без бюрокрации. Уговаряхме се по телефона, макар, че беше доста заета. Цитонамазки, микробиология, всичко необходимо. Но след като се премести се лутам. В последните дни (а може би и идните месеци) ми минават мисли да си запиша час при нея в Търново, въпреки, че съм в Плевен. Последно съм пациент на проф. Томов, за съжаление. Според мен наистина трябва да разграничаваме акушер-гинеколози, хирурзи, онко-гинеколози и ендо-гинеколози. Та затова проф. Томов не бих занимавала с желанията си за асистирана репродукция, например, или да ми разчита хормоните. Опитвала съм се, но - греда Grinning Той е онко хирург и хората затова се редят на опашка. Но за Венелина Михайлова вдигам 2 ръце (ако ще е от полза за дамите във Велико Търново).

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте аз съм на 14 и на скоро разбрах че имам раничка и искам да отида на гинеколог но незнам добър такъв

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте.искам да попитам за мнения за проф. Томов от Света Марина.цена на преглед и какво включва

# 58
  • Мнения: 6 596
Мнения за д- р Томов има на предната страниц,а а цените и това какво включват подлежат на промени, така че се обади по тел, за с а получиш актуална информация.

# 59
  • Мнения: 29
Не препоръчвам Горчев /нито д-р ще го нарека, камо ли професор/- назначи ми преди години комбинирани контрацептиви за сгрешена диагноза. За капак се оказах с генетични нарушения в кръвосъсирването, та си спечелих емболия.
Не препоръчвам и Томов- станал е комерсиален, теглех му думите с ченгел от устата. Последният ми престой в кабинета трая 5 мин със събличането и обличането. Не обяснява нищо, просто ме поръча за контрола след 6 месеца. Дори не изчака резултата от цитонамазката. На колпоскопия нищо освен ектопия, на ултразвук отново нищо. Цитонамазка две седмици по-късно- втора група. Няма да отида отново, а беше лекар, на когото имах доверие.

И аз да изкажа мнение за Томов. От 2013г ,когато ми откри миома и оперира все при него ходех за прегледи,още няколко манипулации ми е правил и смея да твърдя,че много се е променил към лошо. 2016г след като се оплаках от извънциклично кървене той каза,че имам полип в матката и трябва да се прави хистероскопия. След нея се оказа,че няма полип,а само малко удебеление на маточната лигавица,което изстъргал. Този вторник бях пак на преглед пак имах кървене предния месец и той ми казва същото като настоя до петък хистероскопията да бъде извършена. Записах се за петък т.е. вчера. Трябваше в 8ч сутринта да съм там ,към 12ч намина в стаята да ми каже как операционната не била готова и след час,час и половина ще дойде редът ми.Да,ама не извикаха ме чак към 16:30ч като цялото това време трябваше да стоя гладна и жадна заради упойката. Издържах,от търпеливите съм,но ми кипна после,когато трябваше да ме изпишат. Лекаря беше казал,че това ще е след 18ч, обаче си тръгнах чак след 20ч. Трябваше първо да мина през кабинета му и след това,което ми каза вече чашата на търпението ми преля. Пак нямало полип,пак имало удебеление,пак повтори същото като преди 2г. За цялото това чакане ,за единия кроасан с чаша вода ,аз платих 780лв въпреки, че съм здравноосигурена.А по думите на жената в стаята до мен това си е подигравка с личността. Тя беше учудена как изтърпях цялото това чакане. Не съм за парите, нито за чакането яд ме е,че пак трябваше да товаря тялото си с упойка,пета поредна от 2013г.И за какво, за един прост кюртаж без,който можех и да мина. Месеца, когато прокървих извънциклично имах големи ядове в работата,бях спряла и да ям сладки храни и може и от това да се е получило,но имах голямо доверие на Томов,вече не . Изгуби ме като пациентка,наистина много се е променил. В началото обясняваше,сега му вадиш думите с ченгел и прави какво ли не за да измъкне пари от пациентите си дори,когато няма причина. Жалко,мислех,че съм намерила гинеколога си в негово лице и пътувах по 2ч в едната посока всеки път за прегледи. Сега спешно търся друг гинеколог,при когото да ходя. От Габрово съм,препоръчайте ми някой добър специалист,моля ви,защото трябва да ходя някъде все пак,а не искам при,когото и да е ! Благодаря предварително !

# 60
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Desi405, преди няколко години от Плевен в Търново се премести доц. Светозар Стойков. Страхотен специалист. По принцип  обаче се занимава с проследяване на бременност и проблемно забременяване.

# 61
  • Мнения: 1 752
Ако ще ходиш до Велико Търново, много ми липсва в Плевен д-р Венелина Михайлова. Премести се там преди 3-4 години. Понякога си мисля да отскоча само, за да ме прегледа тя. Срамота за плевенските специалисти, които съм обиколила.

# 62
  • Мнения: 29
Desi405, преди няколко години от Плевен в Търново се премести доц. Светозар Стойков. Страхотен специалист. По принцип  обаче се занимава с проследяване на бременност и проблемно забременяване.

  Днес доста рових из нета търсейки лекари, даже си записах няколко ,при които със сигурност ще отида. Стайков е един от тях,но пък щом се занимава само с бременни и проблемно забременяване,дали ще ми е в помощ на мен? Все пак прочетеното за него ми хареса и остава като възможност. Разглеждах и си записах телефоните на няколко медицински центъра в Търново,но не съм убедена гинеколозите там дали са сериозни и отдадени на професията си. Ако имате информация за центровете Аура,Авицена и Фамилия споделете дали си заслужава да ходя там. Гинеколозите в Габрово са отчайващи и от 2013г не ми е стъпвал кракът при нито един от тях. Все пак благодаря за информацията !

