София - Студентски град

  • 20 649
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • София,
  • Мнения: 4 267
didi_im здравей и добре дошла. Живеем наблизо и ще се радвам да се запознаем. Малката на ясла водиш ли я или още се гледате? Hug А познаваш ли някой тук  и има ли с кой да излизаш, ако искаш ще ти пратя тел на лични и да се чуем и запознаем, ще ни бъде приятно да излизаме заедно. Ще те запозная и с други мами от района! Hug

# 241
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Благодаря за посрещането Hug
Все още не ходим на ясла, гледаме си се вкъщи. Тук засега никой не познаваме. Дори чак днес смогнахме да излезем с Деси на разходка. То не че миналата седмица беше кой знае колко за навън, но от това преместване не стигнахме да опознаваме и квартала Simple Smile. Днес пообиколихме около 50-тите и 40-тите блокове според мен, но нещо не успяхме да намерим подходящо място като за нас. Аз затова и потърсих темата, да видя къде се разхождате. Че на нас си ни трябват деца, скучно ни е и на нея, и на мен. Ще бъде чудесно да се запознаем наистина. Ще ти пратя и аз телефона си на лични.

# 242
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Разхождайте се в НСА има много дечица. Peace
Когато се преместихме в Студ. град ,Дарина беше на 9 м.,не познвах никого и ми беше много кофти,така че ми е ясно как се чувстваш. HugНо и във вашия блок има много дечица. Peace

# 243
  • София,
  • Мнения: 4 267
didi_im писах ти на лични, така че сигурно ще се видим днес, ако искате и ще ви разведем из околността! Hug

# 244
  • Мнения: 86
Здравейте мами,ние сме от скоро в Студентски град и все още не сме запознати добре с обстановката,а ме вълнуват доста неща.надявам се  тези който знаят повече да помагат! Hug

# 245
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Питай, ще помагаме Hug

# 246
  • София,
  • Мнения: 4 267

ДА наистина ще помагаме!
Добре дошла mamma2! Hug

didi_im как сте тези дни? Вчера не ви се обаждахме да излизаме, защото имахме работа, а и таткото ни си беше в къщи, та ни води по разни задачки и разходки! Мислех да ВИ се  обаждам днес, ама времето много ме изненада, знаех, че ще е студено, но чак пък толкова! НЕзнам дали Ви хареса онзи ден разходката с нас и лудницата на кафето, надявам се да не сте се разболели, ние се оказа че сме добре, тя ВЕроника явно не е хванала никакъв вирус, по вероятно е да е понастинала леко, защото още следобед нослето и спря да тече и сега си е добре. Ако утре времето се оправи ще се радвам да се видим пак и да поиграят дечицата на люлките! Hug

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 14:35 от Dundurela

# 247
  • Мнения: 86
Здравейте,искам да ви попитам от коя ясла или градина мога да взимам храна на малката Thinking

# 248
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте,искам да ви попитам от коя ясла или градина мога да взимам храна на малката Thinking

 Кухнята е в 69-а ясла,хубаво готвят. Peace

# 249
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте,искам да ви попитам от коя ясла или градина мога да взимам храна на малката Thinking

 Кухнята е в 69-а ясла,хубаво готвят. Peace
А Фантичка това е стара информация. ПО принцип държавната детска кухня се помещаваше в 69 ясла, която се намира срещу 4 стол или по точно при поликлиниката. Миналата година купона струваше 1 лв, а имаше и доставка по домовете с което ставаше 2,20 мисля. НО тази година кухнята я преместиха в бившата 22 ясла на 14 блок, но в момента и правят ремонт и изобщо не се знае кога ще стане готова. Иначе ако искаш можеш да си подадеш документи. Подават се в 69 ясла, тъкмо ще питаш и кога евентуално ще отвори. Необходим ти е и акт за раждане на детето - копие.
Иначе в момента има две часни кухни едната е Джуниър а другата е Мама Люси. Пунктът им е в 58 блок в магазин ДОн Бебон. Аз доскоро взимах от кухнята на Джуниъра, но нещо я развалиха и сега взимам от новата - Мама Люси и съм доволна. Тя наскоро я доставят при нас. А този пункт е много удобен ако живееш в семейните блокове. Всъщност тази кухня има и доставка по домовете, и така се оскъпява още повече. Иначе купон за един ден струва 3 лв. на Мама Люси и 2,80 мисля на Джуниъра - увеличили са я, въпреки че качеството и е под всякаква критика. Те явно собсвениците на магазина скоро ще я откажат нея. Защото като дойде новата кухня и всички се прехвърлиха на нея  Hug. А там пред магазина честичко се събираме и повечето майки. Ако искаш пиши ми на лични да ти дам някакви координати, да се разберем тези дни като се пооправи времето да се срещнем някъде и да се запознаем, а също и с didi_im. С нея вече се срещнахме. Знам колко е кофти да не познаваш никого, нито района и да няма с кой да се разхождаш! Hug

# 250
  • Мнения: 1 380
Dundurela сега купона е 3,20лв( с доставка) колкото и частните кухни, а храната не е чак толкова хубава-рядка е, но пак от 69 ясла може да се взема.
Аз се обаждах септември месец, защото исках да запиша детето там,  вече всичко е наред, но се отказах, след като майките в квартала ми казаха, че манджата не струва.
Но всяко дете има различни предпочитания, така, че няма лошо да се пробва. Peace

# 251
  • София,
  • Мнения: 4 267
sladkish4e ама ти сега взимаш ли от държавната кухня. Аз септември два пъти ходих до там и то към края на месеца и ми казаха, че не дават вече храна от там, а чакат да се направи ремонта на новото помещение и тогава ще има детска кухня. Ти сега от къде взимаш храна - от Бебона ли? newsm78

# 252
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хмммм,едно време в 69-а готвеха много вкусно,защо така са се променили нещата?  newsm78

# 253
  • София,
  • Мнения: 4 267
Хмммм,едно време в 69-а готвеха много вкусно,защо така са се променили нещата?  newsm78

Да Фантичка така е, наистина готвеха вкусно, а и беше единствената детска кухня. Всеки ден ходехме с количките дотам, беше си голямо приключение. А сега явно са я развалили? Ами то няма нищо хубаво вече! #Cussing out

# 254
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Мдааа, пораснаха ни децата.
И аз съм си хранила синковците от кухнята на 69та, харесваше им, а и после там ходиха на ясла.

Общи условия

Активация на акаунт