Февруарско сърчице, вече тупка и расте - тема 2

  • 27 042
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Момичета,гледам сега анкета и виждам че заглавието с най-много гласове вече съществува.Дали няма да е проблем?

# 691
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Момичета,гледам сега анкета и виждам че заглавието с най-много гласове вече съществува.Дали няма да е проблем?

Изобщо ... то има някаква повтаряемост през време, нормално е...  Peace Още повече, че ние си се знаем кои сме  Laughing

Иначе започвам да мисля,че в корема ми расте Великденския заек - козунак не повръщам  Joy Жалко само,че варени яйца не ми понасят... Всичко друго ям меко казано трудно, но с козунака (независимо дали е най-евтиния или скъп и хубав) никога нямам проблеми Naughty Та... Великденско зайче е, убедена съм hahaha От вчера съм си взела и овесени ядки със сушени плодове и ги кисна само във вода и като по чудо и тях мога да ям eat

Ами да си се похваля все пак, че няма да умра от глад   Blush

Последна редакция: вт, 04 авг 2015, 11:56 от Елиза Николаева

# 692
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Добър ден момичета  Heart Eyes Hug

Ели браво на теб много хубави заглавия си измислила  Heart Eyes всички са хубави така, че новото заглавие на новата ни тема ще е суперско  Hug

Скрит текст:
Да ви почерпя днес моята мила мама прави 60г.

И на мен днес нещо не ми е добре излязох за малко навън и ми стана много тегаво  ooooh! напрегнато ми стой положението не знам защо .... така понякога чувствам, че ми е леко напрегнато  Mr. Green офффф..

# 693
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Добър ден момичета  Heart Eyes Hug

Ели браво на теб много хубави заглавия си измислила  Heart Eyes всички са хубави така, че новото заглавие на новата ни тема ще е суперско  Hug

Скрит текст:
Да ви почерпя днес моята мила мама прави 60г.

И на мен днес нещо не ми е добре излязох за малко навън и ми стана много тегаво  ooooh! напрегнато ми стой положението не знам защо .... така понякога чувствам, че ми е леко напрегнато  Mr. Green офффф..

Не съм измислила, рових много назад в архивите на темите цяла вечер, понеже не можах да спя

А за майка ти - да е жива и здрава, много обичана и ценена от всички около себе си... за да може спокойно да се радва на внучето през февруари    bouquet  bouquet  bouquet

И не черпи с такива неща, че са ми слаби ангелите... потекоха ми лигите по клавиатурата на работа  hahaha

# 694
  • Мнения: 19
   Здравейте,момичета  Simple Smile
   Аз съм на 27г. ,първа бременност и ви следя от 1-ва тема,но чак сега реших да се включа. Терминът ми  ( за сега) е 04.02.2016,но според мен не е много точен заради късна овулация. Проблеми за сега нямам слава Богу, като изключим повдигането ,когато си мия зъбите и това,че си поспивам повече. Към храни нямам непоносимост, но имам предпочитания- сирене,кисело мляко и всякакви тестени закуски Simple Smile Коремчето определено ми личи вече. Надявам се да сме си полезни взаимно  Peace Лек ден!

# 695
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Борянаa доБре дошла  Heart Eyes Hug
Лека и безпроблемна   bouquet

Елизка благодаря за пожеланията  Hug Heart Eyes и ти и цялото ти семейство да сте живи и здрави  Heart Eyes  bouquet

спокойно да се радва на внучето през февруари    bouquet  bouquet  bouquet
И не черпи с такива неща, че са ми слаби ангелите... потекоха ми лигите по клавиатурата на работа  hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Скрит текст:

Не ми точи лиги а пини едно, че да се кротнеш  hahaha hahaha hahaha

# 696
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Борянаa доБре дошла  Heart Eyes Hug
Лека и безпроблемна   bouquet

Елизка благодаря за пожеланията  Hug Heart Eyes и ти и цялото ти семейство да сте живи и здрави  Heart Eyes  bouquet

