Новите условия за помощите за отглеждане на деца

  • 29 970
  • 462
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 779
ако има/няма за всички БГ деца на държавата , на чиновниците , въобще на всички няма да им дреме   кой с кой живее , какъв е бюджета им , на 1 адрес  2-ма или 22-ма живеят. въобще всичко се опростява.
само да подчертая ,че с тези пари Държавата не отглежда детето ми , което е мое задължение , а прави "мили очи" към бъдещият данъкоплатец и евентуален продължител на българщината

иначе да пуснат африканските и близкоизточните бежанци , да плащат на тях и децата им , а ние да се спасяваме кой където намери.

# 436
  • Мнения: X
иначе да пуснат африканските и близкоизточните бежанци , да плащат на тях и децата им , а ние да се спасяваме кой където намери.[/color]

Второто и без това се случва, а първото няма да го бъде, защото бежанците не са балами.

# 437
  • Мнения: 7 779
да , второто се случва.  но все пак се променят закони за оставащите тук. и недоволните от тази несправедливост (да има/няма за всички)  са в БГ трайно.

# 438
  • Мнения: 540
Най накрая се постигна резултат детски само за циганите .Но така ни се пада вместо да беше направена кампания пари за всяко Българче сега на никой нищо.  ooooh! жалка история

# 439
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Най накрая се постигна резултат детски само за циганите .Но така ни се пада вместо да беше направена кампания пари за всяко Българче сега на никой нищо.  ooooh! жалка история
Мислиш ли, че само циганите са с ниски доходи?
Я иди виж в темата за детските колко хора ги получават.

# 440
  • Мнения: 54 660
Най накрая се постигна резултат детски само за циганите .Но така ни се пада вместо да беше направена кампания пари за всяко Българче сега на никой нищо.  ooooh! жалка история
Мислиш ли, че само циганите са с ниски доходи?
Я иди виж в темата за детските колко хора ги получават.

И колко от тях си имат мъже, но не им декларират доходите.

# 441
  • Мнения: 540
Най накрая се постигна резултат детски само за циганите .Но така ни се пада вместо да беше направена кампания пари за всяко Българче сега на никой нищо.  ooooh! жалка история
Мислиш ли, че само циганите са с ниски доходи?
Я иди виж в темата за детските колко хора ги получават.

И колко от тях си имат мъже, но не им декларират доходите.





За мен най правилно беше всяко дете да получи  Peace независимо от доходите .Тъй като с тези промени най много ще са облагодетелствани циганите . Никой не осъзнава че държавата иска ако може ние майките да и дадем някой лев ще е най добре.Аз съм за  всяко дете пари Peace

# 442
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Каква е необходимостта от 35 лева на дете в семейство с висок доход?

# 443
  • Мнения: 7 779
същата  каквато е и някаква еднократна помощ. важното е да се вземе щом ти я дават.

# 444
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
същата  каквато е и някаква еднократна помощ. важното е да се вземе щом ти я дават.
Е те сега не ги дават на всички, затова питам какво налага да има помощи за всички?

# 445
  • Мнения: 7 779
"грижа" за богатството на всяка държава  Laughing
може да се тълкува и че държавата се включва скромно в отглеждането на бъдещите данъкоплатци. ако се размисли човек може и други причини да се намерят

# 446
  • Мнения: 54 660
Каква е необходимостта от 35 лева на дете в семейство с висок доход?

Ми и аз питам същото, тези, които имат висок доход, но го крият.
Другите е ясно, че не получават.

# 447
  • Мнения: 7 779
аналогичен  е и въпросът "защо трябва да се записваш за висше" след като ти е пределно ясно ,че  не ти се учи и нямаш шанс да завършиш ?   (отнася се за женската част)

# 448
  • Мнения: 540
аналогичен  е и въпросът "защо трябва да се записваш за висше" след като ти е пределно ясно ,че  не ти се учи и нямаш шанс да завършиш ?   (отнася се за женската част)





Има една приказка не важно дали ми се прави нещо важното е да съм джаза.А смисъла от тези 35 лева е че те са за детето и че държавата и без това не и пука за децата бих казала за нищо. Не мога да разбера защо като сте толкова загрижени за държавата не вземете да и дадете някой лев.Просто е смешно докога ще делим децата на богати и бедни Sad

# 449
  • Мнения: 7 779
цитираш мен за това ще отговоря
аз съм ЗА даването на някаква сума за ВСИЧКИ  БГ ДЕЦА .

пп. дори и да не съм загрижен за държавата аз и давам по няколко лева. по-точно тя си ги взима  без да ме пита Laughing

Общи условия

Активация на акаунт