Добре дошли Мартенки 2016

  • 42 406
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
cvetulka това с колелото е прекрасно. И аз в началото на лятото карах колело и мислех, че е добре за мен, но ме посъветваха да спра с карането, защото това кръвоснабдявало матката с повече кръв, което не е добре за плода. Трябва само да ходя пеша или да се запиша на йога за бременни. А вече бях решила и зимата да си купя велоегрометър за у дома, за да не се застоявам, но ... плановете се промениха
Аз пък четох, че ако се чувствам добре няма проблем   newsm78 Но ще поровя още мко по въпроса. Йога предния път си правех вкъщи. Има клипчета в ютуб за различните триместри.
С киселините се справям като избягвам храните, които ги предизвикват и с талцид. Няма спасение като цяло  Tired
Газирано по принцип не пия. Не помня по какъв повод наскоро близнах спрайт и така ми засмърдя на парфюм и есенции, че... Sick

# 736
  • Мнения: 21
Аз за гадене и киселини съм си взела Вомитусхил S то е хомеопатично и не е вредно.
Казаха ми много магданоз да не ям ,че разширявал кръвоносните съдове и можело да пометнеш.....колко е вярно незнам..
Аз пия вода и айрян със много солчица друго нищо не ми се пие. Mr. Green

Третата тема и на мен ми харесва Peace

# 737
  • София, БГ
  • Мнения: 143
Момичета, нашето бебче не се развива добре.Расте по 0,3 мм на седмица, което е много малко.Пулсациите му са много слаби и според доктора няма да оцелее.В Петък сутринта съм пак на преглед и ако не вървят нещата, ще ми даде лекарство, за да не ми правят кюртаж.Нека друг направи темата, аз явно не съм достойна...

Последна редакция: ср, 26 авг 2015, 23:14 от Златен Дъжд

# 738
  • Мнения: 1 446
Златен дъжд, много съжалявам за лошите новини...

# 739
  • Мнения: 215
Златен Дъжд много съжалявам Hug Бъди силна.
my_december и аз съм в 10с и 4д. Сега се записах и на ж.к.

# 740
  • Мнения: 770
Златен дъжд ...нямам думи,кураж... Hug

# 741
  • Мнения: 172
Златен дъжд много съжалявам.

# 742
  • Nearby
  • Мнения: 194
Златен Дъжд,  Hug

# 743
  • Мнения: 963
Златен дъжд, кураж  Praynig

Отиде ли вече за второ мнение? Ако не - направи го веднага, недей да действаш прибързано  Hug

# 744
  • Мнения: 9 276
Златен дъжд, бъди силна.  Hug

# 745
  • Мнения: 128
Златен дъжд много съжалявам,и аз мисля,че ще е добре да отидеш и за второ мнение.

# 746
  • Мнения: 21
Дано второто мнение да е положително... Sad
Дръж се  Hug

# 747
  • Мнения: 550
Златен дъжд, кураж и не се обвинявай!!  Hug

# 748
  • Мнения: 237
Златен дъжд, много съжалявам! Дано да е грешка!

Момичета заемам се да опитам да направя новате тема ако нямате против! Когато съм готова ще пусна линка

Не съм правила до сега тема, така че се смилете над мен  Rolling Eyes ще се постарая. Ако има желаещи да я направят да казват, нямам против, просто виждам че страниците си минават, а ние още нямаме нова тема

# 749
  • Мнения: 237
Момичета новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=867464.0;topicrefid=19

Ще я дооправям в последствие, съжалявам нещо не се получи много добре, ноооо по можете да пишете, а аз в движение ще оправям

Съжалявам  Sad

Общи условия

Активация на акаунт