спокойно да се радва на внучето през февруари    bouquet  bouquet  bouquet
И не черпи с такива неща, че са ми слаби ангелите... потекоха ми лигите по клавиатурата на работа  hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Скрит текст:
Не ми точи лиги а пини едно, че да се кротнеш  hahaha hahaha hahaha

Вече като и колегите ми знаят от вчера, че съм бременна ми е позволено и не би им направило впечатление това, че се обяснявам в любов на сладки неща на картинка Joy Аз съм човек- ценител на шоколада и всичко сладко... Или поне бях, докато Великденския заек не се появи и не реши ,че няма да ме оставя да ги ям hahaha Това дете се грижи за мен, това е факт  Laughing

# 697
  • София, града голяма
  • Мнения: 23
мами, малко в страни от коментираното, но къде в София си правихте морфологията?
Питам защото бях за Фемина, но нещо в последно време хич не чета положителнш коментари за там и ме хвана страх...
А ми предстои да запиша час, като искам само ехографското изследване без да давам кръв


Морфологията ще я правя в центъра на Маркови. Според гинеколога ми е достатъчно да направя една в 20-ата седмица, но БХС да си направя рано - след две седмици.  newsm78 чували ли сте/ препоръчвали ли са ви такова нещо?

# 698
  • Мнения: 58
magster - Ако се върнеш назад в темичките има много коментирано по въпроса. Като цяло това е изслседване за няколко генетични заболявания, като едно от тях е Даун. Резултатът е статистически и е в отношение, тоест не е точен. Ако имаш висока вероятност се препоръчва амниоцентеза, която дава 100% точен резултат, но е рисково изследване. Някои майки не си правят БХС, въпрос на избор е. Аз съмата също се чудя. Иначе изследването е на 2 етапа. Взимат се мерки на бебето , тоест може да се съчетае с ранна ФМ, после се дава кръв в майчин дом. Някои клиники предлагат и взимане на кръв, като лично предостваят матриала на МД, но това ти оскъпява изследването. Мерките на бебето може пък да се вземат в майчин дом и да не се ходи по частнио клиники, друк е въпросът с каква апаратура разполагат и на кой специалист ще попаднеш. Ето тук има доста подробна информация за БХС:
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 48&Itemid=103

# 699
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Ок,Ели.Реших да питам та да знам,понеже не съм чела правилата на форума...😫
Миерин,да ти е жива и здрава мама.Много да ти помага и да се радва на още внуци!Благодарим за пичерпката,ама и и аз се окапах като Ели 😂😆

# 700
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Деситка благодаря ти миличка  Heart Eyes  bouquet
Ох да ви У лиглите  Joy Joy Joy
И за двете   love001 newsm51

irchony страхотно обяснение  Heart Eyes Hug

magster прочети хубаво написаното и ще разбереш. Успех ти пожелавам  Heart Eyes Hug

# 701
  • Мнения: 69
Добре дошла Борянаа   bouquet  Аз два дена разглеждам онлайн колички и мисля да отскоча до Хиполенд да ги пипна  Whistling Rolling Eyes  Влюбена съм във Хаук Малибу ,но все пак оглеждам и други модели като на Лорели Луна.Раничко е де,но око да види,ръка да пипне  Laughing

# 702
  • Мнения: 58
mierin - Мерси! Честит Рожден Ден на майка ти! Да ти е жива и здрава и скоро да се пенсионира, че да помага с децата Wink

# 703
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
irchony благодаря ти много   bouquet
Аз само на нея си разчитам  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 58
loolly - Аз също си бях харесала тази количка, но снаха ми работеше във Вис Виталис и каза "В никакъв случай! Непрекъснато ни ги връщат повредени." В последствие моя прителка имаше такава и да ти кажа, не ми хареса как вози, особенно в сравнение с моята, предимството и беше, че е по-лека, ама като маневреност...доста зле. Като цяло мн трудно си избрах колечка, защото каквото и да харесам, снаха ми намиаше недостатък и го залеймяваше  Laughing Е доволна съм от краяйният избор, но наистина ми отне доста време.

Общи условия

Активация на акаунт