# 63
  • Мнения: 29
Ако ще ходиш до Велико Търново, много ми липсва в Плевен д-р Венелина Михайлова. Премести се там преди 3-4 години. Понякога си мисля да отскоча само, за да ме прегледа тя. Срамота за плевенските специалисти, които съм обиколила.
Да, Велико Търново засега е мястото,което съм избрала. А д-р.Михайлова къде приема? Може ли телефон за контакт ?

# 64
  • Мнения: 5
Здравейте, търся гинеколог за проблем с поликистозни яйчници, може ли мнения за д-р Ивалина Хорозова от ДКЦ1 и за д-р Янина Стефанова от ДКЦ3?

# 65
  • Мнения: 1 752
Ако ще ходиш до Велико Търново, много ми липсва в Плевен д-р Венелина Михайлова. Премести се там преди 3-4 години. Понякога си мисля да отскоча само, за да ме прегледа тя. Срамота за плевенските специалисти, които съм обиколила.
Да, Велико Търново засега е мястото,което съм избрала. А д-р.Михайлова къде приема? Може ли телефон за контакт ?

Би трябвало да е в МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ . Сайтът им не работи, пробвай телефона на болницата в гугъл. В Плевен тя си работеше на кабинет, не съм сигурна във Велико Търново дали е в родилно отделение или пак на кабинет, или и двете. Успех!

# 66
  • Мнения: 29
Ако ще ходиш до Велико Търново, много ми липсва в Плевен д-р Венелина Михайлова. Премести се там преди 3-4 години. Понякога си мисля да отскоча само, за да ме прегледа тя. Срамота за плевенските специалисти, които съм обиколила.
Да, Велико Търново засега е мястото,което съм избрала. А д-р.Михайлова къде приема? Може ли телефон за контакт ?

Би трябвало да е в МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ . Сайтът им не работи, пробвай телефона на болницата в гугъл. В Плевен тя си работеше на кабинет, не съм сигурна във Велико Търново дали е в родилно отделение или пак на кабинет, или и двете. Успех!
Ще я потърся и надявам се намеря. Благодаря!

# 67
  • Мнения: 162
Здравейте.искам да попитам за мнения за проф. Томов от Света Марина.цена на преглед и какво включва

125лв при проф. Горчев, цитонамазка,която не прави той а млада лекарка явно и  ехограф от него.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 212
Колпоскопията отделно ли се заплаща при него.

# 69
  • Мнения: 2
Добър ден дами,  имам един проблем и ми е много притеснено. Имам ранна бременност установена от тестовете, които продават в аптеките и ми се иска да посетя специалист. Тъй като личния ми лекар не е от тук, няма как да си взема направление. Можете ли да ми кажете колко струва преглед за установяване на бременност и ако някой си е правил премахване на плод, ако има?

# 70
  • Мнения: 269
Здравейте! В Света Марина работят ли със здравна каса?

# 71
  • Мнения: 5
Здравейте. Виждам, че отдавна не е писано по темата. Търся добър гинеколог, без значение по каса или не, който да реши проблем с хронични гъбички.

# 72
  • Мнения: 22
Здравейте. Виждам, че отдавна не е писано по темата. Търся добър гинеколог, без значение по каса или не, който да реши проблем с хронични гъбички.

И аз да побутна темата , тъй като имам нужда от добър специалист във Велико Търново или Плевен , който да успее да ми махне вътрематочната медна спирала , която д-р Хаджирадев от Търново за съжаление не успя да извади в кабинета си в МЦ АУРА . По принцип е добър специалист , но явно нямаше необходимите инструменти ,за да овладее усложненото положение ( трудност при захващането на конциге на спиралата или липсата им така и не разбрах каква беше причината за неуспешното изваждане ).

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте, търся добър онкогинеколог в Плевен. Става въпрос за резултат от цитонамазка |||А група, четири положителни високорискови типа на папилома вирус, последвала биопсия с резултат CIN 1 и колпоскопия. Решението беше да се направи конизация( да се отстрани засегната част от маточната шийка). При контролния преглед 6 месеца след процедурата гинекологът забеляза нови изменения. Резултатът от цитонамазката отново е |||А група. След няколко дни съм отново на лекар, за да разгледа резултатите, но бих искала и друго мнение от добър специалист. От Бургас съм, но всички ми казват, че в Плевен са най-добрите гинеколози и онкогинеколози. Благодаря предварително 🤗

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 212
Аз съм доволна от др Томов

# 75
  • Мнения: 904
Да, и аз щях проф. Томов да препоръчам както и  проф.Горчев.
Не се шашкайте чак толкова .Аз също съм била  3А група и веднага ми бяха предложили коницзация.
Ходех при Горчев на преглед ,гледа ме на колпоскоп и каза ,че няма нужда от такова нещо.
Това беше преди 15 години. Понякога при възпалителен процес цитонамазката може да даде такава група.
Много е важно кой е зад колпоскопа.

# 76
  • Мнения: 709
Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог за следене на бременност?

С предната се следих при д-р Неделковски и бях изключително доволна, но вече не работи в Плевен Sad

Ходих в Екзакта Медика при д-р Любомирова, но ме останах доволна, не е моят лекар.
Препоръчаха ми доц. Попов, но се чудя още.
Освен професонализма за мен е много важно и отношението. Да обяснява всичко , да отговаря на въпроси....

