Толкова ли е важно коша на количката да може да се обръща

  • 2 029
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Никога не ми е било важно.

# 16
  • Мнения: 35 967
Важно е за теб дали е важно Wink

това е отговора, на бебо не му пука Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
Важно е за теб дали е важно Wink

това е отговора, на бебо не му пука Simple Smile
ми на моя бебо му пука - като се събуди и си ме зяпа ако не ме вижда - реве. все ще му писне обаче и ще иска свят да гледа тогава ще врътнем дръжката и готово....
мисля си че по-добре е дръжката да се върти....

# 18
  • Мнения: 46 518
Никога не бих си купила количка, която да не се обръща, особено, когато бебето заспи, няма нужда да го брули вятъра ...

# 19
  • Мнения: 9 990
В тази връзка-понеже около мен много раждаха напоследък и все влизам в бебешорските магазини-та се лепвам и колички да разглеждам, че много ми се бута пак.Има колички, на които гюрука отгоре толкова плътно надолу пада-нито вятър го брули детето, нито слънце му грее.Незнам дали дръжката се върти.Вече има толкова много модели на пазара,че наистина да се чудиш.Аз самата смених няколко колички и сега, живот и здраве за второто наистина знам какво ми е удобно и за какво да се оглеждам.Един съвет за бъдещите мами-ако имате възможност и има около вас познати с бебета-бутайте техните колички за да видите как е и кое би ви било удобно или неудобно.

# 20
  • Мнения: 1 446
По удобно е да се върти дръжката особено ако духа вятър.

# 21
  • Мнения: 607
Не мисляче е толкова наложително.

# 22
  • Мнения: 102
по-удобно е. малките бебета често повръщат и е добре да можеш да го виждаш..
Мммдаа - и аз така мисля!

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
В тази връзка-понеже около мен много раждаха напоследък и все влизам в бебешорските магазини-та се лепвам и колички да разглеждам, че много ми се бута пак.Има колички, на които гюрука отгоре толкова плътно надолу пада-нито вятър го брули детето, нито слънце му грее.Незнам дали дръжката се върти.Вече има толкова много модели на пазара,че наистина да се чудиш.Аз самата смених няколко колички и сега, живот и здраве за второто наистина знам какво ми е удобно и за какво да се оглеждам.Един съвет за бъдещите мами-ако имате възможност и има около вас познати с бебета-бутайте техните колички за да видите как е и кое би ви било удобно или неудобно.

Аз смених 3 колички  Mr. Green
На двете им се въртяха дръжките,но какво от това?Сина ми не желаеше да гледа мен, а нещата навън.
Сега дръжката не се върти, нито коша.Но количката ми е лека, лесно се сгъва,маневрена е и имам голям кош за покупки.Това бяха моите изисквания за количка!

# 24
  • Мнения: 2 309
За мен най-удобните колички са с въртящ кош или дръжка.Имаш избор...и ти и бебо.

# 25
  • Мнения: 9 990
А и освен като си прецениш за коша-гледай и друго важно нещо-да е по-лека ако може.Тромавата количка трудно се управлява по тротоарите-слез-качи се, заобиколи дупка или кола.Обикновено обаче леките колички са летните , а на тях до колкото знам май не им се въртят дръжките.Все пак идва пролет, а после и бързо ще дойдат жегите-зависи и кога ще раждаш.

# 26
моето бебе е на почти 6 месеца, от самото начало сме с лятна за новородени и без дръжките да се въртят, с прозорче е - нямам абсолютно никакъв проблем
Кажи откъде си купи лятна количка за новородени.   Hug Аз където гледам все нещо им липсва - или легнало положение, или предпазител от страната на главата. Общо взето ми се виждат пригодени от продавачките за новородени  Close

# 27
  • Мнения: 179
по-удобно е. малките бебета често повръщат и е добре да можеш да го виждаш..

Нашето голямо вече бебе повръщаше до 6-7 месец и количката ни не е била с въртяща се дръжка! Не съм имала никакви проблеми заради това!  Peace За вятър си купихме дъждобран и свърши идеална работа! Според мен това са излишни притеснения!  Hug

# 28
  • Мнения: 9 990
моето бебе е на почти 6 месеца, от самото начало сме с лятна за новородени и без дръжките да се въртят, с прозорче е - нямам абсолютно никакъв проблем
Кажи откъде си купи лятна количка за новородени.   Hug Аз където гледам все нещо им липсва - или легнало положение, или предпазител от страната на главата. Общо взето ми се виждат пригодени от продавачките за новородени  Close

Летните модели на Чиполино са с легнало положение, но не зная за какъв предпазител за главата говориш?

# 29

Летните модели на Чиполино са с легнало положение, но не зная за какъв предпазител за главата говориш?
Имам предвид сенник, който се захваща стабилно за стола/облегалката на количката; Каквото лятно ми предлагаха все беше открито откъм главичката. Само си представям как ще изръся бебето на някой бордюр като надигна количката на задни гуми......Мисля, че трудно ще се случи наистина, но няма невъзможни неща.

Общи условия

Активация на акаунт