Модни консултации - 17

  • 83 236
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Значи.. да си дойдем на думата:

Цитат
Височината ти позволява носенето на такива поли.

да се разбира - не е ниска. Средна на ръст или висока. Със дебели, неоформени крака? Или с кльощави и О-образни? Тогава - не. Ако е ниска с нехубави крака - също не. Хм..  Thinking

Та, колко (доколко) важна е височината?

За протокола: ниска съм, с набити, да не казвам дебели, крака. Поли нося 3 пъти в годината, дълги до глезена. Да не нося и такива, нали? Тъй като ми липсва височина  Confused

Ясно  Laughing

# 16
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Е чак пък да не носиш...а именно дългата пола до глезените според мен прикрива всичко, което не харесваш в краката...било дебел прасец, по-широк ханш или криви крака  Crazy
Не е ли важно как се чувстваш в тази дреха...така като гледам по улиците хората повечето на това залагат, защото има доста недоразумения в подбора на облекло. Така ми се иска да не ми пука и на мен  Embarassed

# 17
  • Мнения: 829
Значи.. да си дойдем на думата:

Цитат
Височината ти позволява носенето на такива поли.

да се разбира - не е ниска. Средна на ръст или висока. Със дебели, неоформени крака? Или с кльощави и О-образни? Тогава - не. Ако е ниска с нехубави крака - също не. Хм..  Thinking

Та, колко (доколко) важна е височината?

За протокола: ниска съм, с набити, да не казвам дебели, крака. Поли нося 3 пъти в годината, дълги до глезена. Да не нося и такива, нали? Тъй като ми липсва височина  Confused

Ясно  Laughing

Ще ходиш така, както си искаш.

# 18
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Включвам се с един бърз въпрос, следя ви темичката, но за пръв път реших да се включа и аз: Та значи вчера се влюбих в едни бели ботуши и неустоях, НООО с какво може да се носят. Бели равни ботуши, тип "cawboy", ниски до глезена, мислех си с дънкови къси гащета, но приемам всякакви идеи Rolling Eyes Ще потърся снимка из нета и ще ги сложа, сигурно ще ви е по-лесно, ако имате идея как изглеждат newsm78
Дописвам ето това са въпросните ботуши
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 14:36 от Genni

# 19
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Ходя т.е. обличам се почти както ми се иска (щото не искам много  Joy). Почти, тъй като се съобразявам (според моите разбира ния, де.. т.е. пак относително Blush) с фигурата си и пропорциите й, с височината отдавна сме се разбрали по въпроса: при мен е пестене на плат, въобще материал  Laughing
А бе, не ставаше дума за мен  Blush

Опитвам се да разбера, защо обикновено се взема несъщественото под внимание, като водещо и определящо? Както в случая - височината.

Нещо интересно, макар и не точно за тази тема  Blush
Размерите на звездите

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 14:42 от DimS.

# 20
  • Мнения: X
За дългите поли да се включа .Докато лежахме в отделението в свети Наум с малката ми дъщеря видях една майка с дълга пола до долу.Беше по ниска от мен считайте аз съм 157 см .На нея полата и стоеше страхотно  Laughing .Така ,че много зависи от модела на полата и от телосложението на жената не от височината поне в това се убедих след като я видях .

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Аз да се  похваля - пристигна ми туту полата и съм като малките деца - подскачам из вкъщи и се вълнувам и изобщо съм вери хепиии!  Crazy Blush Heart Eyes newsm44
Честито !
В трета тема прочитам, че много си харесваш полата и сърцето ми не удържа да те поздравя!
Как да не ти се зарадва човек Simple Smile
Накара ме да се усмихна, заради радостта ти, като на малко момиченце Simple Smile

# 22
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Хах, даа... мерси- наистина положението ми е детска радост!  Grinning  Blush

# 23
  • Мнения: 829
Къде можем да видим тази пола?

Честито и от мен   bouquet

# 24
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Хах, даа... мерси- наистина положението ми е детска радост!  Grinning  Blush

Хех, радвам се за теб!  Hug

Моринга, мерси за пореден път!  Hug  bouquet

# 25
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Genni, белите ботушки могат да се комбинират с някаква кънтри визия - лятна разкроена рокличка и дънково елече отгоре, поличка или панталонки от дънков плат, бял танк топ и карирана риза,  или пък дълга пола с широк колан с метална катарама и горе пак нещо подобно.

# 26
  • Мнения: 2 435
Включвам се с един бърз въпрос, следя ви темичката, но за пръв път реших да се включа и аз: Та значи вчера се влюбих в едни бели ботуши и неустоях, НООО с какво може да се носят. Бели равни ботуши, тип "cawboy", ниски до глезена, мислех си с дънкови къси гащета, но приемам всякакви идеи Rolling Eyes Ще потърся снимка из нета и ще ги сложа, сигурно ще ви е по-лесно, ако имате идея как изглеждат newsm78
Дописвам ето това са въпросните ботуши
Скрит текст:
Тези боти са по-скоро байкър, а не каубойски. Thinking
Гледам напоследък се носят с всичко, май само с вечерна рокля и песил пола не ги слагат.

# 27
  • Мнения: 1 071
Като се заговорихме за височини и поли, да споделя и аз моята гледна точка. Аз съм 1.82, с пропорционални размери, но посочената на първа страница пола не бих носила. Пробвала съм подобни, не се възприемам. Красивият крак е добре очертания крак. За съжаление с равни обувки това трудно се постига. Питате ли ме мене дали ми е лесно хем да докарвам елегантни визии, хем да съм на равни обувки.

И за да не е мрънкане, дайте съвет, моля. Сдобих се с такава пола, чиито цвят е малко по-наситен и ярък от този на снимките. С какъв цвят според вас да го комбинирам, освен бяло, черно и прасковено?
https://www.facebook.com/456230701147793/photos/pb.4562307011477 … ype=3&theater

# 28
  • Мнения: 683
Като се заговорихме за височини и поли, да споделя и аз моята гледна точка. Аз съм 1.82, с пропорционални размери, но посочената на първа страница пола не бих носила. Пробвала съм подобни, не се възприемам. Красивият крак е добре очертания крак. За съжаление с равни обувки това трудно се постига. Питате ли ме мене дали ми е лесно хем да докарвам елегантни визии, хем да съм на равни обувки.

И за да не е мрънкане, дайте съвет, моля. Сдобих се с такава пола, чиито цвят е малко по-наситен и ярък от този на снимките. С какъв цвят според вас да го комбинирам, освен бяло, черно и прасковено?
https://www.facebook.com/456230701147793/photos/pb.4562307011477 … ype=3&theater
Според мен ще стои добре с жълто,но по-бледо.Също пудра  Peace

# 29
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
И тъмносиньо.  Peace

Goddes e права, по-скоро байкър са. Peace Добавям към предложенията сини навити дънки.

Общи условия

Активация на акаунт