# 77
  • Мнения: 1 752
Пак в Екзакта (голямата), д-р Василева.

# 78
  • Мнения: 709
Пак в Екзакта (голямата), д-р Василева.

Да, д-р Неделковски ми я препоръча, била му е специализантка, но не знам защо я подминах като вариант.
Това е след МУ, този филиал, нали? Където работи и Любомирова? Не съм от града и малко трудно се ориентирам. Grinning

# 79
  • Мнения: 1 752
Да, мисля през една улица е сградата, над МУ.

# 80
  • Мнения: 383
Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог за следене на бременност?

С предната се следих при д-р Неделковски и бях изключително доволна, но вече не работи в Плевен Sad

Ходих в Екзакта Медика при д-р Любомирова, но ме останах доволна, не е моят лекар.
Препоръчаха ми доц. Попов, но се чудя още.
Освен професонализма за мен е много важно и отношението. Да обяснява всичко , да отговаря на въпроси....

Здравейте,
препоръчвам д-р Бодурска от КИРМ Плевен.
Центъра е за репродуктивна медицина, но може да провеждате и ЖК.
Техниката е на ниво, лекарката е млада и изключително компетентна.
Аз се следих при нея, след сериозни пропуски в Авис /д-р Славов/
Благодарение на нея имах спокойна бременност.
Успех

# 81
  • Мнения: 162
Мнения за д-р Радински?

# 82
  • Мнения: 547
Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог за следене на бременност?

С предната се следих при д-р Неделковски и бях изключително доволна, но вече не работи в Плевен Sad

Ходих в Екзакта Медика при д-р Любомирова, но ме останах доволна, не е моят лекар.
Препоръчаха ми доц. Попов, но се чудя още.
Освен професонализма за мен е много важно и отношението. Да обяснява всичко , да отговаря на въпроси....

Здравейте,
препоръчвам д-р Бодурска от КИРМ Плевен.
Центъра е за репродуктивна медицина, но може да провеждате и ЖК.
Техниката е на ниво, лекарката е млада и изключително компетентна.
Аз се следих при нея, след сериозни пропуски в Авис /д-р Славов/
Благодарение на нея имах спокойна бременност.
Успех

Благодаря! Предстои ми втора бременност, след мъртво раждане в 35 г.с. "благодарение" на немърливостта на Славов и съм се насочила към д-р Бодурска и д-р Василева. Вашият коментар много ме успокои. Аз съм със същите впечетления от нея. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 709
Аз записах час при доктор Василева.
Отзиви ще мога да дам другата седмица, ако искате Simple Smile

# 84
  • Мнения: 547
Аз записах час при доктор Василева.
Отзиви ще мога да дам другата седмица, ако искате Simple Smile


Благодаря, но ако искате аз мога да Ви дам. 😁 Била съм при нея вече. Тя беше и когато ми предизвикваха раждането, защото в Авис Медика не знаеха какво става и ме изпратиха във Втора база. Не знаех нито един лекар от там и през тези 25 часа (толкова бяха от момента, в който започнаха да ми предизвикват раждането до момента, в който родих) се смениха доста лекари. Като отношение всички бяха на ниво. Д-р Василева още тогава ми направи впечетление и затова сега реших да се насоча към нея. Изслушва внимателно, обяснява всичко и е винаги с усмивка. Много приветлив човек!

# 85
  • Мнения: 709
Супер. Много благодаря! Дано и аз остана доволна. Hug
А на вас лека и успешна бременност!

Иначе аз миналата година раждах във Втора база и съм доволна от отношеноето.

# 86
  • Мнения: 709
А някоя от вас случайно да знае дали доктор Василева прави секцио по желание?
Следя се при нея, но още ми е рано да повдигам въпроса, а и ми е и леко неудобно Grinning

Първото ми раждане беше много тежко и не съм сигурна, че мога да понеса още едно нормално.

# 87
  • Мнения: 547
А някоя от вас случайно да знае дали доктор Василева прави секцио по желание?
Следя се при нея, но още ми е рано да повдигам въпроса, а и ми е и леко неудобно Grinning

Първото ми раждане беше много тежко и не съм сигурна, че мога да понеса още едно нормално.

И аз се следя при нея, но съм в 4-ти месец и все още не сме обсъждали темата за раждането, а и аз си искам да е нормално, ако няма причина за секцио, но мисля, че можете спокойно да я попитате. Не мисля, че ще е проблем да е по желание.

# 88
  • Мнения: 4
Здравейте, бихте ли дали повече инфо за д-р Василева.... Къде да я намеря и как е цялото й име? Благодаря

# 89
  • Мнения: 709
Здравейте, бихте ли дали повече инфо за д-р Василева.... Къде да я намеря и как е цялото й име? Благодаря

Полина Василева.
Работи в Екзакта Медика. Вече може да св запазват часове при нея и чрез superdoc.

# 90
  • Мнения: 4
Здравейте, бихте ли дали повече инфо за д-р Василева.... Къде да я намеря и как е цялото й име? Благодаря

Полина Василева.
Работи в Екзакта Медика. Вече може да св запазват часове при нея и чрез superdoc.



Много благодаря:)

# 91
  • Мнения: 75
Здравейте, моля и аз за препоръка за добър гинеколог в Плевен, относно проследяване на бременност.
Ходих при д-р Партенов, но нещо ми беше съмнително. Прегледахме за три минути, каза всичко е наред и започна да ми пише лекарства преди да кажа оплакванията си. Това беше странно. Бременността ми е трета, че и тегава и очевидно ще е трето секцио за това ми се иска да направя най добрия избор.

# 92
  • Мнения: 709
Здравейте, моля и аз за препоръка за добър гинеколог в Плевен, относно проследяване на бременност.
Ходих при д-р Партенов, но нещо ми беше съмнително. Прегледахме за три минути, каза всичко е наред и започна да ми пише лекарства преди да кажа оплакванията си. Това беше странно. Бременността ми е трета, че и тегава и очевидно ще е трето секцио за това ми се иска да направя най добрия избор.

