Кога сложихте бебоците седнали?

  • 1 197
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
5 м. полулегнал
6 м. седнал

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вече от месец сме на 45 градуса.Днес пробвах и седнала,но не беше много стабилна и пак я свалих на 45.

# 17
  • Мнения: X
На 6 месеца/в пълвия ден от  6тия месец/,че и без това вече искаше да сяда.

# 18
  • Мнения: 179
5 м. полулегнал и от време на време за малко седнал
6 м. седнал с подпиране , а сега седи сам и хич за лежане не иска и да чуе Simple Smile Joy Simple Smile

# 19
  • Мнения: 619
ceга седи сам,нe e много стабилeн ,нo седи.

# 20
  • Мнения: 341
Започнах да повдигам облегалката на количката под 45 градуса някъде към 4 и половина - 5 месеца. Седнал (подпрян разбира се) го сложих от навършени 6 по съвет на педиатъра. Самостоятелно започна да седи месец по-късно.

# 21
  • Мнения: 1 446
След 5 месец на 45градуса количката. Седнал след консултация с педиатъра , когато навърши 6 месеца. 7 месец започна да стои мнго добре седнал като се държеше за дръжката на количката.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
на 5 месеца на 45 от 6 понякога на 90 и досега не сяда

# 23
  • Мнения: 138
Аз я сложих на 5 м. полуседнала а на 6,5м седнала при момиченцата може по рано

# 24
  • Мнения: 41
Борис започна да сяда сам преди месец и половина, значи на около 6-7 месеца. Сега седи стабилен, без подкрепа.
Полулегнал го слагах в количката от 5ти месец.

# 25
  • Мнения: 179
На 4,5 мес. полуседнала, на 6 мес. седнала.
И аз така Peace

# 26
  • Мнения: 302
Започнах да го слагам седнал няколко дни след навършване на 6м., но и той малко преди това се надигаше да става, затова сметнах, че е готов.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Полулегнал в количката започнах да го слагама на 4 месеца.Седнал,подпирайки го на 6 навършени.Започна да седи стабилно на 7 месеца и половина.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 257
След 5 месец се опитвах да го слагам седнал,подпрян с възглавници,но той не искаше.Постоянно се обръщаше по корем.Сега вече се изправя и сам си сяда.Дори в количката стои седнал и ми се сърди когато го сложа в леко легнало положение.

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Полулегнал на 3 месеца
На 6 седнал
Сам на 6 и половина

Общи условия

Активация на акаунт