Скандалът с бащата на близнаците Хасан и Ибрахим

  • 37 512
  • 617
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 402
Много жалко за тези дечица. За жалост талантливите деца често стават жертва на алчните си родители/ продуценти/ мениджъри.

Не знам какъв е регламентът на конкурса, но Хасан и Ибрахим са включени в списъка, озаглавен first place winners т.е. все пак са на първо място. Но като гледам с колко много други деца го делят, явно е вид поощрение.

# 16
  • Мнения: 120
Грозна работа.. И от страна на мениджърката и от страна на бащата.. А дечицата си патят от цялата простащина!!

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Изгледах клипа. Знаех за скандала, но противоречиво инфо...не мисля, че мениджърката е алармирала, просто клиповете са качени....което пък ме навежда на мисълта - няма ли кой да установи  кой ги е качил тези клипове, при днешните модерни и съвременни технологии?

....


Клиповете са били качени в канала на Хасан и Ибрахим, заедно с други домашни любителски клипове и т.н. Кой администрира този канал? На мен ми е ясно от кого са качени.
Shocked Youtube откога е на Хасан и Ибрахим? Щото аз прочетох, че там са били качени клиповете.

# 18
  • Мнения: 4 402
Е, всеки изпълнител може да си направи свой "канал" в youtube, така да се каже.

# 19
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Жалко за децата.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 489
Изгледах клипа. Знаех за скандала, но противоречиво инфо...не мисля, че мениджърката е алармирала, просто клиповете са качени....което пък ме навежда на мисълта - няма ли кой да установи  кой ги е качил тези клипове, при днешните модерни и съвременни технологии?

....


Клиповете са били качени в канала на Хасан и Ибрахим, заедно с други домашни любителски клипове и т.н. Кой администрира този канал? На мен ми е ясно от кого са качени.
Shocked Youtube откога е на Хасан и Ибрахим? Щото аз прочетох, че там са били качени клиповете.

Youtube не е на Хасан и Ибрахим. Просто имат канал там.

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Ясно . Не знаех.  Peace

# 22
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Бащата е страшно нагъл и пробива навсякъде с нахалството си. Тези деца той ги комплексира. А каките пък колко са надъхани. Не са малки момчетата, а все още ги води за ръка до училище, просто е като орел отгоре им. Мен ме дразни друго, как почти никога не говори за тяхната музикална ръководителка. Познавам жената лично, тя ги направи известни, свирят точно по неин маниер, от хорска срама й дължи благодарност.

# 23
  • Мнения: 2 134
Кокошката със златните яйца - нещо подобно са близнаците за семейството си.
Не мога да  си представя подобни "изяви" по сватби и кръщенета, вместо адекватно образование.
За музикалната ръководителка действително нищо не се коментира, а тя е в основата на успеха им.

# 24
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Момчетата учат в едно от елитните училища в града. Аз не мога да си представя, че досега не са могли да проговорят чист български език. Те явно непрекъснато свирят и друго не правят. Имам усещане, че не са адекватни в друго отношение, освен в свиренето. Уважавам таланта им, но и много ги съжалявам. Баща им ги мачка. Ако знаете наживо какъв наглец изглежда. А заради него вече са станали обект на подигравки в у-ще, жалко е за децата.

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Той и по ТВ-то си изглеждаше наглец.  Майката безгласна буква ли е?

# 26
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Той и по ТВ-то си изглеждаше наглец.  Майката безгласна буква ли е?

 Ами май да Готви жената, гледа 4 деца+мъж, който се изявява като звезден.

# 27
  • Мнения: 14 133
Жалко за талантливите деца и способната им учителка.  Rolling Eyes
Уви, наистина са жертви на наглия и алчен баща.  ooooh!

# 28
  • Мнения: 6 587
Колко жалко ,че труд и талант отиват на вятъра ,заради алчност и простотия...Колото може да помогне  един родител, два пъти повече може да навреди на децата си с поведението си...

И да, музикалната педагожка има голям принос за развитието на един музикант в ранна възраст , че и по- нанатък. Съдя по дъщеря ми, която се занимава с цигулка и извади късмет със съвестна ,талантлива и човечна педагожка по цигулка. Откъдето и да го погледнеш, това си е работа в екип- дете,учител ,родител. Всеки уважаващ себе си музикант  споменава този, който му е помогнал и е положил усилия да го развие и изведе до там, до където е.

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Той и по ТВ-то си изглеждаше наглец.  Майката безгласна буква ли е?

 Ами май да Готви жената, гледа 4 деца+мъж, който се изявява като звезден.
Жалко. Наистина жалко.

Общи условия

Активация на акаунт