Д-р Полина Василева.
Много внимателна, обяснява всичко и отговаря на всякакви въпроси...и по всяко време.

# 93
  • Vraca
  • Мнения: 133
Здравейте, препоръчайте ми добър генеколог в Плевен. Със СКПЯ съм, ИР и отделно от едно известно време напипвам топче в вагината от дясно, което топче ту се скрива като ми дойде цикъл, ту се появява. И понеже вече започнах да се притеснявам, реших да пиша. Преди време съм ходила при Бързашки.

# 94
  • Мнения: 709
Здравейте, препоръчайте ми добър генеколог в Плевен. Със СКПЯ съм, ИР и отделно от едно известно време напипвам топче в вагината от дясно, което топче ту се скрива като ми дойде цикъл, ту се появява. И понеже вече започнах да се притеснявам, реших да пиша. Преди време съм ходила при Бързашки.

Полина Василева в Екзакта Медика или Бодурска в КИРМ

# 95
  • Мнения: 547
И аз препоръчвам д-р Полина Василева и д-р Бодурска. И двете са супер. Аз съм бременна и се следя и пи двете. При д-р Бодурска всеки преглед е като фетална морфология. Оглежда всичко внимателно и обяснява. Когато имаш въпроси по всяко време може да й ги зададеш, тъй като отговаря на вайбър и телефонни обаждания. Апаратурата й е ТОП! В 12-та седмица на "обикновена" ехографска снимка се вижда толкова подробно бебето, че чак език и мозък се виждат.

# 96
  • Vraca
  • Мнения: 133
И аз препоръчвам д-р Полина Василева и д-р Бодурска. И двете са супер. Аз съм бременна и се следя и пи двете. При д-р Бодурска всеки преглед е като фетална морфология. Оглежда всичко внимателно и обяснява. Когато имаш въпроси по всяко време може да й ги зададеш, тъй като отговаря на вайбър и телефонни обаждания. Апаратурата й е ТОП! В 12-та седмица на "обикновена" ехографска снимка се вижда толкова подробно бебето, че чак език и мозък се виждат.
благодаря ви

# 97
  • Мнения: 802
Момичета, ходили ли сте на фетална морфология при д-р Бодурска ? Вторник съм при нея, реших да не ходя до София, но всички ме разубеждават, че в Плевен нямало специалисти по фетална. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 709
Момичета, ходили ли сте на фетална морфология при д-р Бодурска ? Вторник съм при нея, реших да не ходя до София, но всички ме разубеждават, че в Плевен нямало специалисти по фетална. Simple Smile

2 пъти ходих.
Много съм доволна.
Лекарката е доста добра, обяснява си всичко, оглежда и държи да види всичко подробно.

# 99
  • Мнения: 802
Момичета, ходили ли сте на фетална морфология при д-р Бодурска ? Вторник съм при нея, реших да не ходя до София, но всички ме разубеждават, че в Плевен нямало специалисти по фетална. Simple Smile

2 пъти ходих.
Много съм доволна.
Лекарката е доста добра, обяснява си всичко, оглежда и държи да види всичко подробно.
Много благодаря за отговора. Надявам се всичко да е наред. Като мина, ще дам и аз отзив Simple Smile

# 100
  • Мнения: 547
Аз ходя при нея на частно. Всеки преглед ми е като фетална морфология. Много е добра. Ходих и при проф. Марков. За сравнение - каза абсолютно същите неща като нея 1:1. Апаратурата й е топ. Също така е мила и внимателна, и както вече са казали, обяснява всичко.

# 101
  • Мнения: 7
Здравейте, д-р Полина Василева и д-р Бодурска най-вече с проследяване на бременността ли се занимават? Нужен ми АГ заради резултати на полови хормони, но не целя бременност. Ако може да ми препоръчате

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:25 от mila_gazep

# 102
  • Мнения: 709
Здравейте, д-р Полина Василева и д-р Бодурска най-вече с проследяване на бременността ли се занимават? Нужен ми АГ заради резултати на полови хормони, но не целя бременност. Ако може да ми препоръчате

Във вашия случай по-добрият вариант е доктор Бодурска! Simple Smile

# 103
  • Мнения: 75
Момичета трябва да си правя фетална морфология.
При предишната бременност я правих при Славов. Ами какво да кажа, беше изключително през пръсти и за капак скромно от 120 лв. Та има ли в Плевен, друг който прави и може да ми препоръчате?
Четох за доктор Бодурска. За пръв път я чувам. Та ако може повече инфо, ще съм ви много благодарна 🤗

# 104
  • Мнения: 709
Момичета трябва да си правя фетална морфология.
При предишната бременност я правих при Славов. Ами какво да кажа, беше изключително през пръсти и за капак скромно от 120 лв. Та има ли в Плевен, друг който прави и може да ми препоръчате?
Четох за доктор Бодурска. За пръв път я чувам. Та ако може повече инфо, ще съм ви много благодарна 🤗

Няколко мнениь по-нагоре писах за ФМ при нея.
Изключително доволна съм.

# 105
  • Мнения: 75
Момичета трябва да си правя фетална морфология.
При предишната бременност я правих при Славов. Ами какво да кажа, беше изключително през пръсти и за капак скромно от 120 лв. Та има ли в Плевен, друг който прави и може да ми препоръчате?
Четох за доктор Бодурска. За пръв път я чувам. Та ако може повече инфо, ще съм ви много благодарна 🤗

Няколко мнениь по-нагоре писах за ФМ при нея.
Изключително доволна съм.
Може ли телефон и къде провежда прегледите. Не сме от Плевен и за това питам за информация

# 106
  • Мнения: 709
Момичета трябва да си правя фетална морфология.
При предишната бременност я правих при Славов. Ами какво да кажа, беше изключително през пръсти и за капак скромно от 120 лв. Та има ли в Плевен, друг който прави и може да ми препоръчате?
Четох за доктор Бодурска. За пръв път я чувам. Та ако може повече инфо, ще съм ви много благодарна 🤗

Няколко мнениь по-нагоре писах за ФМ при нея.
Изключително доволна съм.
Може ли телефон и къде провежда прегледите. Не сме от Плевен и за това питам за информация

И аз не съм от Плевен.
Работи в МЦ КИРМ, намерихме го с GPS. Звънях на телефонът от сайта им - 064 804 790

# 107
  • Мнения: 547
Ани, първата бременност следях при Славов, при него правих и морфологията. Не само, че не съм доволна от нито едното, а нещо повече - загубих бебето си в 35 г.с. заради неговата немърливост в следенето! Писала съм по-назад.
За д-р Бодурска мога да кажа само хубави неща. Всеки един преглед при нея ми е като фетална морфология. 30-40 минути гледа и оглежда всичко, обяснява и е изключителен специалист.
Успех!

# 108
  • Мнения: 802
На 19-ти този месец правих фетална морфология при нея. Много добри впечатления имам. Прегледът беше обстоен, всичко гледа и мери по няколко пъти. Прегледа ме с коремен и вагинален ехограф, за да види по-добре мозъка и да огледа шийката. Даже изчака пикучния мехур на бебчо да започне да се пълни, за да е сигурна. Измерванията й съвпаднаха с БХС. И въпреки че БХС правих по здравна каса, се бяхме разбрали да й пратя резултати по Вайбър, за да ги приложи към феталната и да оцени риска. Даже по Вайбър ме пита доуточняващи въпроси и оцени риска от прееклампсия в по-напреднала бременност.
Мисля и втората фетална да е при нея. Да видим дали предположението й за пол, е вярно Blush

# 109
  • Мнения: 75
Ани, първата бременност следях при Славов, при него правих и морфологията. Не само, че не съм доволна от нито едното, а нещо повече - загубих бебето си в 35 г.с. заради неговата немърливост в следенето! Писала съм по-назад.
За д-р Бодурска мога да кажа само хубави неща. Всеки един преглед при нея ми е като фетална морфология. 30-40 минути гледа и оглежда всичко, обяснява и е изключителен специалист.
Успех!
Много съжалявам за случилото се. Това е голяма трагедия:cry:
Вече запазих даже час и другата седмица ще ида. Ще напиша впечатления.
А за Славов и аз останах разочарована. Бях до пети месец с много силни болки и понеже Авис медика е доста хвалена, реших да ида да ме види, все пак преди това имах две секцио и това ме притесняваше и разрезът болеше. Та бихме 200 км. път за да ми каже живей си живота и три минути преглед, даже и телефон не даде, за да се обадя ако има нещо. Пълно разочарование. Струва ми се, че е прехвалена работа. Благодаря за съвета и препоръката.

# 110
  • Мнения: 547
Аз 9 месеца се следих при него и телефон нямах. Като ми се наложи по спешност да ида, защото бях спряла да усещам бебето, ме прегледаха други, не му се обадиха, той изобщо не дойде, въпреки, че съм му пациентка, а и освен това е завеждащ отделението. Изобщо не съм го виждала или чувала от тогава. Пълен мишок! И да, всичките прегледи бяха по максимум 5 минути с меренето на кръвно. Единия месец даже не ме и гледа на ехограф. Само ме пита дали съм добре, дали имам оплаквания и дали усещам нормални движения на бебето. Като че ли съм износила 10 бебета, че да знам кое е нормално и кое не. Измериха ми кръвното, даде ми листче да отида на регистрстура да си платя, и си тръгнах. Това беше прегледът.

# 111
  • Мнения: 7
Здравейте, д-р Полина Василева и д-р Бодурска най-вече с проследяване на бременността ли се занимават? Нужен ми АГ заради резултати на полови хормони, но не целя бременност. Ако може да ми препоръчате

Във вашия случай по-добрият вариант е доктор Бодурска! Simple Smile
Благодаря! Малко се притеснявам, защото нямам за цел забременяване, а тя работи в КИРМ. Не знам. Не съм първа младост и вероятно е време хормоните да не са в норма. Да не ме гледа странно д-р Бодурска се притеснявам Sad

# 112
  • Мнения: 75
Здравейте момичета. Пиша ви за да споделя мое мнение, което най вероятно ще е полезно. Вчера бях при доктор Бодурска за фетална морфология. Останах с много добри впечатления. Много мила, внимателна и даже докато не видя пола не ме остави да си тръгна. Та за щастие и бебето беше добре, но не беше застанало добре за да го видим и го чакахме да се размърда.
Не искам да съм негативна. Но предния преглед, който бе скрининг правих при Славов. Не стига, че бе вагинален, не знам защо, но и продължи три минути. Изобщо не погледна бебето, а реално можеше да види пола. Каза, че е добре и да си живея живота.ще ми предстои трето секцио и това ме безпокои, за това очаквах, че като пътувам 100 км за Плевен, ще получа повече внимание и яснота.
Та препоръчвам ви Доктор Бодурска. За мен тази професия не трябва да е само професия, но и да има човечност. За това тя е чавекът

# 113
  • Мнения: 6
Здравейте, понеже следя темата отдавна, искам да попитам какви са ви мненията за д-р Василева в Плевен? Не се отнася за бременност, а проблем свързан с месечния ми цикъл, който или идва през 2 седмици или не идва по 2 месеца. И тъй като не съм особено запозната с видовете изследвания и т.н искам да попитам заплаща ли се допълнително при тази докторка или всичко се поема от здравната каса? П.С. Запазила съм си час за 18.02
Благодаря предварително!

# 114
  • Мнения: 547
Не зная дали във Вашият случай ще Ви помогне, тъй като нямам лични наблюдения върху такъв тип проблем. Относно заплащането - всичко, което се поема от ЗК ще Ви е безплатно. Ако има някое специфично, хормонално изследване, което прецени, че трябва да Ви се пусне, ще го заплатите. Прегледът, микробиологията, цитонамазката и всичките други стандартни изследвания са безплатни.

# 115
  • Мнения: 6
Не зная дали във Вашият случай ще Ви помогне, тъй като нямам лични наблюдения върху такъв тип проблем. Относно заплащането - всичко, което се поема от ЗК ще Ви е безплатно. Ако има някое специфично, хормонално изследване, което прецени, че трябва да Ви се пусне, ще го заплатите. Прегледът, микробиологията, цитонамазката и всичките други стандартни изследвания са безплатни.

Много благодаря за информацията!

# 116
  • Мнения: 15
Здравейте, понеже следя темата отдавна, искам да попитам какви са ви мненията за д-р Василева в Плевен? Не се отнася за бременност, а проблем свързан с месечния ми цикъл, който или идва през 2 седмици или не идва по 2 месеца. И тъй като не съм особено запозната с видовете изследвания и т.н искам да попитам заплаща ли се допълнително при тази докторка или всичко се поема от здравната каса? П.С. Запазила съм си час за 18.02
Благодаря предварително!
Здравейте, д-р Стефка Василева от ДКЦ Панталеймон ли? Доволна ли сте от прегледа?

# 117
  • Мнения: 6
Здравейте, понеже следя темата отдавна, искам да попитам какви са ви мненията за д-р Василева в Плевен? Не се отнася за бременност, а проблем свързан с месечния ми цикъл, който или идва през 2 седмици или не идва по 2 месеца. И тъй като не съм особено запозната с видовете изследвания и т.н искам да попитам заплаща ли се допълнително при тази докторка или всичко се поема от здравната каса? П.С. Запазила съм си час за 18.02
Благодаря предварително!
Здравейте, д-р Стефка Василева от ДКЦ Панталеймон ли? Доволна ли сте от прегледа?

Здравейте, не е тази докторка. Посетих д-р Полина Василева и съм изключително доволна! Препоръчвам!

# 118
  • Мнения: 2
Здравейте,

Прочетох само хубави мнения за д-р Бодурска и д-р Василева, но от коментираното досега става ясно, че с хубава апаратура е само д-р Бодурска.

Някой, ако знае и може да предостави повече информация за д-р Полина Василева от Екзакта, работи ли с хубав ехограф, при нея извършва ли се фетална морфология и т.н.

Благодаря предварително!
Приятен ден,

# 119
  • Мнения: 709
Хубав е ехографът й. Но не прави фетална морфология.
Иначе ехографът й си е новичък, хубав. Всичко си се вижда.
Сега, ако очаквате да видите как изглежда бебето - няма да стане, освен на 3Д или 4Д. Grinning И на ФМ естествено.

# 120
  • Мнения: 6
Здравейте, спешно се нуждая от информация относно цените за вторичен преглед в Екзакта Медика при д-р Василева. Моля ако някой има информация да сподели Simple Smile

# 121
  • Мнения: 134
Момичета, някоя от вас попадала ли е на гинеколог, който има микроскоп в кабинета си и поглежда секрета веднага? Не искам обикновена микробиология, а ако е възножно да се погледне на момента. Или пък може би дерматолог- венеролог ?

# 122
  • Мнения: 10
Здравейте  момичета. Прочетох много добри отзиви от вас за др Бодурска и Василева за следене на бременност, смятам да се насоча към една от тях двете, преди това бях в Авис медика и съм доста разочарована..
След като сте се следили при една от тях двете, къде и при кого родихте? Благодаря ви

# 123
  • Мнения: 709
Следих се при доктор Василева.
При нея родих, във Втора база.
Изключително бързо и лесно раждане - за около 2 часа. Тя всячески си опитва да улесни и ускори процеса.

# 124
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
От години се следя при доктор Цвик! Невероятен Човек  и лекар!

# 125
  • Мнения: 383
Здравейте, може ли мнение за д-р Стефка Василева или др. гинеколог с добра техника за профилактичен преглед по ЗК.
Благодаря

# 126
  • Мнения: 1
Не ходете при др Антоанета Любомирова

# 127
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Не ходете при др Антоанета Любомирова
Защо?

# 128
  • Мнения: 4
Здравейте,  някой може ли да ми даде актуални координати на д-р Ангел Йорданов

# 129
  • Мнения: 5 820
Д-р Бодурска занимава ли се с гинекологични прегледи, освен за проследяване на бременност? Прочетох, че в МЦ "Света Елисавета" на бул."Скобелев" 20 е платен преглед само, не работи по НЗОК? Така ли е? И каква е цената на платения прием, ехографски преглед, вземане на цитонамазка и микробиологично изследване? Д-р Полина Василева занимава ли се с обикновени гинекологични прегледи? Благодаря предварително за помощта.

# 130
  • Мнения: 709
Доктор Полина Василева извършва и такива прегледи, да.
За тези неща майка ми плати 100 лв без направление, на тя работи и със НЗОК.

# 131
  • Мнения: 5 820
А д-р Полина Василева има ли вагинален ехограф?

# 132
# 133
  • Vraca
  • Мнения: 133
Здравейте момичета,
Препоръчате ми лекар от Плевен който да е специалист при СПКЯ +ИР. Напоследък цикъла ми го няма, само леко и продължително зацапване + болка в ляво, та чак крака ме боли. Някоя от вас да е имала такъв проблем и как се е справила.

# 134
  • Русе
  • Мнения: 9
Здравейте, мацки,
Моля да ми препоръчате добър гинеколог в Плевен, става въпрос за голяма  киста на яйчника.
Благодаря! 🙃

# 135
  • Мнения: 860
Здравейте,
Някой има ли мнение за Габриела Панайотова за ранна фетална морфология?
И също, някой може ли да ме ориентира колко по-рано трябва да се запише час за ФМ при Бодурска?

# 136
  • Мнения: 78
Здравейте, моля да ми препоръчате добър гинеколог. Оплакванията са упорито бяло течение и кървене след полов акт. По възможност да е жена. Благодаря предварително!

# 137
  • Мнения: 3
Здравейте! Спешно ми трябва добра гинеколожка с изкючение на д-р Бодурска ( защото е в отпуск по майчинство ). Моля ви ако някой има добри набюдения от други АГ нека ме посъветва…..😞

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 17:09 от Raylin Rumenova 637525

# 138
  • Мнения: 802
Аз съм много доволна от д-р Гаврилова от Света Марина. При нея се следи и ме изражда. Както и д-р Стратева (преди беше в Панталеймон, сега мисля че е в Екзакта Медика зад медицински университет). Тя е по-скоро в онкологичните проблеми. Двете са чудесни, зависи от какво имаш нужда Simple Smile

# 139
  • Мнения: 3
Благодаря много!

# 140
  • Мнения: 66
Здравейте! Спешно ми трябва добра гинеколожка с изкючение на д-р Бодурска ( защото е в отпуск по майчинство ). Моля ви ако някой има добри набюдения от други АГ нека ме посъветва…..😞



Д-р Бодурска отдавна НЕ е по майчинство.
Страхотен специалист, с адекватни решения и голямо сърце❤. Работи в КИРМ, прегледите са на разумни цени. Препоръчвам👌👌👌👌👌

# 141
  • Мнения: 5 820
Здравейте! Спешно ми трябва добра гинеколожка с изкючение на д-р Бодурска ( защото е в отпуск по майчинство ). Моля ви ако някой има добри набюдения от други АГ нека ме посъветва…..😞



Д-р Бодурска отдавна НЕ е по майчинство.
Страхотен специалист, с адекватни решения и голямо сърце❤. Работи в КИРМ, прегледите са на разумни цени. Препоръчвам👌👌👌👌👌

    Този МЦ "КИРМ" се намира на ул. "Генерал Скобелев" 20Г до Панорамата, нали? А д-р Бодурска провежда ли и гинекологични прегледи и на небременни жени, или проследява само бременности?

     Също така има ли някои отзиви за д-р Антоанета Любомирова в МЦ "Екзакта Медика"?

     Благодаря предварително за дадената информация.

# 142
  • Мнения: 66
Здравейте! Спешно ми трябва добра гинеколожка с изкючение на д-р Бодурска ( защото е в отпуск по майчинство ). Моля ви ако някой има добри набюдения от други АГ нека ме посъветва…..😞



Д-р Бодурска отдавна НЕ е по майчинство.
Страхотен специалист, с адекватни решения и голямо сърце❤. Работи в КИРМ, прегледите са на разумни цени. Препоръчвам👌👌👌👌👌

    Този МЦ "КИРМ" се намира на ул. "Генерал Скобелев" 20Г до Панорамата, нали? А д-р Бодурска провежда ли и гинекологични прегледи и на небременни жени, или проследява само бременности?

     Също така има ли някои отзиви за д-р Антоанета Любомирова в МЦ "Екзакта Медика"?

     Благодаря предварително за дадената информация.


От 8 години посещавам КИРМ за задължителните за мен профилактични прегледи. Откриха някои проблеми, които отстраних отново с тяхна помощ. Не се занимават само с инвитро процедури, а биха направили невъзможното, за да разрешат всеки проблем. Клиниката е точно до Панорамата, да.
А относно Любомирова, на няколко места съм чела негативни коментари, но нямам лични наблюдения.
Успех!

# 143
  • Мнения: 5 820
Обаждах се до МЦ "КИРМ" и питах за д-р Бодурска на 17,08,2022. Тя е в отпуска в момента. Свободен час има чак на 29,09.

# 144
  • Мнения: 22
Здравейте, моля да ми препоръчате добър гинеколог(жена) , която извършва профилактичен преглед на небременни жени и прави изследвания като цитонамазка, микробиология.

# 145
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Вчера разбрах, че бременността ми е биохимична. След като свърши кървенето трябва да посетя специалист, за да види дали съм се изчистила напълно. Също така, за мое успокоение, искам да си пусна някои основни изследвания. Към кого да се обърна за прегледа? Благодаря ви предварително.

# 146
  • София
  • Мнения: 479
Здравейте момичета,

след като претърпях спонтанен аборт в 8 г.с, (следих се в Токуда-София, правих каквото ми кажат, тестове за риска от спонтанен аборт и т.н.) съм много разочарована и търся нов доктор за проследяване на следваща бременост.
Опита ми до сега показа, че прехвалените болници не ти осигуряват адекватно отношение по време на този деликатен момент, като бременост.

Въпроса ми е дали някоя от вас е проследявала проблемна бременост в МЦ "КИРМ" и при кой доктор. Приемам мнения и за други доктори в Плевен, без значение дали е в частна клиника. Много ли се чака за записване на час
и изобщо всяка информация ще ми е полезна.

Много благодаря!

# 147
  • Мнения: 383
Здравейте момичета,

след като претърпях спонтанен аборт в 8 г.с, (следих се в Токуда-София, правих каквото ми кажат, тестове за риска от спонтанен аборт и т.н.) съм много разочарована и търся нов доктор за проследяване на следваща бременост.
Опита ми до сега показа, че прехвалените болници не ти осигуряват адекватно отношение по време на този деликатен момент, като бременост.

Въпроса ми е дали някоя от вас е проследявала проблемна бременост в МЦ "КИРМ" и при кой доктор. Приемам мнения и за други доктори в Плевен, без значение дали е в частна клиника. Много ли се чака за записване на час
и изобщо всяка информация ще ми е полезна.

Много благодаря!

Здравейте, ходила съм на ЖК при д-р Бодурска от КИРМ. За час, от регистратурата са ми давали в рамките на седмица. При спешност ме е преглеждала и без записан час. Феталните морфологии съм правила в София.
Успех

Последна редакция: чт, 13 окт 2022, 22:05 от koko_hello

# 148
  • София
  • Мнения: 479
Много благодаря за отговора,

в такива тежки моменти, всяка информация е полезна.
Обадих се и запазих час за д-р Бодурска за 21.11 (явно е доста заета), но така или иначе поне два месеца трябва да изчакам преди следващия опит, за който се надявам да съм по-подготвена.

Надявам се този път да попадна на моя лекар!

Пак благодаря!

# 149
  • Мнения: 1
Здравеите да попитам някои знае ли някои добър гинеколог в Плевен,които може да ми помогне ходила съм на различни лекари но проблема до ден днешен не е излекуван.А от доста време имам остри болки след уруниране,и с мота половинка се опитваме да имамаме дете но не се полочава явно от проблема ми можели някои да ми предложи добър лекар и тел за връска,поненеже не познавам много плевен лекарите

# 150
  • Мнения: 5 820
Здравеите да попитам някои знае ли някои добър гинеколог в Плевен,които може да ми помогне ходила съм на различни лекари но проблема до ден днешен не е излекуван.А от доста време имам остри болки след уруниране,и с мота половинка се опитваме да имамаме дете но не се полочава явно от проблема ми можели някои да ми предложи добър лекар и тел за връска,поненеже не познавам много плевен лекарите

     Щом имате болки след уриниране, сте за уролог, а не за гинеколог.

# 151
  • Мнения: 1
Здравейте,  моля да ми препоръчате добър гинеколог в Плевен. Става въпрос за  профилактичен преглед.

# 152
  • Мнения: 338
Виждам, че темата е старичка, но дано пък някой да ми отговори. Имате ли представа д-р Полина Василева извършва ли ранна фетална морфология?

# 153
  • Мнения: 709
Не, не извършва.
Мен ме изпрати при д-р Бодурска за ФМ.
По принцип ми каза, че най-добре е в София. Щеше да ми препоръча място, но аз реших да е при доктор Бодурска в Плевен.

# 154
  • София
  • Мнения: 479
Доктор Бодурска е страхотен професионалист. Аз се следя при нея и пътувам чак от София, смятам че е по-добра от доста софийски гинеколози Flowers Hibiscus.

# 155
  • Мнения: 338
Аз исках да се следя при нея, но не успях да се вредя за час за този месец, а може би и за другия вече ще е късно да запиша, понеже започнаха да записват от 12ти. Ще пробвам днес да се обадя. Благодаря Ви много за информацията!

# 156
  • Мнения: 66
Аз исках да се следя при нея, но не успях да се вредя за час за този месец, а може би и за другия вече ще е късно да запиша, понеже започнаха да записват от 12ти. Ще пробвам днес да се обадя. Благодаря Ви много за информацията!



Кажете им на регистратура, че сте бременна. Вярвам, че ще Ви намерят час!

# 157
  • Мнения: 338
Благодаря Ви дами, действително като казах, че искам час не просто за преглед, а за фетална морфология ми намериха час!

# 158
  • Мнения: 709
А доктор Василева къде изражда сега, след като отвори нова клиника?
Разбрах, че в Св.Марина, така ли е?
Някоя да е раждаля скоро, за да сподели повече информация?

# 159
  • Мнения: 338
А доктор Василева къде изражда сега, след като отвори нова клиника?
Разбрах, че в Св.Марина, така ли е?
Някоя да е раждаля скоро, за да сподели повече информация?

Аз имам час при нея на 26ти, ако нямаме информация до тогава, ще я попитам. Изобщо не се замислих, че вече може да не изражда във втора база, а това беше една от причините за избора ми.

# 160
  • Мнения: 5 820
   Д-р Полина Василева не работеше ли в МЦ "Екзакта Медика"?
   
   Д-р Бодурска работеше в "КИРМ" на улица "Генерал Скобелев" 20, нали? Да се запише час при нея се чака поне 1 месец.

# 161
  • Мнения: 860
Д-р Василева откри собствен гинекологичен център - Авокадо, в Сторгозия. Изражда в Света Марина. Попринцип се чака месец за час при д-р Бодурска, но когато става въпрос за бременност или спешен преглед винаги вместват за графика. И мен и моя приятелка ни е приемала от днес за утре.

# 162
  • Мнения: 9
С др Цвик изгубихме бебе, с тази некадърница, на никой не я препоръчвам !

# 163
  • Мнения: 33
Здравейте
Аз също не съм доволна от др Цвик.
Благодарение на др Йорданова - Света Марина имам прекрасно момиченце❤

Общи условия

Активация на акаунт